1

chcialbym zeby bylo juz po meczu

0

sklady beda o 20?

0

I jeszcze co do meczu z zeszlego roku z wynikiem 4:3 Dani faulowal ronalda jakies 70 cm przed linia pola karnego a nie w polu karnym

0

ja nie licze moich GD ale manita zdarza sie co jakis czas wiec od ostatniej juz troche minolo i dzisiaj wlasnie jest czas na manite. Od wczoraj chodze niespokojny nie moglem spac dzisiaj od rana nerwy dzien sie ciagnie niesamowicie juz dawno tak nie przezywalem GD ostatnio gdy grali to balem sie o wynik bo mieli duzo do stracenia teraz nawet gdy przegraja beda mieli 2 pkt straty wiec nie az tak tragicznie a sezon jeszcze dlugi bo 10 meczy do konca i real napewno jeszcze nie raz sie potknie i ten mecz dzisiejszy to tylko i wylacznie gra o honor i wyższość do nastepnego GD. Jestem spokojny o wynik gramy u siebie jestesmy w gazie real w dołku Messi jest w szczytowej formie ronaldo slaby jak nigdy real w konflikcie w Barcy nastroje super.
Barça wygra i to bedzie zdecydowane zwyciestwo
a tak na marginesie bayern przegrywa 1:0 i Sewilla wygrywa 1:0

1

podaj jakas stronke co bez scin jest za sms

1

czy jak wysle sms na futbolhd.pl to stream nie bedzie zacinał?

0

jakby real.zagral najlepszy mecz w swojej historii to wziolbym remis ale real zagra dno i Barça wygra 3:0

0

tak mnie wkur..... ten niemiec ze hu.... bardzo chcialem zeby Prevc wygral PŚ ale sie nie udalo niemiec mial szczescie i tyle mam nadzieje ze Barça dziś wygra w dobrym stylu bo jak wygramy po bledach sedziego i slabej grze to nie zniose tego juz bym wolal jakby real wygral po dobrym meczu obu druzyn niz Barca po bledach sedziego

0

jesli anczelotti da Messiemu 2 zawodników do krycia to kto bedzie kryl Luisa i Neymara ? Oni beda miec duzo miejsca i Iniesta bedzie gral prostopadle do nich i cos strzela wiec o wynik jestem spokojny
VEB

0

bede sie logowal nawet jak dostaniemy w pizde
napisalem tak bo nienawidze kibicow realu ale tych co kibicuja realowi bo nie lubia Barçy czy Messiego tacy mnie najbardziej wkur..... oni nie patrza jak gra ich klub tylko licza na potkniecie Barcy lub Wielkiego Leo i wtedy wysmiewaja
NIENAWIDZE TAKICH WLASNIE LUDZI!!!

0

ja tez wolalbym ten I ale jak przejdziemy to niech graja jak chca

0

kilka kom z rm.pl
2015.03.20, godz. 13:17, marcinv6
Cos czuje ze Barça i Atleti nas zjedza ze nawet herb nie zostanie :( i wracamy do czasow bez zadnych trofeow...


2015.03.20, godz. 13:13, marcinv6
Kolejny rok bez zadnego pucharu :(:(:(:(:(



2015.03.20, godz. 13:09, duckland
wielkiRaúl
Czego tu sie bac jak Real dostaje 4 bramy od bardzo slabego Schalke? A historia meczow z Atlético to same porazki albo ledwo wymeczone remisy...otrzasnij sie chlopie oni graja piach od stycznia i nie widac poprawy.

0

ta okladka asa mnie rozjebala. W tej chwili realu nikt sie nie boi a juz ronalda zwlaszcza

0

z Sewilla gładkie zwyciestwo w I meczu 5:1 z PSG win 2:1 z Valencia wymeczone 1:0 lub 2:0 (w koncu gramy u siebie) i na koniec z PSG win 2:0
na koniec miesiaca jestesmy w 1/2 lm i mamy lidera z 8 pkt przewagi nad realem lub Valencia

0

i powiedział 100% prawdy

0


Messi jak dawniej

0

ja bym chcial Atleti

0

i właśnie o to chodzi ze ronaldo to tylko statystyka a Messi To Najlepszy Piłkarz Świata

0

to Pep wyprzedza real a nie Barca i Bayern

1

to były czasy brakuje mi ''starego'' Xaviego

0

ja bym chciał tak
Bravo-Alves,Pique,Mathieu,Alba-Rakitić/Mascherano,Xavi,Iniesta-MSN
Na DP chyba raczej Ivan ma lepsze warunki i w powietrzu bardziej by się przydał a z realem to się przyda bo jest ronaldo pepe Ramos benzyna

0

dlaczego nie Atleti? w tym sezonie z nimi gładko. Chciałbym aby Barca z nimi grała to na ten moment najlepszy rywal dla Barcy

0

w 1/4 chcialbym zeby Barça dostala Atleti, PSG, Porto lub real

0

a ja litre

0

a no tak sorry zapomnialem

0

NIE MOGA jestes ŹLE poinformowany dopiero w 1/2 moga

0

na tym etapie kluby z jednego kraju NIE MOGĄ grac ze soba

0

na tym etapie kluby z jednego kraju nie moga grac razem wiec Barça nie trafi na real

4

real gra dno Barça spokojnie wygra na CN

0

nie obrazaj Michala przynajmniej strzela a nie jaj krysia

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?