Vhaeraun
Dołączył/a: kwiecień 2015
Myślenice
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Serio znowu 16?
Przynajmniej Arda i Vidal złapią minut.
3
Neymar będzie najlepszy o ile mu nie odbije i nie zacznie brać narkotyków.
Sława i pieniądze nie jedną gwiazdę skończyły.
4
Jakim qa prawem Enrique nie dostał nagrody co wygrał szkoleniowiec Belgii?
To są właśnie P araby
0
Neymar nic nie warty bo nie strzela bramek głową według Pele hahah
14
Oto jak podrożał Kevin De Bruyne
http://m.demotywatory.pl/4595693
0
Messi w różowym garniturku ;)
11
Ciekawe co wybierze Neymar.
2
Ja tam wolę żeby został Benitez ;)
0
Hahah ostatnie zdania mnie rozwaliły ;)
0
Jednak starość nie radość
0
Jego gra jest święta chodzi o jego produkcję.
0
W PSG wygra najwyżej L1 bo na LM nie masz szans.
2
Messi zakończy karierę w Barcelonie grzechem będzie go sprzedać drugiego Leo już nie ma i nie będzie.
Dla Barcy to zaszczyt mając w składzie Leo.
0
11 do Barcy ;)
.......
1
Obaj są najlepszymi bramkarzami ;)
Neuer może jest najlepszy na świecie ale zawodzą go wyjścia do piłki.
0
Później będą płakać że La Masia nie jest już taka jak dawniej.
3
A moRZe Kcesz kÓpic słownik ortograficzny?
4
Nie dziwie mu się jest dobry i chce grać jak najwięcej. Niezdziwię się jeżeli odejdzie do innego klubu w poszukiwaniu większej ilości minut. Jest nim zainteresowany Jürgen Klopp.
0
Mam nadzieję że Bartek okaże się lepszy w negocjacjach z Nike niż z Katarem.
2
Wyrzucić z socio to mało karę finansowa nałożyć żeby na przyszłość zastanowił się co robi i na kogo pluje.
0
Poważnie się pytam ;)
0
Na jakim kanale leci finał klubowych mistrzostw świata?
0
Kilku zawodników musi odejść.
1
Turan Hat-trick a Vidal dwie asysty ;)
0
Chyba po 5 trofeum jednak zostaje jeszcze El Pistolero
0
Jaki pakiet trzeba wybrać na klubowe mistrzostwa?
0
Podasz stronę?
3
Można oglądnąć mecz na telefonie?
0
Na pierwszy rzut oka myślałem że to Vin Diesel ;)
0
Gdzie można kupić taką kurtkę jak ma Enrique?