0

No i pięknie ;) jeszcze Neymar i Messi

0

Messi = Munir ;)

0

Neymar objął chłopaka a Alves "pomieszał" dziewczynie we włosach. Oczywiście chodzi o dzieci

0

Widzieliście Alvesa i Neymara? Haha nigdy tego nie zapomna

1

Verma cały mecz Pique 45min reszta Bartra muszą łapać minuty.

0

Kupiłem autobiografia Leo jak narazie nic ciekawego spodziewałem się czegoś lepszego. Jak widać większość zaczynała na ulicy.

0

Najpierw real na różowo teraz Barca na fioletowo do czego ten świat zmierza. Ciężko sobie jest wyobrazić świat za 30lat

0

Może ktoś mu podaruje "11"

0

Munir Munir Munir...

0

Myślałem że oni mają wykupione wszystko.

0

Panowie z Eleven znowu będą mieć radoche "on już chyba nigdy nie trafi"

0

Na wyjeździe Barca nie miała formy dlatego udało zatrzymać się tridente teraz jest całkiem inaczej a dodatkowym plusem jest grą na Camp Nou.

0

Hat-trick Messiego i gol Munira

0

Zapewne chodzi o tego pomocnika z BVB
Gun coś tam

1

Odkrył Amerykę

0

Ale staro wygląda na zdjęciu.

2

No co to taki Suarez tylko dwie bramki strzela trzeba go sprzedać jak najszybciej.
;)

0

Barca jest najlepsza na wieki.

0

Kiedy będzie news o konferencji?

0

Ma ktoś link do występu Munira na SB

0

Może siądzie na ławce a w razie potrzeby wejdzie na boisko.

0

Nie wiem dokładnie.

0

90 letni Xavi mógłby nie wytrzymać tylu minut na boisku ;)

0

6:0 to minimum ale i tak jest dobrze

1

Messi pewnie zagra od pierwszego gwizdka

17

Rok temu Roberrto był skazywany przez wszystkich na wylot z Barcy mam nadzieję że w przyszłym sezonie ożyje również Munir i Sandro chociaż lepiej by było żeby w tym sezonie się przebudzili.

0

Betusem czy Betisem?

1

Redakcjo jest już 11 rano a nadal nie ma przeglądu prasy na realmadrid.pl już dawno jest nie zbliżające się do nich.

1


Było blisko

0

Munirowi i Snadro DZIĘKUJEMY

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?