Vhaeraun
Dołączył/a: kwiecień 2015
Myślenice
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Messi po jajkach haha
1
Prędzej bym powiedział że Ter Stegen strzeli gola niż Munir ;)
0
Munir co ja widzę wow
0
Wiem o tym Pique napewno odpowie mam nadzieję że będzie sankcja dla espanolu...
0
Unzue to musi smierdzic z tego kosza ;)
2
Będzie Pique miał roboty po meczu w postaci ripost ;)
0
Dokładnie film nie odda tego co książka.
2
Polecam każdemu książkę "Messi. Historia chłopca, który stał się legendą"
Luca Caioli
0
Zamiast Barty Pique w takich meczach liczy sie doświadczenie.
0
Leo życzę Ci jeszcze pięciu złotych piłek zapisz się w historii
0
Dziwna sytuacja sprzedawać później kupować tego samego gracza lepiej byłoby wypożyczać zawodnika lub sprzedać go z opcją wykupu powiedzmy na 5mln euro.
0
Skład na dziś
Ter Stegen
Vidal, Pique, Verma, Alba
Iniesta, Sergio, Roberto
Turan, Messi, Neymar
Jestem pewny że nie trafię ciekawi mnie tylko gdzie zagra Arda i Aleix mam nadzieję na 90 min w ich wykonaniu.
0
Jeżeli marzeniem Pogby jest gra w boku najlepszego piłkarza na świecie zaczeka na ofertę.
0
Jak dla mnie bez sensu wydawać kasę na atak wystarczy jeden lub dwóch zawodników pokroju Nolito i problem z głowy a tak to atak będzie silny ale za to pomoc i obrona słaba.
0
Patrząc w przyszłość zwróci się wszystko jeżeli utrzyma taki poziom.
0
Idealny zastępca Iniesta. Iniesta pogra może jeszcze dwa lata na wysokim poziomie chociaż chciałbym oglądać jego grę cały czas. Pogba ma 21 lat o ile się nie mylę jeżeli zdecydowalby grać przez 10 lat w Barcelonie nie było by co gadać.
0
Dlatego że Pogba jest czarny a Verratti biały?
0
Za kilka dni. Pogba podpisał cztero letni kontrakt ;)
0
Przeczytaj artykuł później komentuj.
0
Potrzeba nam dwóch porażek Atletico i jednej realu żeby być spokojnym w maju.
0
Ostatnia część w której występował Ezio Auditore? ;)
0
0
Kto gola zdobył wczoraj?
0
Być może kiedyś ten Jan Molina zastąpi gwiazdę z pierwszego zespołu.
Wydaje mi się że on ma polskie korzenie?
12
Rozwalcie tych dupkow 3:0
0
To co zrobił Iniesta w poprzednim meczu to klękajcie narody a o Messim już nie mówię.
17
Hahah Pogba? Gdzie Busi i Suarez!?
0
Gdyby nadepneli na ronaldo była by afera na skalę światową..l. A to jest Barca i zawsze się poddaje bo się boją innych!!!
2
Jak to nie złoży doniesienia l? Co gdyby złapał kontuzje o ile się nie mylę to ta sama nogę miał kontuzjowana...
0
Pozatym Pique powiedział że na najwyższym poziomie chce grać tylko w Barcelonie a później przejdzie do MLS