2

@Tomek_TF Dzięki! Może się uda. :)

2

3

@Barcza223 Dzięki! :)

99

Gdy zaczynałem interesować się na poważnie La Masią, Barcą B i pisać na te tematy, to nie sądziłem, że tak wiele osób będzie to interesowało. Nigdy nie przypuszczałem, że spotka się to z tak dużym odzewem i w 2020 roku ten odzew przerósł moje największe oczekiwania. Na Twitterze przybyło mnóstwo osób śledzących moje wpisy i wśród nich znalazło się dwóch zawodników Barcy B i kilkunastu zawodników La Masii (głównie z Juvenilu A i B). Na niektóre Tweety odpowiadali piłkarze Masii i dwa lub trzy gracz Barcy B. Tweety podawane przez zawodników rezerw, La Masii, czy też znanych hiszpańskich dziennikarzy. Jedno wideo znalazło się w Marce, a jednego mojego Tweeta w swoim artykule wykorzystał AS. Wymieniłem nawet kilka wiadomości na Instagramie z Alejandro Balde i zaproponowałem wywiad dla FCBarca.com, ale nic z tego niestety nie wyszło. :) Mimo wszystko liczę, że kiedyś uda mi się przeprowadzić rozmowę z jakimś zawodnikiem Barcy B lub La Masii. Naprawdę jestem zdumiony, że tak wiele osób mój content zainteresował i chcą to wszystko czytać. :D Życzę wszystkim dzisiaj wieczorem dobrej zabawy i pozostaje liczyć, że 2021 rok będzie lepszy dla nas wszystkich. :)

5

@Tomek_TF Rosamonte bardzo mocna i gorzka? To jedna z przyjemniejszych Mate do picia i moim zdaniem ma bardzo delikatny smak.

2

@Coutinho007 Wiem, że Moreno ma uraz, ale Miranda gra całkiem nieźle. Może i zostanie w pierwszym składzie. Bardzo bym tego chciał.

9

Juan Miranda dzisiaj z asystą przy bramce Betisu. W wyjściowym składzie pojawiał się w ostatnich czterech meczach i łącznie w tym sezonie rozegrał już 427 minut. Na koncie ma gola i jedno finałowe podanie. Wreszcie gra regularnie i liczę, że będzie tak cały czas.

1

@IronSanHybrid Wystawiłem mu notę wyjściową i dałem komentarz wyżej.

5

Zmieniłem ocenę Bratihwaite'a na 6. Uznałem, że za tę bramkę należy mu się więcej niż nota wyjściowa. Araujo także ocena wyżej, a Firpo dałem notę wyjściową. Busquetsowi nie zmienię noty, gdyż moim zdaniem na 5 zasłużył. Tak, popełnił błąd i w kolejnej sytuacji mógł się lepiej zachować, ale chwilę później mógł mieć na koncie dwie asysty i zanotował dwa/trzy dobre przerzuty. Do tego później nie notował strat i wywalczył rzut wolny dość blisko pola karnego.

32

@ChampionLW Jest wielka różnica w kluczowych podaniach i w samej grze.

26

Pierwsze 16 oficjalnych meczów dla FC Barcelony (LaLiga + Liga Mistrzów).

Dest vs. Semedo:

Bramki: 1 vs. 0
Asysty: 1 vs. 0
Minuty: 1192 vs. 1071
Kluczowe podania: 19 vs. 7
Odbiory: 22 vs. 25
Udane dryblingi: 23 vs .19

26

@itmustbejoke Głupie pytanie. Wiadomo, że Griezmanna. Nie spodziewaj się innych odpowiedzi.

0

@Bartek22 Inne typy pomocników. Ja preferuję Jandro.

4

@Wossi61FCB Ciężko powiedzieć. Ma coś z Busquetsa, ale jest zdecydowanie bardziej mobilny. Ma coś z de Jonga, ale mi przypomina Pirlo i Kroosa.

12

Jandro Orellana w tym sezonie jest najlepszym zawodnikiem Barcy B i zasługuje na szansę w pierwszym zespole. Po tym sezonie moim zdaniem powinien otrzymać awans do pierwszej drużyny. Tutaj jego najlepsze momenty z obecnej kampanii:


8

@abram3k Co tam, że Pjanic ostatnio był tragiczny.

0

@Ghotti Mingueza. Tam nie 'q'. Tak samo Puig, a nie Puiq.

Nie był testowany na tej pozycji. Grał natomiast na każdej pozycji w obronie.

0

@Ghotti Kto niby?

1

@speed1 Dzięki! :) Zrobiłem w sumie 3 kompilacje z 3 meczów z tego sezonu w Juvenilu A:





Tutaj kompilacja z klipami z zeszłego sezonu w Cadete A i dwa/trzy klipy z presezonu w Juvenilu A:

1

@matirix20 Gavi.

7

Pablo Paez 'Gavi' po raz pierwszy został powołany na mecz Barcy B. Rocznik 2004, jeden z najlepszych i najbardziej utalentowanych zawodników w La Masii. Moim zdaniem talent większy niż Ilaix Moriba czy też Puig. Bardzo dojrzały na swój wiek, pomocnik w stylu Thiago Alcantary i Iniesty. Liczę, że dzisiaj zadebiutuje.

9

O godzinie 12:00 Juvenil A miał rozegrać kolejny mecz ligowy z Vilacarlos, jednak goście do tej pory się nie pojawili. FC Barcelona będzie teraz czekać na decyzję Komisji...Prawdopodobnie będzie walkower.

1

@Brashearr Oglądałem na HBO GO.

0

@kamilo0066 Ech, skusiłeś mnie i pewnie zacznę za chwilę. :-)

0

@kamilo0066 Widziałem zwiastun i mam nawet w planie jutro zacząć. :) Wpierw jednak zdecydowałem się obejrzeć "Szukając Alaski".

0

@kamilop Ten zdecydowanie do takich należy.

0

@MensculinVeB Niestety to nie ten typ serialu. :)

6

"Szukając Alaski" to piękny serial. Wciąga od samego początku i moim zdaniem rzadko kiedy serial tak porusza. Po skończeniu oglądania daje do myślenia i zostawia dziwną pustkę. Pochłonąłem w jeden dzień. Bardzo polecam.

0

@FCB24
"Wagué uszkodził więzadło rzepki, więzadło krzyżowe przednie i tylne oraz więzadło poboczne przyśrodkowe. Hiszpańskie media podają, że doszło nawet do zerwania więzadeł." ;/


6

Youssoufa Moukoko drugi raz z rzędu w wyjściowym składzie Borussi Dortmund.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?