Vhaeraun
Dołączył/a: kwiecień 2015
Myślenice
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Co tam Messi i Pogba odrazu MSN może kupią wkoncu najlepszy atak na świecie
21
Za celowe nadepniecie Messiego powinna być taka kara finansowa żeby się do końca życia nie wypłacił dodatkowo zakaz grania i wstępu na stadion dla niego i całej jego rodziny do końca życia. Pierdoła ma szczęście że nic mu nie zrobił.
6
Hahahaha real madryt na 6 miejscu ale się uśmiałem.
0
Liczę na conajmniej 5 bramek
2
Spisują przeciwko espanoylowi ;)
0
Ehh ten esp wszystkich jadą jak leci.
0
Dobrze że jeszcze dwa mecze zostały z tymi ludźmi...
3
Najbardziej żałuję meczu z realem Wtedy Pique pokazałyby piątkę w stronę trybun ;)
7
Iniesta przeżywa druga młodość ;)
0
Dzięki
.........
0
Były jakieś czerwone kartki kto strzelił 3 gola?
4
Żeby tylko kontuzji nie złapał podczas zgrupowania a później w trakcie sezonu
2
Szukam meczu realu ale go coś nie mogę znaleźć ;)
0
Suarez dużo więcej warty.
0
To jest czy nie ma? ;)
1
Puchar Króla jest na Canal +?
0
Może strzela swoją Pierwszą bramkę na debiucie
0
My mamy 11 królów ;)
0
Wolałbym jednak w tym nie wiadomo co mu przyjedzie do głowy.
0
No Ter Stegen ma teraz szansę może zachwyci swoim występem Enrique i będzie występował w lidze
10
Sprzedajmy Mathieu kupmy Marquniosa dobry ŚO na lata
3
Real może zmieniać trenera co miesiąc ale i tak Barca będzie rządzić i dzielić!
0
Ter Stegen musi udowodnić teraz swoją wartość
0
Debiut coraz bliżej ;)
0
Możesz szukać nic nie znajdziesz na Enrique.
17
Pozdrawiam wszystkich którzy zwalniali Enrique rok temu.
0
Kto ten świat dominuje?
Barca Barca!!!
0
Man UTD na tą chwilę nie ma szans na zdobycie w najbliższych lata LM. Muszą większość składu wymienić
;-) :-)
2
W każdym momencie Barca może zaliczyć większą wpadkę a real zacznie grać jak z nut. Trzeba grać do ostatniej minuty nie odpuszczac bo zakończy się to tak jak z Valencia i Deportivo.
0
Valencia remisuje z realem madryt 2:2 ;)