0

na fioletowej to nawet obwiniaja Ikera za przewrócenie łodzi emigrantów w Libi

1

To co panowie real po tych kontuzjach bez trofeum w tym sezonie? Chociaż troche zaluje kontuzji modrića bo Isco będzie graĺ w podstawowym i do nas nie przyjdzie ( co i tak było mało prawdopodobne). A wiadomo i bedzie pauzowal bejl?

0

Panowie najgorsze mecze w lidze za nami (oprócz Atleti na wyjeździe) teraz już z górki real ma za to przesrane bo mecze z Valencią i Sewilla i myśle ze jak głupio nie stracimy pkt to MAMY MISTRZA LA LIGA

3

Messi był już wykonczony całym meczem co najlepiej pokazuje to ze polozyl sie za bramką i nawet nie miał siły sie cieszyć. Licze na kilka bramek z ogórkami i na korone strzelca

0

Dzieki za link bo niestety nie moglem ogladac meczu. W I polowie to byla tragedia co Barca grala a II to kontrola i spokój

0

Komentarz usunięty

0

Polacy to najlepsi kibice Swiata

2

Komentarz usunięty

0

jeszcze jeden i jeszcze raz gola gola niech wbiją dziś

0

Malaga goool lalalala lalalal Hej Malaga gooool lalalalala lalalalal!!!!!!!!!!

0

chyba jestes gupi

0

ciekawie to wyglada I raz w tym sezonie takim składem zobaczymy co z tego wyjdzie

0

Jak Isco Przyjdzie to będzie więkze wzmocnienie niż Pogba i za mniejszą kase mylę że ok 40 mln wystarczy ale wątpie aby real zgodził się na sprzedaż do Barcy

0

to jak odejdzie Montoya i Douglas to kto będzie drugim PP?

0

Henkes (nwm jak sie to pisze) byl dla Bayernu lepszy niz Pep bo teraz tiki taka jest znana juz wszystkim i nawet Lucho poszedl w innym kierunku a jesli Pep nie wymysli czegos innego LM nie wygra i zostanie mu tylko puchar i liha

0

myśle ze figo byl ostatnim który przeszedł z Barcy do realu i odwrotnie

4

HISZPANIA Ciekawej wypowiedzi dostarczył nam Francois Gallardo, hiszpański dziennikarz pracujący dla telewizji La Sexta. - Iker Casillas i Keylor Navas najprawdopodobniej odejdą z Realu Madryt, który będzie musiał kupić dwóch bramkarzy, dokładnie tak jak rok temu zrobiła Barcelona - powiedział w programie El Chiringuito. - Królewscy obserwują Asmira Begovicia ze Stoke i już teraz prowadzą wstępne negocjacje z agentem
źródlo przegladsportowy.pl


kejlor wielka gwiazda która tylko na MŚ byla wielka

0

chłopie tu nie ma co porównywac Leo jest najlepszy na Swiecie a ronaldo jest egoistą i cwaniakiem a nie kolegą druzyny

2

to nie sa niespodzianki sa lepsi

0

"Tym razem Gonzalo Higuain idealnie wyłożył piłkę z boku Markowi Hamsikowi. Czech plasowanym strzałem w sytuacji sam na sam..." na Onecie uważaja ze Hamsik jest Czechem, ręce opadają

0

rozwalil mnie ta wypowiedzia przez niego PSG przegralo a on wierzy w cud który sie nie wydarzy

0

ja zrobie to samo u mnie tez sie smiali ze Barca przegra

0

Gdy zobaczylem sklady balem sie o Javiera bo ostatnio grał slabo ale ten mecz zagral perfekcyjnie wielkie brawa. Co do reszty obrońców to wszyscy na + a szczegulnie Montoya w tak trudnym meczu zagral dobrze i jesli Dani odejdzie to poradzi sobie przynajmniej te pół sezonu. Pomoc to tylko Busi zasługuje na brawa Iniesta słabo jak zwykle w tym sezonie a Ivan przeplata dobre mecze słabymi i dzisiaj był ten slaby a Xavi wniósł spokój i opanowanie brawa dla niego. Nasze trio MNS zagralo jeden z lepszych meczy w sezonie a Luis zagrał chyba najlepiej w barwach Barcy 2 gole po cudownych akcjach do pelni szczescia brakowało tylko gola Messiego. Awans juz mamy i teraz tylko czekac na 1/2 i mecz z Atleti

65

za Javiera Mathieu a za Andersa Xavi i będzie git

0

ty jestes z białej że nie widzisz ugryzienia ? ewidentnie go ugryzł zauważylem to po 2 powtorkach jak dla mnie to jest z 10 meczy zawieszenia ugryzienie+podwujny cios

0

Panowie remis realu z Altleti 0:0 jest dobrym wynikiem lepszym byłby tylko wygrana Atleti do zera. W rewanżu wystarczy remis bramkowy i myśle ze taki bedzie bo real będzie atakował a Atleti będzie kontrowało a jakby I połowa zakończyla sie 0:0 to w drugiej real bedzie atakowal podwójnie i pójdzie kilka kontr i myśle ze Atleti nawet może wygrać

2

benzyna poprostu boi sie ronalda i dlatego chce mu podawac

0

ja myslalem ze Juve gladko z Monaco a tu meczarnie

0

Luis nie jest skrzydłowym a w 2017 to ibra bedzie juz slaby wiec nie zmiesci sie do tej "11" i Luis wpadnie za niego

0

co twój komentarz ma do przegladu prasowego?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?