Vhaeraun
Dołączył/a: kwiecień 2015
Myślenice
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Chociaż bramkę honorową niech strzela
3
0
Częściej słychać nazwiska Celty niż Barcelony
0
Piszę z telefonu
0
Busi za Rakiticia oby zagrał lepiej
0
Bravo liga Ter Stegen za słaby
0
Jeżeli tak będzie grała dalej Barca to dostaną loty od mocnych klubów
0
Kur prawie 4:0........
0
Gdzie Ter Stegen w lidze... Porażka 3:0 Gorzej być nie mogło już nie wieże w remis tym bardziej zwycięstwo ;(
0
Słaby mecz Barcelony muszą odpalić po przerwie najwyższy bieg.
0
Chociażby w meczu Polska Gruzja
http://www.meczyki.pl/skroty/47600/polska_gruzja_40.html
0
W reprezentacji też zdobywał szybko gole :)
0
Mamy swojego Messiego
Lewandowski gol w minucie 51', 52', 55', 57', 60' zmiana w minucie46'
0
Nie jestem przeciwko tylko za tym żeby Neymar dostał swoją szansę.
0
Nie zaszkodziło by to nikomu :)
1
Rzuty wolne powinni wykonywać na zmianę tak samo karne raz Messi a drugi Neymar
6
Tak na pewno udowodnił to w zeszłym sezonie zdobywając 25 bramek i 21 razy asystując grając od października
0
Niech to trio przejdzie do historii jako najlepsze z najlepszych.
Messi Neymar Suarez
!!!
0
Jeszcze zrobi karierę w tym klubie.
0
Chciałbym poprawić stan bramek z 18.08.2013
0
Czemu Rafinha prawie tydzień czeka na operacje a Shaw miał następnego dnia?
0
O k............. życzymy szybkiego powrotu do zdrowia :)
2
Kolejny raz zawiodłem się na Ter Stegenie i jego wyjściach ...
0
Messi gra fair play mam nadzieje że FIFA zaakceptuje zielone kartki i wejdą do każdej ligi.
0
Nie moge w to uwierzyć dopóki nie pojawi sie oficjalny komunikat.
3
Widać kto gra na siłe Messi oddał by karnego Ney.
0
Dadzą 100 mln i moga dalej umieszczać logo
1
Ja tam wolałem te z przed roku przynajmniej bylo widać gdzie gra Barca
0
O co w tym chodzi?
0
Dlatego napisałem ze sie nie znam ;)