0

Chociaż bramkę honorową niech strzela

3

0

Częściej słychać nazwiska Celty niż Barcelony

0

Piszę z telefonu

0

Busi za Rakiticia oby zagrał lepiej

0

Bravo liga Ter Stegen za słaby

0

Jeżeli tak będzie grała dalej Barca to dostaną loty od mocnych klubów

0

Kur prawie 4:0........

0

Gdzie Ter Stegen w lidze... Porażka 3:0 Gorzej być nie mogło już nie wieże w remis tym bardziej zwycięstwo ;(

0

Słaby mecz Barcelony muszą odpalić po przerwie najwyższy bieg.

0

0

W reprezentacji też zdobywał szybko gole :)

0

Mamy swojego Messiego
Lewandowski gol w minucie 51', 52', 55', 57', 60' zmiana w minucie46'

0

Nie jestem przeciwko tylko za tym żeby Neymar dostał swoją szansę.

0

Nie zaszkodziło by to nikomu :)

1

Rzuty wolne powinni wykonywać na zmianę tak samo karne raz Messi a drugi Neymar

6

Tak na pewno udowodnił to w zeszłym sezonie zdobywając 25 bramek i 21 razy asystując grając od października

0

Niech to trio przejdzie do historii jako najlepsze z najlepszych.
Messi Neymar Suarez
!!!

0

Jeszcze zrobi karierę w tym klubie.

0

Chciałbym poprawić stan bramek z 18.08.2013

0

Czemu Rafinha prawie tydzień czeka na operacje a Shaw miał następnego dnia?

0

O k............. życzymy szybkiego powrotu do zdrowia :)

2

Kolejny raz zawiodłem się na Ter Stegenie i jego wyjściach ...

0

Messi gra fair play mam nadzieje że FIFA zaakceptuje zielone kartki i wejdą do każdej ligi.

0

Nie moge w to uwierzyć dopóki nie pojawi sie oficjalny komunikat.

3

Widać kto gra na siłe Messi oddał by karnego Ney.

0

Dadzą 100 mln i moga dalej umieszczać logo

1

Ja tam wolałem te z przed roku przynajmniej bylo widać gdzie gra Barca

0

O co w tym chodzi?

0

Dlatego napisałem ze sie nie znam ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?