La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1436 Culés

4

Brawa dla Xaviego za zmiany. Schodzi Felix który gra zajebisty mecz, wchodzi Lewandowski który nie grał od kilku tygodni. Zmienia Fermina i Cancelo którzy grali bardzo dobry mecz i zaczęli się świetnie dogadywać. Yamal na lewym skrzydle tak, żeby nie miał jak grać swoją lepszą czyli lewą. XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD to moja reakcja na to co poczynił trenerski Rasiak.

1

@Vernon_Roche no pewnie. Mógł nie robić zmian i wtedy byś napisał że brawa za brak zmian. Każde rozwiązanie złe

0

@Azi 60 minuta i wpuszcza zawodników w formie na tych co są pod formą albo nie grali kilka tygodni. BRAWO BRAWO

0

@Vernon_Roche a kogo miał wpuścić? Chłopie weź się ogarnij. Weź coś na uspokojenie i wtedy usiądź do pisania komentarzy jak zaczniesz myśleć

0

@Azi No nie wiem, nikogo? Piłkarze są w stanie grać 90 minut, czasem nawet więcej na pełnych obrotach.

0

@Vernon_Roche zmiany były bo gra siadła. Tak samo mogło się skończyć. Jak gra siada to trzeba zrobić zmiany. Nigdy nie masz pewności że to pomoże ale lepiej tak niż udawać że się nie widzi problemu

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?