0

Messi po jajkach haha

1

Prędzej bym powiedział że Ter Stegen strzeli gola niż Munir ;)

0

Munir co ja widzę wow

0

Wiem o tym Pique napewno odpowie mam nadzieję że będzie sankcja dla espanolu...

0

Unzue to musi smierdzic z tego kosza ;)

2

Będzie Pique miał roboty po meczu w postaci ripost ;)

0

Dokładnie film nie odda tego co książka.

2

Polecam każdemu książkę "Messi. Historia chłopca, który stał się legendą"
Luca Caioli

0

Zamiast Barty Pique w takich meczach liczy sie doświadczenie.

0

Leo życzę Ci jeszcze pięciu złotych piłek zapisz się w historii

0

Dziwna sytuacja sprzedawać później kupować tego samego gracza lepiej byłoby wypożyczać zawodnika lub sprzedać go z opcją wykupu powiedzmy na 5mln euro.

0

Skład na dziś
Ter Stegen
Vidal, Pique, Verma, Alba
Iniesta, Sergio, Roberto
Turan, Messi, Neymar

Jestem pewny że nie trafię ciekawi mnie tylko gdzie zagra Arda i Aleix mam nadzieję na 90 min w ich wykonaniu.

0

Jeżeli marzeniem Pogby jest gra w boku najlepszego piłkarza na świecie zaczeka na ofertę.

0

Jak dla mnie bez sensu wydawać kasę na atak wystarczy jeden lub dwóch zawodników pokroju Nolito i problem z głowy a tak to atak będzie silny ale za to pomoc i obrona słaba.

0

Patrząc w przyszłość zwróci się wszystko jeżeli utrzyma taki poziom.

0

Idealny zastępca Iniesta. Iniesta pogra może jeszcze dwa lata na wysokim poziomie chociaż chciałbym oglądać jego grę cały czas. Pogba ma 21 lat o ile się nie mylę jeżeli zdecydowalby grać przez 10 lat w Barcelonie nie było by co gadać.

0

Dlatego że Pogba jest czarny a Verratti biały?

0

Za kilka dni. Pogba podpisał cztero letni kontrakt ;)

0

Przeczytaj artykuł później komentuj.

0

Potrzeba nam dwóch porażek Atletico i jednej realu żeby być spokojnym w maju.

0

Ostatnia część w której występował Ezio Auditore? ;)

0

0

Kto gola zdobył wczoraj?

0

Być może kiedyś ten Jan Molina zastąpi gwiazdę z pierwszego zespołu.

Wydaje mi się że on ma polskie korzenie?

12

Rozwalcie tych dupkow 3:0

0

To co zrobił Iniesta w poprzednim meczu to klękajcie narody a o Messim już nie mówię.

17

Hahah Pogba? Gdzie Busi i Suarez!?

0

Gdyby nadepneli na ronaldo była by afera na skalę światową..l. A to jest Barca i zawsze się poddaje bo się boją innych!!!

2

Jak to nie złoży doniesienia l? Co gdyby złapał kontuzje o ile się nie mylę to ta sama nogę miał kontuzjowana...

0

Pozatym Pique powiedział że na najwyższym poziomie chce grać tylko w Barcelonie a później przejdzie do MLS

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?