0

Dani jest najlepszym scrimem w Barcie ! xd
Visca

0

fresh, niestety masz rację, myślę, że to Ziburatta jest tutaj winny

0

Pui nie odejdzie, a jedynie będzie myślał o zakończeniu kariery. El Capitano nie raz mówił o marzeniu zakończenia kariery u nas ;)
Visca el Barca w Górę !

0

my nie jestesmy wszyscy i nie musimy grac jak wszyscy. moze i tiki-taka dobiega konca, ale mamy wlasna filozofie,. o ktora klub bedzie zachaczal w duzym stopniu przechodzac renowacje. visca el barca. pozdrawiam prawdziwych cules

0

[złe tłumaczenie jeżeli chodzi o messiego.]

Pique walczył jak lew!
Barca!

0

Messi odmieniłby oblicze tego meczu. Myślę, że zbyt wiele krytyki spadło na Tito za to, że wystawił Messiego w ostatnim meczu z Bayernem w niecałkowitej dyspozycji, jednak Messi stokroć gorzej czuje się na ławce, o czym wspominał kilkakrotnie. Myślę, że w najbliższych meczach pokarze na co go stać. Visca el Barca 4ever!

0

AdrianJaniak 100 procent racji

0

masowe migracje i przeludnienie przewiduję w Niemczech!
to nic, ich kryzys! C;
Pozdrawiam prawdziwych fanów Barcy.
Tito poważnie zagrożony.
Barca 4ever!

0

Messi?
oby zaliczył wejście smoka, które będzie tylko przypieczętowaniem wejścia do finału !

0

Wierzymy w was!
Nawet jeżeli nie dojedziemy na Wembley, to odejdziemy z podniesioną głową.
Visca el Barcelono!

0

Problemem jest, że jest tak wielu sezonowców, którzy krytykują klub, bo znają Barce tylko jako drużynę wygraną. Otóż wielu także pamięta czasu Gala, po których klub zareagował prawidłowo, więc my się nie martwmy jednym nieudanym meczem, choćby było ich jeszcze sto, nie warto, bo Barca to duma!

0

vicidin - bez wątpienia

Adres, prawdziwi cules nigdy nie zwątpią w ten klub, nawet jeżeli przegacie 10 najbliższych meczy. Po prostu czasami tak wychodzi i trzeba sie z tym pogodzić.

Wierzymy w wielki spektakl na Camp Nou, aby podnieśc dumnie głowy wrac z wami.

Visca el Barca, Visca el Iniesta, Visca el Team! 4ever

0

Impossible is possible! I believe in it!

Visca bardzo, zawsze, nieważne ile nieszczęścia się nam przydarzy!

0

a co wy myśleliście, że Barca będzie zawsze wygrywać?
Otóż wszystkie drużyny się rozwijają, nikt nie stoi w miejscu, więc czemu się dziwicie?
Oczywiście, trzeba coś zmienić, ale zmiana nie następuję od tak! nie nam to rozstrzygać, więc powiem tylko tyle:
Wierni po porażce, dumni po zwycięstwie!

Visca el Barcelona!

0

damy radę, wierzę w was.
Visca el Barca! Visca!

0

wspaniały człowiek!

0

.. więcej niż klub...
Wielu moich znajomych zastanawia się, dlaczego ja już tak długo, 5, czy 6 lat, od samego początku zainteresowania się 'futbolem' trwam przy Barcie... Odpowiedź jest prosta.. to więcej niż klub, więcej niż zwykła, odwieczna rywalizacja w to, kto jest najlepszy: Real, Barca. Ja wiem jednak, że ten klub to coś ponad!
Visca el Barca i całe barcelosimo ! Piona!

0

ja także nie chcę myśleć, o dniu, w którym Messi zakończy swój spektakl. Mam jedynie nadzieję, że pozostanie w świecie futbolu. A póki co, nasz najlpeszy piłkarz ma jeszcze wiele rekordów[swoich] do pobicia ! :)
VISCA EL BARCA ! and all Team !

0

mogłabym prosić linki do meczu?
Visca

0

0

czy byłby ktoś tak dobry i jak już będzie transmisja meczu, mógłby wstawić linki do meczów, bo mieszkam w akademiku i mam straszny internet, więc będzie mi ciężko..

+ wierzymy w naszych chłopaków, oni dadzą radę!
Visca el Barca!

0

dacie rade chłopaki, wszyscy w was wierzymy, jesteście NAJLEPSI!

Visca el Barca!

0

dla Messigo to co więcej niż tatuaż, świadczy o tym portret Babci Lionela na lewej łopatce, której niezmiennie od śmierci dedukuje gole unosząc dłonie w stronę Nieba. Chce mieć wspomnienie bliskich osób, w zasięgu rąk [ i nóg] ,
ładnie! nizwykle istotny gest!
jutro wygracie!

0

haahh, natall11 gratki, ale paknko92 ma rację ;P

0

Mistrz sam w sobie.. Po za boiskiem jest wspaniałym człowiekiem, to coś niesamowitego.

0

bardzo dobrze! :)

0

on musi zostac z nami, potencjal w nim drzemie ogromny, chyba, ze chcemy podziwiac go w Interze. Alexis zostaje!

0

Alves najbardziej pozytywny człowiek!

0

to jest Barca, to coś więcej niż klub!
to wychowanie i filozofia,
mimo wszystko, 4ever z Barcą!

0

y13 sto procent racji, tylko, że na tej stronie wypowiada się duża liczba sezonowców, którzy przyszli oglądać jak barca ZWYCIĘZA, a z jedną porażką, tak szsybko jak ptzyszli-odchodzą. i dobrze, niech odchodzą, tacy cules nam nie potrzebni. Póki co, większośc, która ogląda mecze Barcy od wielu lat wyciąga wnioski i zauważa pewną systematycznośc, + dokłada pewne czynniki, które na to wpłyneły!

dumni po zwycięztwie, wierni po porażce! visca!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?