ViscaElLeo
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: styczeń 2015
Dębica
5 obserwujących
2 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
wszyscy zagrali mecz doskonały a Leo zagrał mecz wybitny. W finale niech będzie nawet real bo wiem ze wygramy z kazdym. Zbliża sie potrójna korona panowie chlodzić piwo, szampany i bawimy.
0
Barca B ma przed sobą bardzo trudne mecze z drużynamiz górnej połowy tabeli i mecz z ostatnią drużyną. O utrzymanie może być śmiertelnie trudno ale wiara jest
0
zobaczymy jak bedzie strzelał na jesieni ale raczej nie ma szansy
2
Neuer broni dobrze ale zdarzaja mu sie głupie błędy wg mnie Bravo to nr 1 na Swiecie na ten moment
0
Marca zapomniała dodać Pucharu po stronie Leo za triumf w Pucharze Króla
0
niech Lucho co zmieni może Luis na ławce za Pedro Messi niech zejdzie tak w okolicach 70 min Ney też mugłby odpocząć po co taki sklad na ostatnią drużyne?
0
My żyjemy z tego, co produkujemy – podkreślił José Mourinho.
a ilu Chelsi wyprodukowało zawodników ?
0
Bravo bez komentarza? A Neuer za co był ? Suarez przynajmniej wiecej strzela i asystuje niz Hazard
1
w ZP chodzi o osiągnięcia indywidualne i drużynowe a Hazard wygrał tylko Mistrza Anglii w LM odpadli w 1/8 czyli bardzo słaby wynik w pucharze tez odpadli wcześnie wygrali jeszcze jakis wymyslony puchar z Totenhamem. Królem strzelców nie bedzie asystentem najlepszym też nie bedzie i gdzie ty widzisz w nim kandydata do Najlepszej Trójki Swiata? Jeśli chcesz to ci podam kilku którzy zasłuzyli bardziej:
1.Neymar
2.Suarez
3.Bravo (jeśli był Neuer to dlaczego nie Claudio)
4.Lewy
5.Fabregas (król asyst jesli chodzi o pomocników)
5.James
6.Alexis
Wystarczy?
2
Hazard? Ibra? chyba jaja sobie robisz za co oni mieliby się znalesc w gronie 3 najlepszych pilkarzy swiata?
0
oglądałes mecz Arsenal -Chelsea? było 0:0 a Arsnl grał u siebie. To skąd u ciebie stwierdzenie ze sa najlepsi w Anglii?
0
a gdzie mial grać? abramowicz dal mu kupe siana aby grzal lawe i grzeje u nas napewno by grał ale wybral kase jak Lewy i Rado
1
niech go biorą jak dadzą tyle co pisze w gazecie Barca zrobi świetny interes a może wymiana na Cuadrado ? Gdyby zgodził sie biegac na prawej obronie wg mnie mógłby być lepszy od Daniego.
3
nigdy nie zapomne słów mojego nauczyciela matematyki który powiedział do kibica realu z mojej klasy ze ronaldo nigdy nie bedzie na poziomie Leo i zawsze bedzie czyscil buty argentyńczykowi. Po tych słowach hala dziecko zatkało sie i nie wypowiada sie juz na tematy zwiazane z piłką nożną
0
nie podniecajcie sie tak real potknie sie w meczach z Sevilla i Valencia a my do meczu z Atleti bedziemy juz pewni Mistrza
1
właśnie widać jak interesujesz się Barcą jak nie wiesz ile ma przewagi nad odwiecznym rywalem chyba że jesteś niedzielnym kibicem tylko od zwycięstw a gdy Barca przegrywa to się chowasz
1
Carlo Ancelotti stwierdził, że „trudniej jest wygrać ligę niż Ligę Mistrzów"
a co on Afryke odkrył ? Przecież każdy to wie w lidze jest 38 meczy a w LM max 13 więc to normalne ze Lm można łatwiej wygrać
1
to jakiś kosmos tyle goli i asyst trzech piłkarzy
0
To ma być kur..... profesionalny Futbol? Przypomniała mi sie sytuacja z A klasy gdy strzelilem gola widzialem ze bylem na spalonym ale sedzia nie gwizdnol gdy zostalem zmieniony schodzilem do szatni a sedzia liniowy do mnie mówi ze spalony byl jak h.... ale nie podniósl horongiweki i zaczol śmiac. To byla A klasa a nie derby Barcelony w takich meczach sedzia powinien cicho siedziec i nawet zonie nic nie mówic o swoich błędach
0
dzieki za info
0
kiedy gra real?
0
Barca w obecnej formie wygra z kazdym a Atleti jest slabe jak h....j połowa zawodników to no name i z czym do LM?
2
kompromitacja na calego hahaha
0
rok temu Lucho z Celtą wygrali z realem chyba 1:0 wiec teraz niech to Celta powtórzy
1
napewno sobie nie odpuszcza bo bedzie chodzilo nie o 3 pkt dla Atleti tylko o honor i władze w miescie do nastepnych derbów a Atleti to drużyna waleczna jak mało która i potrafi wygrać mecz sercem jeśli musi
0
po tym co pokazalo PSG z chelsi to balem sie o nasz awans powaznie ale w meczach z nami nie pokazaklo nic
0
Pep to nie trener dla niemcuw Jupp Heynkes byl lepszy zdecydowanir
0
i Luisa
0
fajna kompilacja
0
a pamietasz poczatek sezonu? Mathieu tez gral kilka meczy na lewej z realem tez i to byl jego ostatni mecz na lewej do wczoraj przypadek? nie sądze