0

Messi da rade, a nie mówcie tutaj, że opadł z formy, po prostu Real skutecznie odciął go od akcji. Żaden inny piłkarz, z innych drużyn nie jest tak dobitnie kryty jak Messi, zwróćcie na to uwagę.
+ nie martwcie się, że w ataku nie zagrali VMT, myślę, że to jest taktyczne zagranie, aby zbyt mocno nie odkrywać się przed meczem z Milanem. sztab stwierdził, że nasz StarTeam poradzi sobie doskonale z Realem, ale zabrakło szczęścia. Jak to zwykle bywa w klasykach- szczęście dla jednych lub drugich.

Pozdrawiam wiernych Cules!
Visca!

0

Messi gorsz? bo po? nie strzelił bramki? nie asystował?
zwróćcie uwagę jak skutecznie jest on kryty. Ronaldem nikt się tak nie przejmuje jak Messim i nie kryje go tyle osób, więc skończmy polemikę, bo na tym nie polega wspieranie drużyny!
utaj problem leży u stóp sztabu , który nie potrafi ustawić zespołu w dogodnej pozycji

0

Messi da rade, a nie mówcie tutaj, że opadł z formy, po prostu Real skutecznie odciął go od akcji. Żaden inny piłkarz, z innych drużyn nie jest tak dobitnie kryty jak Messi, zwróćcie na to uwagę.
+ nie martwcie się, że w ataku nie zagrali VMT, myślę, że to jest taktyczne zagranie, aby zbyt mocno nie odkrywać się przed meczem z Milanem. sztab stwierdził, że nasz StarTeam poradzi sobie doskonale z Realem, ale zabrakło szczęścia. Jak to zwykle bywa w klasykach- szczęście dla jednych lub drugich.

Pozdrawiam wiernych Cules!
Visca!

0

nie mówicie, że Messi potrzebuje odpoczynku. W ostatnim meczu odpoczywał, aby skoncentrować się na nadchodzące mecze. Ale jak odpoczywał... najlepiej jak potrafi, był na boisku, strzelał bramki, wyprowadzał piłki, rozpoczynał akcje dla kolegów, przplatał to spacerkiem po murawie. Dla niego to najlepszy odpoczynek, uwierzcie :) Messi jest moim KROLEM!
Visca Barca. Alves rządzi i inni.

0

damy rade, bez spin, tak jak chcecie. visca el barca

0

dajcie spokój, widać kto jest sezonowcem i nie zauważa, że nawet od czasów PEPA luty jest najgorszym miesiącem dla BARCY. tak zawsze było, więc nie spinajcie się !
mało efektywna gra, ale szybko, a to mi się podoba, próba generalna!

0

uwazam, ze niesprawiedliwa ocena zostala wystawiona Alveszowi, ktory mial sporo dobrych odbiorow i moglby pochwalic sie spora liczba celnych podan do messiego, xaviego, iniesty czy busiego. jego jedyna wpadka byl gol drugi, w ktorym odpuscil swojego zawodnika. mogl go bardzie naciskac, czy nawet sfaulowac, ale w srode gral bardziej ofensywnie, co moze byc wytlumaczeniem. prosze to rozpatrzec. dzieki!
Visca el Barca

0

cieszmy sie, ze mozemy ogladac Messiego!

0

nalezy sie cieszyc, ze dane jest nam ogladac Messiego, krola futbolu, Inieste, magika. Oni maja inne charaktry, dlatego moze nie sa tak zjawiskowi jak R10, ale krolami historii futbolu sa! sam pamietam dryblingi R10, ale M&I czaruja bardziej!

0

my też wierzymy Messi[aszu] !

0

Braca da radę! wiem to!

do roboty Titooo!

0

dobre slowa Xaviego! wierzymy, ze Wielka Barca da rade! jestesmy z Wami juz od wiekow Bracia!
visca

0

Wymówki są dla przegranych!
wygramy to

0

drugi gol też był błędem, obiektywnie stweirdzam - spalony + faul na Puim

0

podłamanie zawodników drugim z rzędu niesprawiedliwie sędziwoanym meczem było widoczne, ale co tam, Barca is 4ever

0

wszyscy mają zawsze tyle do powiedzenie po porażce. WYLUZUJCIE ludzie, to jest Barca, to jest MESSI, INIESTA, oni są najlepsi na świeci, ale są tylko ludźmi, więc dajmy im czas. To jest ich futbol i ich filozofia, zmieńcie kluby sezonowcy, aby pooglądać szybką piłkę!

0

dobry wynik dla sezonowców! Nara, nikt was tu nie chce - Dumni po zwycięstwie, wierni po porażce!

Tito wracaj, brakuje nam ciebie,

0

pls1988 mądre słowa! 100% racji i

0

myślę, że chodzi po prostu o to, że nie powinno pozwalać na początku na zbyt wiele, bo wtedy może następić wielkie BUUUM, ale nie nasza w tym głowa. Messi zasłuzyl sobie na pozycje lidera i utwierdza wszystkich w tym przekonaniu, więc nie ma co się zamartwiać co będzie z Naymarem, bo może okazać się, że to wszuytko jakiechś ploty, bo Vilanova stwierdzi, że jednak potencjału Naymara nie da się wykorzystać w Barcie

0

IceMan
Barcelona rządzi się właśną filozofią i mentalnościa, więc myślę, że "dokształcenie" Neymara w paru kwestich wyjdzie mu na dobre. Pamiętajmy, że on gra w nieco niższej lidze, więc jego zdolności mogą nie zachwycać w Barcuie

S: to jest Barca, duuużo innych drużyn pozwala piłkarzą na wiele i co z tego mają? jeden wielki talenSHOW, który się nie kwalifikuje pod rzadne wyróżnienie.
bez spin

0

iceMan, co za bzdury. Neymar'a trzeba trochę podszlifować, bo inaczej stanie się "wilką gwiazdą" w mediach, więc nie gadaj mi tu o graniu na Messiego, bo to jest bezsensu!

0

popieram! wachaFCB

0

Alexis jest nasz, on jest jeszcze bardzo młody i może jeszcze wybuchnąć. Dajmy mu czas i RESPECT. To ceniony napastnik!
Alexis

0

DyZeQ to czekamy razem!
nie ma co, Neymar chociaż by się trochę pouczył ;p

0

ciarki na plecach, łzy w oczach, PEP W SERCU. EVER

0

czekamy na TITO!
sędzia? zawsze ten sam błąd, szkoda, że przy czterech strzelonych bramkach wynik jest na 2:1 ;/
cóż : VEB

0

nasza obrona za dużo odpoczywa i ważnych momentach nie może się spiąć . coś trzeba z tym zrobić ;)

0

myślę, że niedobre wejście Pedrito było spowodowane długą przerwą, pod koniec meczu się rozkręcał i było całkiem nieźle. Alexis nie może się podniesć, ale musimy w niego wierzyć, bo możliwe , że zostamnie na przyszły sezon. + Thiago był chyba za bardzo obciążony presją odegrania roli Xaviego.

0

masa11 - dobre!

0

+ sędzia dał dupy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?