1

@Coutinho007 Zobaczymy po tym sezonie. Jest dobry, ale grał teraz głównie na lewej obronie. Na prawej szału nie robił.

1

@Hushovt Collado wygląda równie dobrze co Riqui.

16

Gole i asysty zawodników Barcy B w tym sezonie:

1. Alex Collado: 1 gol i 2 asysty
2. Riqui Puig: 1 gol i 1 asysta
2. Guillem Jaime: 1 gol i 1 asysta
2. Kike Saverio: 1 gol i 1 asysta
3. Abel Ruiz: 1 gol
3. Jorge Cuenca: 1 gol
3. Monchu: 1 gol
3. Dani Morer: 1 asysta

0

@Hushovt Na to wygląda. Mocno liczyłem na Moreya, jednak odszedł do BVB. Moim zdaniem potencjał ma większy niż Wague.

3

@Hushovt Rosanas z Juvenilu A zapowiada się nieźle, ale nie sądzę, by osiągnął poziom na pierwszą drużynę. Ale zobaczymy. Jest gdzieś tam jeszcze Marc Alegre, czy Juanola, ale tutaj sprawa wygląda podobnie jak z Rosanasem. Wprawdzie Sergi Rosanas z nich jest najbardziej utalentowany. Największe nadzieje w Marcu Jurado. Obecnie zawodnik Cadete A, rocznik 2004. Ma wszystko. Bardzo podoba mi się gra tego chłopaka i jego dojrzałość w młodym wieku. Ale czekać trzeba dość długo. Niestety nie ma zbyt wielu utalentowanych prawych obrońców w canterze. Liczę na to, że Rosanas pokaże na co go stać i w przyszłym sezonie będzie grał w Barcy B (czekam też na debiut). Jurado diament, już w pierwszej kolejce ligowej strzelił bramkę, ale miną z co najmniej 3 lata zanim zadebiutuje w pierwszej drużynie (o ile w ogóle do tego dojdzie).

0

@bolinho89 A ja wiem. Nie gram.

0

@Skaramuczi Zagra na każdej pozycji w pomocy. Głównie środkowy/defensywny pomocnik.

0

@Gomess Nie teraz. O Nico już pisałem dużo wcześniej, ale tak właśnie czytacie moje komentarze. Niby czemu miałem nie pisać o Ilaixie, skoro też ma bardzo duży talent? Dla mnie po prostu lepszy jest Nico i jego sobie bardziej cenię.

1

Nico Gonzalez w tym sezonie jest w świetnej formie. Dla mnie większy talent niż Ilaix. Bardziej sobie cenię Nico. To będzie jego sezon.

2

Pedri w wyjściowym składzie Las Palmas na mecz z Gironą:
https://pbs.twimg.com/media/EFEhzntX4AU6DuH?format=png&name=small

30

Podanie Martina :)

https://streamja.com/Qa2q

0

@DonAndresFCB Głupoty.

12

Juvenil A Victora Valdesa pokonało na wyjeździe Villacarlos 3;0. Bardzo dobra gra, duży pressing, intensywność. Świetny Nico Gonzalez, Jaume Jardi, Igor Gomes, Tenas i Soldevila. Dobry mecz Arnau Soli, a także Nilsa i Alvaro Sanza. Imponujące wejście Peque i piękna bramka.

137

Frenkie de Jong był jedynym zawodnikiem, który po meczu poszedł przeprosić kibiców.
[Ignasi Oliva]

Trochę słabo, że tylko on. Bardzo słabo...

52

Zmiana Ansu to także jeden z pozytywów. Chłopak nie boi się wchodzić w dryblingi, szukać gry na jeden kontakt, nieźle radzi sobie w kreacji. Dał naprawdę dobrą zmianę. Niby 16 lat, a jego ustawianie się i poruszanie po boisku wygląda świetnie.

0

@Explode Jasne, zapomniałem jakimś cudem. To też jakiś pozytyw.

17

Po tym meczu cieszy mnie tylko postawa Frenkiego. Moim zdaniem najlepszy na boisku. Aktywny, wychodzący spod pressingu i próbujący prostopadłych zagrań. Brakowało czasami celności, ale wszystko przyjdzie z czasem. Najważniejsze, że nie boi się takich zagrań. Nie wiem czemu na ławce usiadł Arthur, który jest w znakomitej formie i był dzisiaj potrzebny. Czy Alena lub Riqui zagraliby gorej niż Ivan? Czy ta dwójka lub Monchu, czy Collado daliby gorszą zmianę niż Vidal? Nie sądzę.

95

Najgorsze jest to, że nie widać żadnego pomysłu na tę drużynę. To jest najgorsze. Jakby ta drużyna umarła po meczu na Anfield. Potrzeba zmian i to sporych. W składzie, na ławce trenerskiej, pewnie też w zarządzie.

70

Kolejna dramatyczna gra Barcelony. Nie potrafimy niczego wykreować. Już wcześniej pisałem, że problem obecnej Barcy jest złożony. Zarówno chodzi o zawodników, jak i o trenera. Valverde został na kolejny sezon, ale nie wykorzystuje żadnej szansy. Na ławce zamiast Ivana i Vidala wolałbym mieć Riquiego i Collado. Potrzeba zmian. I to naprawdę wielu. W tej drużynie coś pękło. Przykro się na to patrzy.

1

@Coutinho007 Nie sądzę.

1

@Coutinho007 Jandro i Ilaix mogą grać w środku pomocy.

1

@Coutinho007 I co z tego, że jego styl jest porównywany do Pogby? :D
Bardziej cenię sobie Orellanę, Nico Gonzaleza, Alastueya. Jest też świetny Alvaro Sanz, Casado, Txus Alba i kilku innych mógłbym wymienić.

1

@Coutinho007 Od Moriby są lepsi.

0

Oo, Thiago Almada przedłużył kontakt z Velez do 2023 roku. Świetna informacja dla klubu. Był bardzo blisko przenosin do Manchesteru City tego lata, ale do transferu jednak nie doszło. Klauzula wykupu wynosi około 25 mln euro. Jeśli dalej będzie się tak rozwijał, to cena nie jest duża. Jeden z najciekawszych zawodników w Ameryce Południowej.

8

Pedri w tym sezonie dla Las Palmas:

- 1 gol
- 1 asysta
- 420 rozegranych minut
- 1,2 kluczowego podania na mecz
- 0,8 interwencji obronnej na mecz
- 2,4 udanego dryblingu na mecz
- 1,4 razy faulowany na mecz
- 20 celnych podań na mecz (79% celności)
- 1,4 długiej piłki na mecz

6

Pedri ostatnio ponownie w pierwszym składzie Las Palmas. W meczu z Gijon strzelił piękną bramkę i rozegrał bardzo dobre spotkanie. Link do gola:



W tej chwili jest najmłodszym strzelcem w historii Las Palmas. Jest też najmłodszym zawodnikiem grającym w drugiej lidze. Ostatnio grał dla Hiszpanii U18 i strzelił zwycięskiego gola w meczu z Katarem.

Pedri vs. Gijon:

- 1 gol
- 7 dryblingów i 5 udanych
- 42 kontakty z piłką
- 19 celnych podań (82 celności)
- 4 długie piłki i 3 celne
- 14 pojedynków i 8 wygranych
- 2 razy faulowany
- 1 odbiór

1

@kenneth99 Ładna lista. Ale wielu miast brakuje. :)

0

@kenneth99 A w ilu miastach w Europie byłeś? ;)

4

@marcin000019 Barcelona też ma w sobie to coś. Muszę tam wrócić. :)

17

Wróciłem dzisiaj wieczorem z wakacji z Porto. Samo miasto jest piękne i jest tam mnóstwo do zobaczenia. Stare miasto, most i widok na rzekę jest wspaniały. Jeśli dochodzi do tego muzyka i zachód słońca, to urok miasta jest jeszcze większy. Do tego oczywiście ocean, stadion Porto i wiele innych zabytków. Polecam każdemu, bo miasto robi wrażenie. Do tego dochodzą bardzo mili ludzie na każdym kroku. Męczące byly jedynie przesiadki. Lot z Porto o 6.35, a potem przesiadka na Stansted (lotnisko jest ogromne, do niekórych bramek trzeba dojeżdżać pociągami). 37 godzin na nogach i jedynie 3 godziny snu podczas lotów. W ostatni dzień już nie spałem i 10 kilometrów poszedłem z buta na lotnisko. Przy okazji zahaczyłem jeszcze o ocean i plażę (1 w nocy, ogromne fale, wino). Było warto. Jeśli ktoś będzie miał możliwość wybrania się do Porto, to zachęcam.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?