0

wszyscy zagrali mecz doskonały a Leo zagrał mecz wybitny. W finale niech będzie nawet real bo wiem ze wygramy z kazdym. Zbliża sie potrójna korona panowie chlodzić piwo, szampany i bawimy.

0

Barca B ma przed sobą bardzo trudne mecze z drużynamiz górnej połowy tabeli i mecz z ostatnią drużyną. O utrzymanie może być śmiertelnie trudno ale wiara jest

0

zobaczymy jak bedzie strzelał na jesieni ale raczej nie ma szansy

2

Neuer broni dobrze ale zdarzaja mu sie głupie błędy wg mnie Bravo to nr 1 na Swiecie na ten moment

0

Marca zapomniała dodać Pucharu po stronie Leo za triumf w Pucharze Króla

0

niech Lucho co zmieni może Luis na ławce za Pedro Messi niech zejdzie tak w okolicach 70 min Ney też mugłby odpocząć po co taki sklad na ostatnią drużyne?

0

My żyjemy z tego, co produkujemy – podkreślił José Mourinho.
a ilu Chelsi wyprodukowało zawodników ?

0

Bravo bez komentarza? A Neuer za co był ? Suarez przynajmniej wiecej strzela i asystuje niz Hazard

1

w ZP chodzi o osiągnięcia indywidualne i drużynowe a Hazard wygrał tylko Mistrza Anglii w LM odpadli w 1/8 czyli bardzo słaby wynik w pucharze tez odpadli wcześnie wygrali jeszcze jakis wymyslony puchar z Totenhamem. Królem strzelców nie bedzie asystentem najlepszym też nie bedzie i gdzie ty widzisz w nim kandydata do Najlepszej Trójki Swiata? Jeśli chcesz to ci podam kilku którzy zasłuzyli bardziej:
1.Neymar
2.Suarez
3.Bravo (jeśli był Neuer to dlaczego nie Claudio)
4.Lewy
5.Fabregas (król asyst jesli chodzi o pomocników)
5.James
6.Alexis

Wystarczy?

2

Hazard? Ibra? chyba jaja sobie robisz za co oni mieliby się znalesc w gronie 3 najlepszych pilkarzy swiata?

0

oglądałes mecz Arsenal -Chelsea? było 0:0 a Arsnl grał u siebie. To skąd u ciebie stwierdzenie ze sa najlepsi w Anglii?

0

a gdzie mial grać? abramowicz dal mu kupe siana aby grzal lawe i grzeje u nas napewno by grał ale wybral kase jak Lewy i Rado

1

niech go biorą jak dadzą tyle co pisze w gazecie Barca zrobi świetny interes a może wymiana na Cuadrado ? Gdyby zgodził sie biegac na prawej obronie wg mnie mógłby być lepszy od Daniego.

3

nigdy nie zapomne słów mojego nauczyciela matematyki który powiedział do kibica realu z mojej klasy ze ronaldo nigdy nie bedzie na poziomie Leo i zawsze bedzie czyscil buty argentyńczykowi. Po tych słowach hala dziecko zatkało sie i nie wypowiada sie juz na tematy zwiazane z piłką nożną

0

nie podniecajcie sie tak real potknie sie w meczach z Sevilla i Valencia a my do meczu z Atleti bedziemy juz pewni Mistrza

1

właśnie widać jak interesujesz się Barcą jak nie wiesz ile ma przewagi nad odwiecznym rywalem chyba że jesteś niedzielnym kibicem tylko od zwycięstw a gdy Barca przegrywa to się chowasz

1

Carlo Ancelotti stwierdził, że „trudniej jest wygrać ligę niż Ligę Mistrzów"
a co on Afryke odkrył ? Przecież każdy to wie w lidze jest 38 meczy a w LM max 13 więc to normalne ze Lm można łatwiej wygrać

1

to jakiś kosmos tyle goli i asyst trzech piłkarzy

0

To ma być kur..... profesionalny Futbol? Przypomniała mi sie sytuacja z A klasy gdy strzelilem gola widzialem ze bylem na spalonym ale sedzia nie gwizdnol gdy zostalem zmieniony schodzilem do szatni a sedzia liniowy do mnie mówi ze spalony byl jak h.... ale nie podniósl horongiweki i zaczol śmiac. To byla A klasa a nie derby Barcelony w takich meczach sedzia powinien cicho siedziec i nawet zonie nic nie mówic o swoich błędach

0

dzieki za info

0

kiedy gra real?

0

Barca w obecnej formie wygra z kazdym a Atleti jest slabe jak h....j połowa zawodników to no name i z czym do LM?

2

kompromitacja na calego hahaha

0

rok temu Lucho z Celtą wygrali z realem chyba 1:0 wiec teraz niech to Celta powtórzy

1

napewno sobie nie odpuszcza bo bedzie chodzilo nie o 3 pkt dla Atleti tylko o honor i władze w miescie do nastepnych derbów a Atleti to drużyna waleczna jak mało która i potrafi wygrać mecz sercem jeśli musi

0

po tym co pokazalo PSG z chelsi to balem sie o nasz awans powaznie ale w meczach z nami nie pokazaklo nic

0

Pep to nie trener dla niemcuw Jupp Heynkes byl lepszy zdecydowanir

0

i Luisa

0

fajna kompilacja

0

a pamietasz poczatek sezonu? Mathieu tez gral kilka meczy na lewej z realem tez i to byl jego ostatni mecz na lewej do wczoraj przypadek? nie sądze

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?