ViscaElLeo
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: styczeń 2015
Dębica
5 obserwujących
2 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
po co ? w Bayernie grał może pół sezonu i się rozbił i nie moga go złożyc do dzisiaj
0
bana mamy na rejestracje zawodników a nie na kupno możem kupić np. Pogbe i wypożyczyc go do Juve na pól sezonu
0
mam nadzieje ze to zwykla plotka dziennikarska
0
a hiszpania wygrywając euro 2008 wygrała mś 2010 i euro 2012 i kryzys dopiero teraz jest po 8 latach a nie po 8 miesiącach od mś
0
powiedział też że będzie grał do końca kariery w Barcelonie i co? Radović też mówił że nigdy nie odejdzie z Legii i odszedł wtedy gdy był najbardziej potrzebny ja nie wierzę w takie gadanie nikomu
0
Powiem jedno gdyby Barca rok temu wygrała z Atleti to Alexis i Cesc zostaliby w Barcy bo to Alexis trafił przepięknie a Cesc podawał wtedy Barca miała by trofeum Tata Martino zostałby w Barcy Luisa nie byłoby u nas niebyłoby rewolucji w klubie ale mysle ze jak w tym sezonie zgarniemy potrójną koronę to zapomnimy o zeszłorocznym sezonie a real będzie musiał dokonać rewolucji bo nic nie wygrają. Ja Alexisa bardzo lubię jako piłkarza pokazał niesamowitą waleczność podczas Mundialu i to dzięki niemu Chile mało brakło graliby w 1/4 finału gdyby tylko Mauricio Pinilla lepiej przymierzył pod koniec dogrywki albo gdyby Chilijczycy lepiej wykonywali ''11'' to Brazylia sensacyjnie odpadłaby w 1/8. Jeżeli chodzi o Cesca to nie żałuje że odszedł u nas nie grał tak jak teraz gra w Chelsea i myśle że zrobiliśmy dobry interes kupując Ivana i sprzedając Cesca i nawet udało się zarobić
2
to sa plotki dziennikarze musza z czego żyć
0
niemcy wciaz w kryzysie to juz trwa od wrzesnia wiec dluzej niz kryzys realu
0
w sumie to masz racje bo zajedziemy sie jak real i bedzie kryzys Ale to Lucho wybiera sklad wiec poczekamy i zobaczymy co zdecyduje
0
zakończył kariere i zwiedza świat wiem bo śledze jego profil na Instamie ma się bardzo dobrze
0
Ja na Celte posłałbym podstawową ''11'' bo niema sensu głupio tracić punktów na Almerie lub Levante można wprowadzić kilka zmian
0
Dla mnie obecnie nie ma lepszego od Pique może Ramos ale tylko w najwyższej formie
0
ja choć nienawidzę realu to Casillasa bede szanował to wielki piłkarz najlepszy bramkarz w historii Futbolu. Z realu lubię też Isco fajny młody chłopak i doskonale wyszkolony technicznie myślę że będzie następcą Xaviego w reprezentacji
1
niech wraca ale nic na sile musi byc w 100% gotowy do gry
0
pomyśl zanim napiszesz coś głupiego
0
a dlaczego nie? Potem zostałby w zarządzie lub byłby trenerem młodszych roczników
0
Pedro może odejć ale w zimowym okienku Xavi zostaje do końca kariery a potem zostaje trenerem Barcy B , Douglas out, Montoya zostaje Dani musi mieć zmiennika, a Roberto do wypożyczenia niech zagra w słabszym klubie i zobaczymy na co go stać jeżeli chodzi o wzmocnienia to na pomoc Vidal/Pogba/Reus obrona to jedynie młodego, utalentowanego zawodnika np. z Barcy B zeby nic nie płacić a na uzupełnienie ataku jest Muir, Halilović więc transfer zawodnika jest zbędny, a na bramke bramkarz Barcy B aby wszedł gdy dwójka podstawowych byłaby kontuzjowana
0
Z Danim podpisałbym kontrakt dożywotni w tym okresie nie ma zawodnika który bylby młody i już doswiadczony no moze Danilo ale on juz jest jedna noga w realu ale sadze że i tak jest za drogi bo 30 mln to za duzo
0
to z tego ze nie ma go woglule w przetargu bo to stadion jednej z druzyn która walczy o puchar
0
w niedziele w Dublinie z Irlandia o 20:45 na Polsat Sport
0
jaki twój komentarz ma sens?
0
San Mames to stadion Atleticu już lepiej jakby grali na Camp Nou 100 tys miejsc
0
przecież Verma to szkło jak go poskładają to znowu się rozleci
2
Priorytet to nowy kontrakt dla Xaviego i Daniego
3
ja kocham oglądać Mundial a ten w Brazylii zapamiętam na zawsze za tą wspaniałą atmosfere
0
weź sie odwal od mojej pisowni pisze z tel i juz mam troche % we krwi i kaxdy sie myli
0
Komentarz usunięty
0
poprawic skutecznosc i potrujna korona nasza
0
na rm.pl pisza ze sedzia slaby ze w dwumeczu w lidze oni góra
niedobrze mi
11
na rm.pl niecale 500 kom u nas 5000