0

A no racja haha ;)

0

Wstrzymają się z karą do końcówki sezonu Barca będzie na szczycie a Real na drugim miejscu i właśnie wtedy przypomną sobie o możliwości nałożenia kary która odejmie punkty Barcy wszystko po to żeby Real mógł wygrać lige bo w końcu nie wygrał jej od 2012

0

Liczę na zwycięstwo ale przy takim składzie będzie dobry remis. Może ktoś odpadnie również z Realu na kilka tygodni nie życzę nikomu źle no ale ...

2

Haha za co?

Barca nie ma piłkarzy do Golden Boy

2

Perez dał w łape to musi być nawet gdyby trafił do swojej

0

Nareszcie Suarez!!!!

0

Szkoda że bez bramek oprócz tego karnego... Ter Stegen lepszy niż Ronaldo haha

2

Neymar w czapce

0

Znowu estalady będą kary jak przegra Barca w sądzie

1

Ajj szkoda że Busi gra mogł by odpocząć a za jego grałby Bartra oczywiście kilka zmian na pozycjach by musiało być

0

Nie ma szans Ter Stegen jest dla Barcy !!!

0

Zasługuje na nagrodę

0

Ciekawe co by powiedział Benitez albo Perez na temat Halloween

0

Finałowa trójka ZP 2016 Messi Suarez Neymar było by fantastycznie.

4

Żałosna jest ta UEFA Korupcja łapówki...

3

Jak dzieci ;-)

0

Za 260mln można kupić 3-4 piłkarzy którzy znacznie wzmocnia Barce a wydać na jednego piłkarza 260mln który okaże się niewypałem jest bez sensu.

0

No właśnie "dogadały" raczej jest to nie możliwe.

9

Wolałbym Verrattiego niż Pogbe tańszy i być może lepszy ale żeby go kupić on sam musiałby chcieć odejść ze stadionu książąt innej możliwości nie widzę.

2

Dobre słowa "Są młodzi a to było coś spontanicznego"

0

Musi zagrać Barca bez Leo to nie Barca

0

Brawo

0

Wraca pomału stara FC Barcelona !!!

0

Podczas Klubowych Mistrzostw Świta powinie bronić Bravo

1

Dziś muszą zagrać na 110%

1

Konferencje Lucho zawsze ciekawe :)
Dobrze że ma poczucie humoru a nie jak Benitez

1

MSN
Munir Sandro Neymar
:)

3

Kolejne 20-30 tys euro Bartek zapłaci kolega z korupcji...

0

Kiedyś obiło mi się to o uszy ale więcej tego razy nie słyszałem

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?