0

Iniesta chce odejść do MLS

0

Liczą się trofea ;)

0

Jak będzie prezentacja piłkarzy to nie będzie problemu...

0

Enrique wystawi połowę pierwszej 11 i rezerwy pewnie będzie remis lub skromna wygrana 1:0
Gdzie jest Barca z zeszłego sezonu.

0

Będą jaja jak zremisujemy lub przegramy.

0

Ciekawią mnie młodzi jak sobie poradzą.

0

Ciekawe ile słów sprawdzales w Google jak się pisze.

2

Żeby tylko miał formę

0

Redakcja to analfabeci poprawnie pisać po polsku nie umieją nie żeby tylko w jednym artykule było niepoprawnie napisane ale zdarza to się bardzo często.

0

Aleix Vidal wygryzie Busquets'a... tak naprawdę mamy tylko jednego zawodnika który będzie wzmocnieniem Turana on coś może stworzyć.

0

Normalnie wstyd !!

0

Zaj******......

17

Od dziś wszyscy jesteśmy kibicami Celty ;)

0

Gdyby Barca naciskała na Real dostałaby sankcje a jak Real na Barce to nic się nie dzieje zapewne dostaną upomnienie.

0

Raz piszecie o 60 później o 100 a teraz o 65...

4

Co można powiedzieć trzymaj się legendo.

0

Na zdjęciu widać że kamera jest dużo niżej zawieszona niż w polskiej telewizji.

0

Jaki problem wystawić ich dwóch?

0

Są jakieś kamery VIP czy wszystkie nadają tak samo obraz dla wszystkich

0

Ciekawy jestem Bartry jak by się spisywał w Gran derbi i meczach o stawkę

1

Zakładam że kto nakłada kary lub bliski pracownik ma coś wspólnego z RLM

0

Musimy przeżyć do stycznia

0

Czyżby Rakitic dostał olśnienia?

0

Milik jest za młody a potencjał ma dobry a grzejąc ławę nie rozwinie się

0

No nie nie lepiej trzymać taka polityke transferowa jaka jest...

0

Nie mówiłem o napastniku do kupienia atak jest zajęty ale obrona i pomoc leży.

0

Może odrazu ronaldo hazarda lewego aguero

3

Zapewne Real Madryt ma coś z tym wspólnego.

0

Na jakiego ku*** c**** kupujemy 30 letnich zawodników kto ich później odkupi? Lepiej wydać więcej 10-15mln kupić młodego i dobrego zawodnika z szansą na wyrobienie sobie marki...

1

Ter Stegen ogarnij się!!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?