0

14 mln za niego to duzo kasy brac i nic nie gadac

0

do Chelsea to tylko na rezerwe to nie ten poziom

0

ale mnie wkur...... ci jeba..... szejkowie mysla ze jak śpią na kasie i podcieraja sie dolarami to wszystko im wolno. A Ney nie odejdzie dokonca kariery bo gra z najlepszym pilkarzem w historii Messi tak samo niczego im nie brakuje w Barcelonie zarabiaja bardzo dobrze a Ney w przyszlosci dostanie podwyzke ze 3-4 mln

0

kazdy mecz to jak final bedzie mega ciekawie i ciezko ale puchary same nie przyjda trzeba walczyc

0

rok temu Barca na wiosne grala w mega kratke potrafila rozbic rywala 5:0 aby puzniej przegrac 3:1 w tym sezonie sa super wyniki i nikt nie jest zmeczony mamy swiezosc w kadrze i mysle ze potrujna korona powinna byc nasza

1

Dongou wg mnie

0

Dani w koncu sie wnerwi o odejdzie ilez mozna czekac

0

Widać ze boi się Barcy i liczy ze PSG nas wywali aby real mial teoretycznie latwiej w 1/2 lub finale ale niech sie zajmie meczami z Atleti bo z nimi real odpadnie wg mnie i w 1/2 Barca wyeliminuje Atleti a w finale wygramy z Juve lub Bayernem ale wg mnie Juve jest lepsze od ekipy Pepa i to z Wlochami zagramy w finale

0

Myslal o Leo bo ronaldo nigdy sie nie zblizyl i nie zblizy do tej granicy

0

To jeden z piłkarzy których szanuje się i lubi wez wzgledu któremu klubowi się kibicuje. Totti to jeden z moich ulubionych zawodników

0

a to na co ? od Luisa lepszego nie znam moze Aguero ale w najwyższej formie

0

taki któremu brakuje kasy i niezależy mu na graniu tak jak Dudek w realu

0

jezeli kupimy napastnika to tylko na lawke i Pedro odejdzie. Ja bym chcial Llorente bo to Hiszpan, jest wysoki i powalczy w powietrzu doswiadczenie tez ma a w Juve na lawie siedzi wiec moze sie zgodzic

0

jak Xavi odejdzie tego lata to dostaniemy za niego jakąś kase? Kontrakt ma ważny do 2016. Chyba ze rozwiąża za porozumieniem stron

0

kontuzja

17

super ze Leo odpocznie przed bardzo ważnymi meczami Barcy te 2 tygodnie to bardzo duzo gdy wróci bedzie wypoczety i glodny gry. A Mascherano po tej przerwie mam nadzieje ze wróci do dyspozycji z przed 2-3 miesiecy bo ostatnie mecze slabe

1

mamy zakaz na rejestracje pilkarzy a nie na kupno

2

szkoda ze odchodzi teraz, mugł poczekać do zimy a tak to będziemy pól roku bez zawodnika chyba ze ktoś wystrzeli z formą z Barcy B. Mam tylko nadzieje że wróci do nas po tych 3 latach i zostanie trenerem młodszych roczników a później seniorów. Dzięki Xavi za wszystko co zrobiłeś dla Barçy i wracaj szybko

2

ja kibicuje Resovi bo jestem z Rzeszowa ale będe sie cieszyl nawet jak wygra Skra

0

Pogba wg mnie nr 1 na liście transferowej ale jakby nie udało się go ściagnac to tylko Koke

0

ale jak Xavi odejdzie to kto będzie grał ? Roberto?

0

mam nadzieje ze Dani zostanie u nas nawet do końca kariery bo jak odejdzie to w jego miejsce tylko Danilo z Francją gral super, a Koke mugłby do nas przyjść ale za 30-40 mln max 60 mln nie jest warty. We wczorajszym meczu przypomnial mi sie dawny Iniesta grał super piły .

0

no super odpocznie sobie przed meczami Barçy

0

to jest mecz eliminacji do Euro 2016

1

pewnie tyle co niemców

1

czyli Ney spokojnie ponad 100 załaduje

0

a ma dopiero 23 lata czy wiesz moze ile ma Pele bramek?

0

brawo Brazylia juz 3:1 Luiz Gustavo

0

nie za rok tylko w styczniu a gdybyśmy czekali z transferami do stycznia to żaden piłkarz z wysokiej pułki do nas w styczniu nie przyjdzie

0

a dlaczego miałby na to nie iść? po drugie to Pogbe napisałem jako przykład mogłem też napisać że to bedzie wawrzyniak

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?