Vhaeraun
Dołączył/a: kwiecień 2015
Myślenice
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
A no racja haha ;)
0
Wstrzymają się z karą do końcówki sezonu Barca będzie na szczycie a Real na drugim miejscu i właśnie wtedy przypomną sobie o możliwości nałożenia kary która odejmie punkty Barcy wszystko po to żeby Real mógł wygrać lige bo w końcu nie wygrał jej od 2012
0
Liczę na zwycięstwo ale przy takim składzie będzie dobry remis. Może ktoś odpadnie również z Realu na kilka tygodni nie życzę nikomu źle no ale ...
2
Haha za co?
Barca nie ma piłkarzy do Golden Boy
2
Perez dał w łape to musi być nawet gdyby trafił do swojej
0
Nareszcie Suarez!!!!
0
Szkoda że bez bramek oprócz tego karnego... Ter Stegen lepszy niż Ronaldo haha
2
Neymar w czapce
0
Znowu estalady będą kary jak przegra Barca w sądzie
1
Ajj szkoda że Busi gra mogł by odpocząć a za jego grałby Bartra oczywiście kilka zmian na pozycjach by musiało być
0
Nie ma szans Ter Stegen jest dla Barcy !!!
0
Zasługuje na nagrodę
0
Ciekawe co by powiedział Benitez albo Perez na temat Halloween
0
Finałowa trójka ZP 2016 Messi Suarez Neymar było by fantastycznie.
4
Żałosna jest ta UEFA Korupcja łapówki...
3
Jak dzieci ;-)
4
Suarez daje czadu ;)
https://scontent-fra3-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xtf1/t31.0-8/12186415_10153904930134305_426987713919224862_o.jpg
0
Za 260mln można kupić 3-4 piłkarzy którzy znacznie wzmocnia Barce a wydać na jednego piłkarza 260mln który okaże się niewypałem jest bez sensu.
0
No właśnie "dogadały" raczej jest to nie możliwe.
9
Wolałbym Verrattiego niż Pogbe tańszy i być może lepszy ale żeby go kupić on sam musiałby chcieć odejść ze stadionu książąt innej możliwości nie widzę.
2
Dobre słowa "Są młodzi a to było coś spontanicznego"
0
Musi zagrać Barca bez Leo to nie Barca
0
Brawo
0
Wraca pomału stara FC Barcelona !!!
0
Podczas Klubowych Mistrzostw Świta powinie bronić Bravo
1
Dziś muszą zagrać na 110%
1
Konferencje Lucho zawsze ciekawe :)
Dobrze że ma poczucie humoru a nie jak Benitez
1
MSN
Munir Sandro Neymar
:)
3
Kolejne 20-30 tys euro Bartek zapłaci kolega z korupcji...
0
Kiedyś obiło mi się to o uszy ale więcej tego razy nie słyszałem