0

po co ? w Bayernie grał może pół sezonu i się rozbił i nie moga go złożyc do dzisiaj

0

bana mamy na rejestracje zawodników a nie na kupno możem kupić np. Pogbe i wypożyczyc go do Juve na pól sezonu

0

mam nadzieje ze to zwykla plotka dziennikarska

0

a hiszpania wygrywając euro 2008 wygrała mś 2010 i euro 2012 i kryzys dopiero teraz jest po 8 latach a nie po 8 miesiącach od mś

0

powiedział też że będzie grał do końca kariery w Barcelonie i co? Radović też mówił że nigdy nie odejdzie z Legii i odszedł wtedy gdy był najbardziej potrzebny ja nie wierzę w takie gadanie nikomu

0

Powiem jedno gdyby Barca rok temu wygrała z Atleti to Alexis i Cesc zostaliby w Barcy bo to Alexis trafił przepięknie a Cesc podawał wtedy Barca miała by trofeum Tata Martino zostałby w Barcy Luisa nie byłoby u nas niebyłoby rewolucji w klubie ale mysle ze jak w tym sezonie zgarniemy potrójną koronę to zapomnimy o zeszłorocznym sezonie a real będzie musiał dokonać rewolucji bo nic nie wygrają. Ja Alexisa bardzo lubię jako piłkarza pokazał niesamowitą waleczność podczas Mundialu i to dzięki niemu Chile mało brakło graliby w 1/4 finału gdyby tylko Mauricio Pinilla lepiej przymierzył pod koniec dogrywki albo gdyby Chilijczycy lepiej wykonywali ''11'' to Brazylia sensacyjnie odpadłaby w 1/8. Jeżeli chodzi o Cesca to nie żałuje że odszedł u nas nie grał tak jak teraz gra w Chelsea i myśle że zrobiliśmy dobry interes kupując Ivana i sprzedając Cesca i nawet udało się zarobić

2

to sa plotki dziennikarze musza z czego żyć

0

niemcy wciaz w kryzysie to juz trwa od wrzesnia wiec dluzej niz kryzys realu

0

w sumie to masz racje bo zajedziemy sie jak real i bedzie kryzys Ale to Lucho wybiera sklad wiec poczekamy i zobaczymy co zdecyduje

0

zakończył kariere i zwiedza świat wiem bo śledze jego profil na Instamie ma się bardzo dobrze

0

Ja na Celte posłałbym podstawową ''11'' bo niema sensu głupio tracić punktów na Almerie lub Levante można wprowadzić kilka zmian

0

Dla mnie obecnie nie ma lepszego od Pique może Ramos ale tylko w najwyższej formie

0

ja choć nienawidzę realu to Casillasa bede szanował to wielki piłkarz najlepszy bramkarz w historii Futbolu. Z realu lubię też Isco fajny młody chłopak i doskonale wyszkolony technicznie myślę że będzie następcą Xaviego w reprezentacji

1

niech wraca ale nic na sile musi byc w 100% gotowy do gry

0

pomyśl zanim napiszesz coś głupiego

0

a dlaczego nie? Potem zostałby w zarządzie lub byłby trenerem młodszych roczników

0

Pedro może odejć ale w zimowym okienku Xavi zostaje do końca kariery a potem zostaje trenerem Barcy B , Douglas out, Montoya zostaje Dani musi mieć zmiennika, a Roberto do wypożyczenia niech zagra w słabszym klubie i zobaczymy na co go stać jeżeli chodzi o wzmocnienia to na pomoc Vidal/Pogba/Reus obrona to jedynie młodego, utalentowanego zawodnika np. z Barcy B zeby nic nie płacić a na uzupełnienie ataku jest Muir, Halilović więc transfer zawodnika jest zbędny, a na bramke bramkarz Barcy B aby wszedł gdy dwójka podstawowych byłaby kontuzjowana

0

Z Danim podpisałbym kontrakt dożywotni w tym okresie nie ma zawodnika który bylby młody i już doswiadczony no moze Danilo ale on juz jest jedna noga w realu ale sadze że i tak jest za drogi bo 30 mln to za duzo

0

to z tego ze nie ma go woglule w przetargu bo to stadion jednej z druzyn która walczy o puchar

0

w niedziele w Dublinie z Irlandia o 20:45 na Polsat Sport

0

jaki twój komentarz ma sens?

0

San Mames to stadion Atleticu już lepiej jakby grali na Camp Nou 100 tys miejsc

0

przecież Verma to szkło jak go poskładają to znowu się rozleci

2

Priorytet to nowy kontrakt dla Xaviego i Daniego

3

ja kocham oglądać Mundial a ten w Brazylii zapamiętam na zawsze za tą wspaniałą atmosfere

0

weź sie odwal od mojej pisowni pisze z tel i juz mam troche % we krwi i kaxdy sie myli

0

Komentarz usunięty

0

poprawic skutecznosc i potrujna korona nasza

0

na rm.pl pisza ze sedzia slaby ze w dwumeczu w lidze oni góra
niedobrze mi

11

na rm.pl niecale 500 kom u nas 5000

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?