@SuperPatsonFCB W tej chwili nie mam pojęcia, kto miałby trenować Barcę B. Artiga dopiero co objął Juvenil A po Valdesie i radzi sobie świetnie i wątpię, że odejdzie. W Juvenilu B też zmienił się niedawno trener, który musiał zastąpić Artigę. Cadete A nie przegrał żadnego meczu w tym sezonie i stamtąd trener też nie odejdzie.
Bardzo szkoda Suareza, bo jeśli nawet ktoś z Was ma go czasami dość, to każdy przyzna, że Luis to jeden z najlepszych zawodników Barcelony w tym sezonie. Moim zdaniem najlepszy po Messim. Jak sobie poradzimy z jego brakiem? Mam nadzieję, że z tym co mamy w obecnej kadrze. Może warto postawić na Griezmanna na dziewiątce, może spróbować gry z Messim na fałszywej 9 lub po prostu dać szansę Ansu na pozycji środkowego napastnika, na której notował w La Masii świetne występy. Kombinujmy w taki sposób i nie róbmy transferu w stylu Boatenga.
@Artsss Jeśli ktoś tu ma kompleksy to tylko Ty. Właśnie pokazałeś ile jesteś wart. Nie pamiętam kiedy coś skopiowałem, ale spoko. I ja niby pozerem...ehh, to też dobre. :)
@Artsss Sam swoimi komentarzami powodujesz, że nie będą Cię brać na poważnie. Nie szukasz zaczepki i wszystko w Twoich komentarzach jest na pewno w porządku? Może przeczytaj je jeszcze raz i następnym razem nie użalaj się nad sobą.
@tristan87 Zobaczymy co się dzisiaj wydarzy. RAC 1 uparcie twierdzi, że Xavi miałby objąć zespół już teraz, a inne hiszpańskie dzienniki/źródła piszą o objęciu zespołu przez Xaviego dopiero po sezonie.
@tristan87 Mam pewne obawy, czy to w tej chwili odpowiednia opcja i czy zarząd podejmuje słuszną decyzję. Może i za szybko, może i powinno się zaczekać i dać Xaviemu objąć zespół w innym momencie. Z drugiej strony to może wypalić i do Xaviego ma ogromny sentyment. Do tego Valverde wreszcie wylatuje...Byłbym na tak chyba.
RAC 1 na koniec dnia informuje o tym, że Xaviemu faktycznie została zaproponowana posada trenera Barcelony. Abidal i Grau byli odpowiedzialni za przedstawienie projektu. Odpowiedź Xaviego? Już po jutrzejszym meczu Al-Sadd (spotkanie rozpocznie się o godzinie 17:30). Jeśli się zgodzi, to Valverde wylatuje.
Miranda wciąż dostaje minuty w Schalke. Grał w ostatnich meczach towarzyskich i dzisiaj w spotkaniu z HSV udało mu się zanotować asystę. Krok po kroku do przodu. Oby tak dalej.
Doha to angielska nazwa i tutaj powinno się ją odmieniać. Zalecaną polską nazwą tego miasta jest Ad-Dauha, więc jeszcze poprawniej by było, gdybyś napisał, że są w Ad-Dausze. Tak na przyszłość. :-)
Chciałem napisać kilkach zdań na temat Ansu. Chłopak jest w takim momencie kariery, że powinien grać cały czas regularnie. W tej chwili Valverde nie jest mu w stanie tego zagwarantować i uważam, że Fati powinien wrócić do Barcy B i tam dostawać minuty i pomóc rezerwom w awansie do drugiej ligi. Ansu w ostatnich 10 spotkaniach rozegrał zaledwie 44 minuty. To bardzo mało. Powinien cały czas trenować z pierwszą drużyną i dostawać jedynie powołania na mecze, w których zagra od początku lub dostanie chociaż te 20 minut w końcówce. Inaczej mija się to z celem. Nie ma sensu, by siedział na ławce on i Perez, bo i tak niemal nigdy Ernesto nie wpuszcza tej dwójki razem na murawę.
@robsesh Ciężko mi ocenić w tej chwili jego pracę. Jest dyrektorem La Masii, widać go na meczach Juvenilu, Cadete, Infantil itd, zapewne też rozmawia z zawodnikami na temat nowych kontraktów i ma wiele innych zadań. Zobaczymy za 6/7 miesięcy ilu zatrzyma graczy w klubie (głównie z fantastycznego rocznika 2004).
9
@KamQiX Ansu na '9' sporo grał w Juvenilu B i Cadete A. Wyglądał świetnie.
1
@SuperPatsonFCB Ewentualnie drużynę rezerw obejmie któryś z zastępców trenera Juvenilu A, Cadete A, czy B.
1
@SuperPatsonFCB W tej chwili nie mam pojęcia, kto miałby trenować Barcę B. Artiga dopiero co objął Juvenil A po Valdesie i radzi sobie świetnie i wątpię, że odejdzie. W Juvenilu B też zmienił się niedawno trener, który musiał zastąpić Artigę. Cadete A nie przegrał żadnego meczu w tym sezonie i stamtąd trener też nie odejdzie.
3
@KapiFCB Wtedy latem ruszamy po Lautaro.
56
Bardzo szkoda Suareza, bo jeśli nawet ktoś z Was ma go czasami dość, to każdy przyzna, że Luis to jeden z najlepszych zawodników Barcelony w tym sezonie. Moim zdaniem najlepszy po Messim. Jak sobie poradzimy z jego brakiem? Mam nadzieję, że z tym co mamy w obecnej kadrze. Może warto postawić na Griezmanna na dziewiątce, może spróbować gry z Messim na fałszywej 9 lub po prostu dać szansę Ansu na pozycji środkowego napastnika, na której notował w La Masii świetne występy. Kombinujmy w taki sposób i nie róbmy transferu w stylu Boatenga.
0
@fart Wiemy. Widziałem, jak na treningu powiedział kilka zdań po hiszpańsku, kiedyś po meczu też powiedział po hiszpańsku.
9
@fart Już nie przesadzajcie z tym, że Dembele nie potrafi słowa powiedzieć po hiszpańsku.
9
@Artsss Jeśli ktoś tu ma kompleksy to tylko Ty. Właśnie pokazałeś ile jesteś wart. Nie pamiętam kiedy coś skopiowałem, ale spoko. I ja niby pozerem...ehh, to też dobre. :)
4
@Artsss Nie powiedziałeś, a na dodatek generalizujesz i masz użytkowników za idiotów.
10
@Artsss Sam swoimi komentarzami powodujesz, że nie będą Cię brać na poważnie. Nie szukasz zaczepki i wszystko w Twoich komentarzach jest na pewno w porządku? Może przeczytaj je jeszcze raz i następnym razem nie użalaj się nad sobą.
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-8083619#comment-8083619
19
Carles Aleñá vs. Portugalete:
- 1 asysta
- 111 kontaktów z piłką
- 2 kluczowe podania
- 8 długich piłek i 6 celnych
- 4 dryblingi i 3 udane
- 16 pojedynków i 12 wygranych
- 2 faule
- 5 razy faulowany
- 3 odbiory
Świetny mecz, przeciwnik jednak słabiutki. Oby grał w wyjściowym składzie.`
32
Carles Aleñá z asystą przy bramce Betisu.
https://x.com/DiegoserranoRBB/status/1216018590719205379
0
@msmsms Na zdjęciu tak. :) Myślę, że on może być opcją.
5
@Witekk10 A czy Riqui 1,90 m mierzy, a czy Riqui siłownię odwiedził? :)
25
RAC1 dodatkowo podaje, że Barcelona ma przygotowanego innego trenera w przypadku, gdy Xavi odrzuci ofertę.
https://pbs.twimg.com/media/EN9NHbRX0AAsLtV?format=jpg&name=small
0
@tristan87 Zobaczymy co się dzisiaj wydarzy. RAC 1 uparcie twierdzi, że Xavi miałby objąć zespół już teraz, a inne hiszpańskie dzienniki/źródła piszą o objęciu zespołu przez Xaviego dopiero po sezonie.
44
Zacząłem sobie marzyć...
https://pbs.twimg.com/media/EN9KF7wX4AAn0KP?format=jpg&name=small
10
@Messi20Messi Już teraz. Xavi miałby od razu objąć zespół.
20
@tristan87 Mam pewne obawy, czy to w tej chwili odpowiednia opcja i czy zarząd podejmuje słuszną decyzję. Może i za szybko, może i powinno się zaczekać i dać Xaviemu objąć zespół w innym momencie. Z drugiej strony to może wypalić i do Xaviego ma ogromny sentyment. Do tego Valverde wreszcie wylatuje...Byłbym na tak chyba.
56
RAC 1 na koniec dnia informuje o tym, że Xaviemu faktycznie została zaproponowana posada trenera Barcelony. Abidal i Grau byli odpowiedzialni za przedstawienie projektu. Odpowiedź Xaviego? Już po jutrzejszym meczu Al-Sadd (spotkanie rozpocznie się o godzinie 17:30). Jeśli się zgodzi, to Valverde wylatuje.
Czekamy.
4
@TheNekro94 Nie jest powiedziane, ale Koeman nie jest odpowiednią opcją na nowego trenera Barcelony.
4
@TheNekro94 A więc za Valverde ma przyjść Koeman, który może być kolejnym Valverde. Nieźle.
0
@Chwytliwy Morey to świetny boczny obrońca, ale ma niestety dość sporo problemów z urazami.
11
Miranda wciąż dostaje minuty w Schalke. Grał w ostatnich meczach towarzyskich i dzisiaj w spotkaniu z HSV udało mu się zanotować asystę. Krok po kroku do przodu. Oby tak dalej.
https://streamable.com/dr0tc
2
@SylwekFCB Haha, piękne. :) Fantastyczny film. :)
4
@BarcaInfo Są w Dosze* :)
Doha to angielska nazwa i tutaj powinno się ją odmieniać. Zalecaną polską nazwą tego miasta jest Ad-Dauha, więc jeszcze poprawniej by było, gdybyś napisał, że są w Ad-Dausze. Tak na przyszłość. :-)
26
@Janiama Xavi to trener, który żyje meczem. Nieustannie daje wskazówki zawodnikom, krzyczy przy linii. Simeone to on nie jest, bardziej jak Guardiola.
13
@ForcaMilosz Perez jest.
105
Chciałem napisać kilkach zdań na temat Ansu. Chłopak jest w takim momencie kariery, że powinien grać cały czas regularnie. W tej chwili Valverde nie jest mu w stanie tego zagwarantować i uważam, że Fati powinien wrócić do Barcy B i tam dostawać minuty i pomóc rezerwom w awansie do drugiej ligi. Ansu w ostatnich 10 spotkaniach rozegrał zaledwie 44 minuty. To bardzo mało. Powinien cały czas trenować z pierwszą drużyną i dostawać jedynie powołania na mecze, w których zagra od początku lub dostanie chociaż te 20 minut w końcówce. Inaczej mija się to z celem. Nie ma sensu, by siedział na ławce on i Perez, bo i tak niemal nigdy Ernesto nie wpuszcza tej dwójki razem na murawę.
1
@robsesh Ciężko mi ocenić w tej chwili jego pracę. Jest dyrektorem La Masii, widać go na meczach Juvenilu, Cadete, Infantil itd, zapewne też rozmawia z zawodnikami na temat nowych kontraktów i ma wiele innych zadań. Zobaczymy za 6/7 miesięcy ilu zatrzyma graczy w klubie (głównie z fantastycznego rocznika 2004).