ViscaElLeo
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: styczeń 2015
Dębica
5 obserwujących
2 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
na fioletowej to nawet obwiniaja Ikera za przewrócenie łodzi emigrantów w Libi
1
To co panowie real po tych kontuzjach bez trofeum w tym sezonie? Chociaż troche zaluje kontuzji modrića bo Isco będzie graĺ w podstawowym i do nas nie przyjdzie ( co i tak było mało prawdopodobne). A wiadomo i bedzie pauzowal bejl?
0
Panowie najgorsze mecze w lidze za nami (oprócz Atleti na wyjeździe) teraz już z górki real ma za to przesrane bo mecze z Valencią i Sewilla i myśle ze jak głupio nie stracimy pkt to MAMY MISTRZA LA LIGA
3
Messi był już wykonczony całym meczem co najlepiej pokazuje to ze polozyl sie za bramką i nawet nie miał siły sie cieszyć. Licze na kilka bramek z ogórkami i na korone strzelca
0
Dzieki za link bo niestety nie moglem ogladac meczu. W I polowie to byla tragedia co Barca grala a II to kontrola i spokój
0
Komentarz usunięty
0
Polacy to najlepsi kibice Swiata
2
Komentarz usunięty
0
jeszcze jeden i jeszcze raz gola gola niech wbiją dziś
0
Malaga goool lalalala lalalal Hej Malaga gooool lalalalala lalalalal!!!!!!!!!!
0
chyba jestes gupi
0
ciekawie to wyglada I raz w tym sezonie takim składem zobaczymy co z tego wyjdzie
0
Jak Isco Przyjdzie to będzie więkze wzmocnienie niż Pogba i za mniejszą kase mylę że ok 40 mln wystarczy ale wątpie aby real zgodził się na sprzedaż do Barcy
0
to jak odejdzie Montoya i Douglas to kto będzie drugim PP?
0
Henkes (nwm jak sie to pisze) byl dla Bayernu lepszy niz Pep bo teraz tiki taka jest znana juz wszystkim i nawet Lucho poszedl w innym kierunku a jesli Pep nie wymysli czegos innego LM nie wygra i zostanie mu tylko puchar i liha
0
myśle ze figo byl ostatnim który przeszedł z Barcy do realu i odwrotnie
4
HISZPANIA Ciekawej wypowiedzi dostarczył nam Francois Gallardo, hiszpański dziennikarz pracujący dla telewizji La Sexta. - Iker Casillas i Keylor Navas najprawdopodobniej odejdą z Realu Madryt, który będzie musiał kupić dwóch bramkarzy, dokładnie tak jak rok temu zrobiła Barcelona - powiedział w programie El Chiringuito. - Królewscy obserwują Asmira Begovicia ze Stoke i już teraz prowadzą wstępne negocjacje z agentem
źródlo przegladsportowy.pl
kejlor wielka gwiazda która tylko na MŚ byla wielka
0
chłopie tu nie ma co porównywac Leo jest najlepszy na Swiecie a ronaldo jest egoistą i cwaniakiem a nie kolegą druzyny
2
to nie sa niespodzianki sa lepsi
0
"Tym razem Gonzalo Higuain idealnie wyłożył piłkę z boku Markowi Hamsikowi. Czech plasowanym strzałem w sytuacji sam na sam..." na Onecie uważaja ze Hamsik jest Czechem, ręce opadają
0
rozwalil mnie ta wypowiedzia przez niego PSG przegralo a on wierzy w cud który sie nie wydarzy
0
ja zrobie to samo u mnie tez sie smiali ze Barca przegra
0
Gdy zobaczylem sklady balem sie o Javiera bo ostatnio grał slabo ale ten mecz zagral perfekcyjnie wielkie brawa. Co do reszty obrońców to wszyscy na + a szczegulnie Montoya w tak trudnym meczu zagral dobrze i jesli Dani odejdzie to poradzi sobie przynajmniej te pół sezonu. Pomoc to tylko Busi zasługuje na brawa Iniesta słabo jak zwykle w tym sezonie a Ivan przeplata dobre mecze słabymi i dzisiaj był ten slaby a Xavi wniósł spokój i opanowanie brawa dla niego. Nasze trio MNS zagralo jeden z lepszych meczy w sezonie a Luis zagrał chyba najlepiej w barwach Barcy 2 gole po cudownych akcjach do pelni szczescia brakowało tylko gola Messiego. Awans juz mamy i teraz tylko czekac na 1/2 i mecz z Atleti
65
za Javiera Mathieu a za Andersa Xavi i będzie git
0
ty jestes z białej że nie widzisz ugryzienia ? ewidentnie go ugryzł zauważylem to po 2 powtorkach jak dla mnie to jest z 10 meczy zawieszenia ugryzienie+podwujny cios
0
Panowie remis realu z Altleti 0:0 jest dobrym wynikiem lepszym byłby tylko wygrana Atleti do zera. W rewanżu wystarczy remis bramkowy i myśle ze taki bedzie bo real będzie atakował a Atleti będzie kontrowało a jakby I połowa zakończyla sie 0:0 to w drugiej real bedzie atakowal podwójnie i pójdzie kilka kontr i myśle ze Atleti nawet może wygrać
2
benzyna poprostu boi sie ronalda i dlatego chce mu podawac
0
ja myslalem ze Juve gladko z Monaco a tu meczarnie
0
Luis nie jest skrzydłowym a w 2017 to ibra bedzie juz slaby wiec nie zmiesci sie do tej "11" i Luis wpadnie za niego
0
co twój komentarz ma do przegladu prasowego?