Vhaeraun
Dołączył/a: kwiecień 2015
Myślenice
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dokładnie kupić Pogbe i Countinho a jak nie starczy to na raty wkoncu po coś jest ten Qatar
0
Minimum 100mln powinno być bo ich stać na to.
0
Jakich piłkarzy widzicie w Barcelonie?
Kto za kogo?
0
Nikomu nie trzeba mówić że Messi jest z innej planety ;)
1
Messi ma dwa lata przewagi nad Ronaldo więc wszystkie rekordy ustalone przez Portugalczyka mogą zostać pobite.
0
Oby okazał się dla nas "zbawieniem" wstyd tracić bramkę w każdym meczu.
0
Taka gra to napewno obronimy LM na
0
Wyłączyłem po 30 min... Jak można tak grać!?
0
Słaba gra w wykonaniu Barcy
2
Roberto za Alvesa i Bartra za Pique
0
No to teraz po 3 pkt !!!
0
Ciężko się odnaleźć ale lepsze to niż realmadryt.pl którzy zatrzymali się w rozwoju 15 lat temu ;)
3
http://transfery.info/81507,niech-neymar-zakonczy-kariere-w-europie-najlepiej-w-realu Co Wy na to
1
Enrique odkrył Amerykę ;-)
0
Przez zakaz transferowy gdyby nie on było by całkiem inaczej
0
Zamiennik jest mniej ważny od gracza pierwszego zespołu
0
Skoro uważacie że da radę nie ma co komentować
0
Skąd wiesz że Nolito przystanie na takie warunki
6
Lewa obrona należy do J.Alby a J. Mathieu wiele razy podkreślał że nie chce grać na lewej obronie a pozatym drużyna nie ufa mu tak jak Albie
0
Nolito jest dobry ale czy na tyle dobry żeby grać w wielkiej Barcelonie? Strzelił gola to nie znaczy że jest jednym z lepszych na miejsce Pedro.
0
Alves do Chelsea S. Roberto na BO
17
Jak czytam te komentarze ze strony białych to aż mi się płakać że śmiechu chce ;)
1
Messi też przestrzelil karnego i co ma przestać strzelać karne po jednym nietrafionym?
1
Jest to możliwe że Messi może nie grać tak dobrze jak przed kontuzja
0
Nie ale drużyna napewno lepiej czuje się z nim w bramce.
1
Poczekajmy na Bravo wtedy zaczniemy lepiej grać
0
Co ku... już pozamiatane mamy kto go kontuzjowal
0
Messi kontuzjowany? Powiedzcie że to nie prawda nie oglądałem meczu.
1
15 fali Celty a Barcelona tylko 3...
0
Bayern prowadził już 5:1