ViscaElLeo
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: styczeń 2015
Dębica
5 obserwujących
2 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
14 mln za niego to duzo kasy brac i nic nie gadac
0
do Chelsea to tylko na rezerwe to nie ten poziom
0
ale mnie wkur...... ci jeba..... szejkowie mysla ze jak śpią na kasie i podcieraja sie dolarami to wszystko im wolno. A Ney nie odejdzie dokonca kariery bo gra z najlepszym pilkarzem w historii Messi tak samo niczego im nie brakuje w Barcelonie zarabiaja bardzo dobrze a Ney w przyszlosci dostanie podwyzke ze 3-4 mln
0
kazdy mecz to jak final bedzie mega ciekawie i ciezko ale puchary same nie przyjda trzeba walczyc
0
rok temu Barca na wiosne grala w mega kratke potrafila rozbic rywala 5:0 aby puzniej przegrac 3:1 w tym sezonie sa super wyniki i nikt nie jest zmeczony mamy swiezosc w kadrze i mysle ze potrujna korona powinna byc nasza
1
Dongou wg mnie
0
Dani w koncu sie wnerwi o odejdzie ilez mozna czekac
0
Widać ze boi się Barcy i liczy ze PSG nas wywali aby real mial teoretycznie latwiej w 1/2 lub finale ale niech sie zajmie meczami z Atleti bo z nimi real odpadnie wg mnie i w 1/2 Barca wyeliminuje Atleti a w finale wygramy z Juve lub Bayernem ale wg mnie Juve jest lepsze od ekipy Pepa i to z Wlochami zagramy w finale
0
Myslal o Leo bo ronaldo nigdy sie nie zblizyl i nie zblizy do tej granicy
0
To jeden z piłkarzy których szanuje się i lubi wez wzgledu któremu klubowi się kibicuje. Totti to jeden z moich ulubionych zawodników
0
a to na co ? od Luisa lepszego nie znam moze Aguero ale w najwyższej formie
0
taki któremu brakuje kasy i niezależy mu na graniu tak jak Dudek w realu
0
jezeli kupimy napastnika to tylko na lawke i Pedro odejdzie. Ja bym chcial Llorente bo to Hiszpan, jest wysoki i powalczy w powietrzu doswiadczenie tez ma a w Juve na lawie siedzi wiec moze sie zgodzic
0
jak Xavi odejdzie tego lata to dostaniemy za niego jakąś kase? Kontrakt ma ważny do 2016. Chyba ze rozwiąża za porozumieniem stron
0
kontuzja
17
super ze Leo odpocznie przed bardzo ważnymi meczami Barcy te 2 tygodnie to bardzo duzo gdy wróci bedzie wypoczety i glodny gry. A Mascherano po tej przerwie mam nadzieje ze wróci do dyspozycji z przed 2-3 miesiecy bo ostatnie mecze slabe
1
mamy zakaz na rejestracje pilkarzy a nie na kupno
2
szkoda ze odchodzi teraz, mugł poczekać do zimy a tak to będziemy pól roku bez zawodnika chyba ze ktoś wystrzeli z formą z Barcy B. Mam tylko nadzieje że wróci do nas po tych 3 latach i zostanie trenerem młodszych roczników a później seniorów. Dzięki Xavi za wszystko co zrobiłeś dla Barçy i wracaj szybko
2
ja kibicuje Resovi bo jestem z Rzeszowa ale będe sie cieszyl nawet jak wygra Skra
0
Pogba wg mnie nr 1 na liście transferowej ale jakby nie udało się go ściagnac to tylko Koke
0
ale jak Xavi odejdzie to kto będzie grał ? Roberto?
0
mam nadzieje ze Dani zostanie u nas nawet do końca kariery bo jak odejdzie to w jego miejsce tylko Danilo z Francją gral super, a Koke mugłby do nas przyjść ale za 30-40 mln max 60 mln nie jest warty. We wczorajszym meczu przypomnial mi sie dawny Iniesta grał super piły .
0
no super odpocznie sobie przed meczami Barçy
0
to jest mecz eliminacji do Euro 2016
1
pewnie tyle co niemców
1
czyli Ney spokojnie ponad 100 załaduje
0
a ma dopiero 23 lata czy wiesz moze ile ma Pele bramek?
0
brawo Brazylia juz 3:1 Luiz Gustavo
0
nie za rok tylko w styczniu a gdybyśmy czekali z transferami do stycznia to żaden piłkarz z wysokiej pułki do nas w styczniu nie przyjdzie
0
a dlaczego miałby na to nie iść? po drugie to Pogbe napisałem jako przykład mogłem też napisać że to bedzie wawrzyniak