Vhaeraun
Dołączył/a: kwiecień 2015
Myślenice
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
No i pięknie ;) jeszcze Neymar i Messi
0
Messi = Munir ;)
0
Neymar objął chłopaka a Alves "pomieszał" dziewczynie we włosach. Oczywiście chodzi o dzieci
0
Widzieliście Alvesa i Neymara? Haha nigdy tego nie zapomna
1
Verma cały mecz Pique 45min reszta Bartra muszą łapać minuty.
0
Kupiłem autobiografia Leo jak narazie nic ciekawego spodziewałem się czegoś lepszego. Jak widać większość zaczynała na ulicy.
0
Najpierw real na różowo teraz Barca na fioletowo do czego ten świat zmierza. Ciężko sobie jest wyobrazić świat za 30lat
0
Może ktoś mu podaruje "11"
0
Munir Munir Munir...
0
Myślałem że oni mają wykupione wszystko.
0
Panowie z Eleven znowu będą mieć radoche "on już chyba nigdy nie trafi"
0
Na wyjeździe Barca nie miała formy dlatego udało zatrzymać się tridente teraz jest całkiem inaczej a dodatkowym plusem jest grą na Camp Nou.
0
Hat-trick Messiego i gol Munira
0
Zapewne chodzi o tego pomocnika z BVB
Gun coś tam
1
Odkrył Amerykę
0
Ale staro wygląda na zdjęciu.
2
No co to taki Suarez tylko dwie bramki strzela trzeba go sprzedać jak najszybciej.
;)
0
Barca jest najlepsza na wieki.
0
Kiedy będzie news o konferencji?
0
Ma ktoś link do występu Munira na SB
0
Może siądzie na ławce a w razie potrzeby wejdzie na boisko.
0
Nie wiem dokładnie.
0
90 letni Xavi mógłby nie wytrzymać tylu minut na boisku ;)
0
6:0 to minimum ale i tak jest dobrze
1
Messi pewnie zagra od pierwszego gwizdka
17
Rok temu Roberrto był skazywany przez wszystkich na wylot z Barcy mam nadzieję że w przyszłym sezonie ożyje również Munir i Sandro chociaż lepiej by było żeby w tym sezonie się przebudzili.
0
Betusem czy Betisem?
1
Redakcjo jest już 11 rano a nadal nie ma przeglądu prasy na realmadrid.pl już dawno jest nie zbliżające się do nich.
1
Było blisko
0
Munirowi i Snadro DZIĘKUJEMY