0

Teraz potrzeba godnego następcę Alvesa najlepiej żeby młody uczył się od najlepszego.

2

Piłkarze mogli by zagrać miesiąc lub dłużej bez opłacania pensji każdy by na tym zyskał nie muszą kupować nowego audi co pół roku

0

Eibar jest zbyt słaby żeby wygrać gdyby był taki jak Getafe można by się skusić o wygrana Eibar lub remis.

0

Szkoda że nie są wszyscy równi rocznikowo wtedy można by cieszyć się ich wspaniała grą przez długie lata.

0

Przez tych islamistow zrezygnowałem. Wolę siedzieć u siebie.

0

Miałem jechać ale wycofałem się w ostatniej chwili i nie żałuje

0

Czy to przypadek że prezes LFP jest fanem realu?

0

Bale 80? Za takie cielsko?

1

Raczej musi zapłacić jeżeli chce kupić. Barca nie sprzedała by Neymara za 55mln

5

Wow 7:40 przegląd prasy dwie godziny wcześniej ;)

0

Same gimbusy.













.....

0

Powinni dać 50-55 mln jeżeli byłby mega gwiazdą typu Verratti czy Pogba dla bogatych klubów żadnym problem nie będzie wydania tyle kasy mowa tu o PSG czy Man UTD itp a kasa zawsze się przyda.

0

Super ale co tam Perez pewnie wysłał już kopertę i Isco zagra z Getafe.

0

Niby kto?
Ty kobieta że interesujesz się ubiorem?

0

Po co ja pisałem to pytanie taka afera O:)

0

Wczoraj Neymar przestrzelił karnego?

0

Szachtar wygra 1:0 ;)

14

Szkoda mi Vermy co się wyleczy na nowo ma kontuzje. Co do Roberto robi się z niego młoda gwiazda ;) chciałbym żeby zabłysnął na euro

0

Wiem że chodzi o ubiór tylko co zmienił Enrique względem ostatnich meczy.

0

Znaczy co?
..........

8

Szybciej niż Ronaldo nurkuje ;)

0

Neymar już zwolnił :-D

0

Po co? Przy dzisiejszej technologi i to co nastąpi za kilkanaście t onie trzeba nagrywać. ;)

0

Jaki wynik?
Widzę komentarze po 5:0

0

Robben w objęciach Lewego ;)

0

Kto strzelił na 3:0

0

Mi tak laguje że nie da się oglądać muszę polegać na komentarzach :(

2

Nie było spalonego

0

Jak tak dalej będzie do przerwy będzie 5:0

1

Coś pięknego

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?