ViscaBARCELONO!
Dołączył/a: luty 2013
0 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
i w miejsce Alexisa desygnował do gry Alexisa. - mała pomyłka , co nie zmienia faktu, że Messi jest wielki, ale to wiemy. BARCA VAMOS!
0
widać dużo tutaj sezonowców ;/
cieszymy się, że Alexis strzelił bramkę, on jeszcze wiele nam pokaże, póki co, trzeba mu kibicować.
veB
0
świetny mecz chłopaków, widać, że tutaj walczy cały zespół. Messi otrzymywał sporo piłek i myślę, że nie było to z powodu tego, że ONI MAJĄ GRAĆ NA MESSIEGO, ale dlatego, że wiedzą , że Messi przyciągnie obrońców i tym samym zrobi miejsce kolegom. Messi - dobra mecz. Faulowany za każdym razem kiedy był przy piłce - to nie jest łatwe, on, jak zauważyliście, przy każdym kontakcie z piłką, był faulowany, a sam wiem po sobie, że to strasznie wykańcza fizycznie, więc MESSI ZAGRAŁ MECZ NA SWOIM - DOSKONAŁYM POZIOMIE, czego dowodem jest bramka, on zawsze jest doskonały.
INIESTA? Bóg futbolu sam w sobie, każdy fan futbolu o tym wie. Czarował dzisiaj, ale nie tylko dzisiaj, tego co on robi z piłką nie da się wyuczyć, on po prostu takim się urodził. Jego bramka jest dowodem wyśmienitej gry! BRAWO INIESTA! Alexis i Villa potwierdzili swoją dyspozycję i pokazali zespołowi, że zawsze można na nich liczyć. To bardzo dobry mecz! Myślę, że trenerzy wiedzą co robią, rozporządzając minutami i my nic nie mamy tu do powiedzenia. Tello wyśmienita przyszłość! Alves gra jak na siebie przystało! GRATULUJĘ ŚWIETNEGO MECZU!