Vhaeraun
Dołączył/a: kwiecień 2015
Myślenice
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Iniesta chce odejść do MLS
0
Liczą się trofea ;)
0
Jak będzie prezentacja piłkarzy to nie będzie problemu...
0
Enrique wystawi połowę pierwszej 11 i rezerwy pewnie będzie remis lub skromna wygrana 1:0
Gdzie jest Barca z zeszłego sezonu.
0
Będą jaja jak zremisujemy lub przegramy.
0
Ciekawią mnie młodzi jak sobie poradzą.
0
Ciekawe ile słów sprawdzales w Google jak się pisze.
2
Żeby tylko miał formę
0
Redakcja to analfabeci poprawnie pisać po polsku nie umieją nie żeby tylko w jednym artykule było niepoprawnie napisane ale zdarza to się bardzo często.
0
Aleix Vidal wygryzie Busquets'a... tak naprawdę mamy tylko jednego zawodnika który będzie wzmocnieniem Turana on coś może stworzyć.
0
Normalnie wstyd !!
0
Zaj******......
17
Od dziś wszyscy jesteśmy kibicami Celty ;)
0
Gdyby Barca naciskała na Real dostałaby sankcje a jak Real na Barce to nic się nie dzieje zapewne dostaną upomnienie.
0
Raz piszecie o 60 później o 100 a teraz o 65...
4
Co można powiedzieć trzymaj się legendo.
0
Na zdjęciu widać że kamera jest dużo niżej zawieszona niż w polskiej telewizji.
0
Jaki problem wystawić ich dwóch?
0
Są jakieś kamery VIP czy wszystkie nadają tak samo obraz dla wszystkich
0
Ciekawy jestem Bartry jak by się spisywał w Gran derbi i meczach o stawkę
1
Zakładam że kto nakłada kary lub bliski pracownik ma coś wspólnego z RLM
0
Musimy przeżyć do stycznia
0
Czyżby Rakitic dostał olśnienia?
0
Milik jest za młody a potencjał ma dobry a grzejąc ławę nie rozwinie się
0
No nie nie lepiej trzymać taka polityke transferowa jaka jest...
0
Nie mówiłem o napastniku do kupienia atak jest zajęty ale obrona i pomoc leży.
0
Może odrazu ronaldo hazarda lewego aguero
3
Zapewne Real Madryt ma coś z tym wspólnego.
0
Na jakiego ku*** c**** kupujemy 30 letnich zawodników kto ich później odkupi? Lepiej wydać więcej 10-15mln kupić młodego i dobrego zawodnika z szansą na wyrobienie sobie marki...
1
Ter Stegen ogarnij się!!!