Vhaeraun
Dołączył/a: kwiecień 2015
Myślenice
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Może kiedyś zasiądzie za sterami potęgi tak jak Enrique
0
Świetny występ Neymara a to dopiero początek jego kariery :)
0
Pożyjemy zobaczymy :)
0
Wie ktoś czy Enrique opuści Barcelone dla Hiszpanii?
0
Podobno nie umie grać w reprezentacji to po co im teraz zobaczą co dla nich robi Messi
0
HAHAH po trzech latach
2
Messi w tym roku ZP Neymar za rok ;)
7
Assassin's Creed Mourinho
0
Myślalem że to Neymar :)
0
Lepiej płacić mu miliony za słabą gre nic nie zarobić na nim?
Według serwisu transfermarkt.pl Iniesta jest warty 35 mln euro gdyby go ktoś kupił mozna by kupić dużo lepszego zawodnika wiadomo też jak ma się 31 lat serducho nie pracuje tak jak dziesięć lat temu. Dużo osób śmieje się że Real kupuje i sprzedaje zawodników ale za to mają najdroższą "11" i najmłodszą kadre a sponsorów gorszych od nas...
0
Po co w ogóle obserwują Marquinhos'a skoro wiedzą że jest nie do ściągnięcia
0
Zgadzam się z tym w 100% nawet można sprzedać Inieste póki jest to jeszcze możliwe przy jego wieku długo nie będzie drogi na rynku. Zarobków nie obniża żaden piłkarz nie zgodzi się na coś takiego.
0
Za 10 mln możemy kupić graczy na poziomie Munira...
0
Oby oby może ta przerwa przelamie część zawodników.
0
Messi w tym roku na różowo :-)
0
Rakitic ładuj w Barcelonie!!
0
Dużo tych transferów się szykuje prędzej braknie kasy niż kupimy po jednym zawodniku co ustalili do tej pory ;) co do obrońców Laporte'a lub Marquinhosa
0
Iniesta to już nie ten sam gracz co kilka lat temu z sezonu na sezon będzie coraz gorzej według mnie powinni go sprzedać a kupić kogoś młodszego.
1
Stegen/Bravo
Roberto/ Pique/ Vermaelen/ Alba
Tielemans/ Pogba/ Rakitic/Verratti
Messi/Suarez/Neymar/Nolito
Co to by był za skład :-)
0
Jak dla mnie Mathieu powinien dawno wylecieć z Barcelony zawsze pojawia się w nie odpowiednim miejscu przykład chociażby mecz z PSG 15.04.2015 bramka samobójcza nigdy go nie lubiłem a takich sytuacji jak ta jest ogrom.
Dodatkowo pytanko z innej beczki znalazłem info że Barcelona obserwuje Tielemansa od 2011 a teraz chcą go kupić co sądzicie o tym zawodniku :)
0
Wielka szkoda jeżeli chce przejść do Barcy to zaczeka sezon lub dwa.
0
Może uda się wynegocjować 100mln :)
5
Szkoda ze tak w Barcelonie nie gra. Osobiście uważam go za dobrego zawodnika tylko musi "dorosnąć" do tej roli.
1
Cała FIFA to korupcja l
0
Co z innymi transferami?
0
Robi się to już żałosne.
0
Na odp trzeba będzie czekać długo także się nie opłaca bo za 2msc można rejestrować normalnie
0
Potrzeba żywcem nowych piłkarzy w zespole.
0
FC Barcelona powinna byc na pierwszym miejscu z cyframi 85
0
Neymar wygryzie Messiego z pierwszego składu
(haha)