1

Co tam Messi i Pogba odrazu MSN może kupią wkoncu najlepszy atak na świecie

21

Za celowe nadepniecie Messiego powinna być taka kara finansowa żeby się do końca życia nie wypłacił dodatkowo zakaz grania i wstępu na stadion dla niego i całej jego rodziny do końca życia. Pierdoła ma szczęście że nic mu nie zrobił.

6

Hahahaha real madryt na 6 miejscu ale się uśmiałem.

0

Liczę na conajmniej 5 bramek

2

Spisują przeciwko espanoylowi ;)

0

Ehh ten esp wszystkich jadą jak leci.

0

Dobrze że jeszcze dwa mecze zostały z tymi ludźmi...

3

Najbardziej żałuję meczu z realem Wtedy Pique pokazałyby piątkę w stronę trybun ;)

7

Iniesta przeżywa druga młodość ;)

0

Dzięki
.........

0

Były jakieś czerwone kartki kto strzelił 3 gola?

4

Żeby tylko kontuzji nie złapał podczas zgrupowania a później w trakcie sezonu

2

Szukam meczu realu ale go coś nie mogę znaleźć ;)

0

Suarez dużo więcej warty.

0

To jest czy nie ma? ;)

1

Puchar Króla jest na Canal +?

0

Może strzela swoją Pierwszą bramkę na debiucie

0

My mamy 11 królów ;)

0

Wolałbym jednak w tym nie wiadomo co mu przyjedzie do głowy.

0

No Ter Stegen ma teraz szansę może zachwyci swoim występem Enrique i będzie występował w lidze

10

Sprzedajmy Mathieu kupmy Marquniosa dobry ŚO na lata

3

Real może zmieniać trenera co miesiąc ale i tak Barca będzie rządzić i dzielić!

0

Ter Stegen musi udowodnić teraz swoją wartość

0

Debiut coraz bliżej ;)

0

Możesz szukać nic nie znajdziesz na Enrique.

17

Pozdrawiam wszystkich którzy zwalniali Enrique rok temu.

0

Kto ten świat dominuje?
Barca Barca!!!

0

Man UTD na tą chwilę nie ma szans na zdobycie w najbliższych lata LM. Muszą większość składu wymienić

;-) :-)

2

W każdym momencie Barca może zaliczyć większą wpadkę a real zacznie grać jak z nut. Trzeba grać do ostatniej minuty nie odpuszczac bo zakończy się to tak jak z Valencia i Deportivo.

0

Valencia remisuje z realem madryt 2:2 ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?