0

Serio znowu 16?
Przynajmniej Arda i Vidal złapią minut.

3

Neymar będzie najlepszy o ile mu nie odbije i nie zacznie brać narkotyków.
Sława i pieniądze nie jedną gwiazdę skończyły.

4

Jakim qa prawem Enrique nie dostał nagrody co wygrał szkoleniowiec Belgii?
To są właśnie P araby

0

Neymar nic nie warty bo nie strzela bramek głową według Pele hahah

14

Oto jak podrożał Kevin De Bruyne
http://m.demotywatory.pl/4595693

0

Messi w różowym garniturku ;)

11

Ciekawe co wybierze Neymar.

2

Ja tam wolę żeby został Benitez ;)

0

Hahah ostatnie zdania mnie rozwaliły ;)

0

Jednak starość nie radość

0

Jego gra jest święta chodzi o jego produkcję.

0

W PSG wygra najwyżej L1 bo na LM nie masz szans.

2

Messi zakończy karierę w Barcelonie grzechem będzie go sprzedać drugiego Leo już nie ma i nie będzie.
Dla Barcy to zaszczyt mając w składzie Leo.

0

11 do Barcy ;)
.......

1

Obaj są najlepszymi bramkarzami ;)
Neuer może jest najlepszy na świecie ale zawodzą go wyjścia do piłki.

0

Później będą płakać że La Masia nie jest już taka jak dawniej.

3

A moRZe Kcesz kÓpic słownik ortograficzny?

4

Nie dziwie mu się jest dobry i chce grać jak najwięcej. Niezdziwię się jeżeli odejdzie do innego klubu w poszukiwaniu większej ilości minut. Jest nim zainteresowany Jürgen Klopp.

0

Mam nadzieję że Bartek okaże się lepszy w negocjacjach z Nike niż z Katarem.

2

Wyrzucić z socio to mało karę finansowa nałożyć żeby na przyszłość zastanowił się co robi i na kogo pluje.

0

Poważnie się pytam ;)

0

Na jakim kanale leci finał klubowych mistrzostw świata?

0

Kilku zawodników musi odejść.

1

Turan Hat-trick a Vidal dwie asysty ;)

0

Chyba po 5 trofeum jednak zostaje jeszcze El Pistolero

0

Jaki pakiet trzeba wybrać na klubowe mistrzostwa?

0

Podasz stronę?

3

Można oglądnąć mecz na telefonie?

0

Na pierwszy rzut oka myślałem że to Vin Diesel ;)

0

Gdzie można kupić taką kurtkę jak ma Enrique?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?