ViscaElLeo
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: styczeń 2015
Dębica
5 obserwujących
2 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Ja Coutinho, Gundogana ( bo za darmo)
i Pedro zamienic na Reusa
0
Ale super dwie wspaniałe wiadomości jednego dnia czy można sobie wyobrazić lepszy dzień?
0
Super wiadomość bardzo się cieszę że Dani zostaje
1
Witam
Panowie mam pytanie czy mozna kupić gdzieś tą koszulke którą mieli zawodnicy na fieście lub tą z pożegnania Xaviego
jeśli tak to proszę o link
0
AS nie odpuści i nie potrafi przyznać że Barca jest najlepszą drużyną w historii Futbolu żal mi ich
1
Nie wyobrażam sobie Barcy bez Alvesa to nie tylko znakomity gracz ale i gość który dba o atmosferę w drużynie jeden z największych walczaków w drużynie proszę zarząd aby dali mu podwyżkę i aby został
1
pilkarz meczu Leo Messi bez niego nie byloby bramek
0
na takiej ze w XXI wieku zdobyla 4 Ligi Mistrzów wiele krajowych i swiatowych trofeów
1
campeone campeone ollle oooollllleee ooooolllllleeeee
Visca El Barça
Mes Que Un Club
2
wg mnie Messi gdyby nie on nie bylo by bramek
2
Visca El Barça
Mes Que Un Club
Jestem szczęściarzem ze zyje w epoce Wielkiej Barcy i Leo Messiego juz to jest niesamowite a to ze Duma Katalonii ma jako jedyna na Świecie Podwujny Tryplet to już coś niewyobrażalnego jestem mega szczęśliwy że udalo mi się to napisać po ilości alku jaką juz wypiłem
Vamos Barca
Gracias Amigo
Visva El Barça
Mes Que Un Club
1
Dużo lepsza jest Pirlo myśle więc gram
bomba w porównaniu do Ja Ibra Pirlo opowiada o swoim życiu można sie dowiedzieć dużo ciekawych żeczy m.in. o tym że Cassano miał 700 kobiet
0
dowiemy sie 7 czerwca co zrobi Dani mam nadzieje że zostanie
0
Chybaś z drzewa spadł to już wolałbym Sagana niż Aduriza to jego pierwszy "dobry" sezon a ma już 36 lat Pedro wciąga go na śniadanie
1
A to nowina!!! Bardziej spodziwałbym sie info że Pedrito odchodzi ale dobrze że zostaje, chyba że został przedłuzony po to by odejść za rok i aby Barca zarobiła tak jak w Legii zrobili z Dudą.
2
Ja bym chciał taki skład grupy
Barcelona
Manchester United
Lyon
Steua/Legia(wciąż wierzę że polski klub zagra w LM, a tylko legia może tego dokonać bo Lech odpadnie w I rundzie z jakimś Żalgirisem)
Dwa mocne kluby które mają wspaniałą historię + jeden średni + jeden cienki mogący sprawić niespodziankę
Taka grupa była by super
0
gdyby nie Sarić to Vive wczoraj by świętowało awans do finału Bośniak to bramkarz najlepszy w historii piłki ręcznej klasa sama w sobie
0
Pokaż mi piłkarza który w poważnej lidze przejdzie 4-5 zawodników i strzeli gola
0
Ma ktoś link do video z świętowania trofeum?
3
- To tylko spekulacje prasy, którymi teraz się nie zajmuję. Najważniejszy jest finał FA Cup w niedzielę - powiedział zawodnik Arsenalu Aaron Ramsey, który odniósł się do informacji na temat jego ewentualnego transferu do Barcelony. Katalończycy mieliby wyłożyć za pomocnika 70 MLN EURO
Po wielu latach spędzonych w stolicy Katalonii z klubu odszedł Xavi. Zdaniem angielskiej prasy klub szuka dla niego następny, a idealnym kandydatem byłby Aaron Ramsey z Arsenalu. Lepszym nawet od Ilkaya Gundogana, którego nazwisko też się pojawia.
Źródło Onet.pl
70 Mln za niego to bardzo duża przesada już wolałbym dołożyć te 10-20 i mieć Pogbe który przewyższa go o 2-3- klasy lub nawet Gundogana za ok 20 mln który wcale nie jest gorszy od Ramseya
0
podróba jak h.... na pierwszy rzut oka widać
1
0
Sport i Mundo za mało poświęcili zwycięstwie Sewilli brawo dla Marci i Asa
0
W pełni się zgadzam z Tobą Coutinho jest znakomitym zawodnikiem i przypomina Xaviego a cena za niego byłaby dużo mniejsza niż za Pogbe na Transfermarket cena to 25 mlnEuro za 30 spokojnie by go wyciągnął bo Pogba jest przereklamowany to taki Mercedes gdzie płaci się za marke i nazwe
0
Ma ktoś przybliżone info co do płac na rok poszczególnych piłkarzy Barcy?
0
a kto go kupi? Legia?
0
po świecie mało lata bo kule miesza w Zurichu
0
Matheus to brazylijczyk
0
w Marce ważniejszy jest De Gea niż przyszły sezon bez trofeum bo nie wieże że Benitez jest w stanie osiągnąć taki poziom co anczelotti sądze że jeśli przyszły sezon zakończy się tak samo dla realu to będzie to koniec pereza jako prezydenta
0
Super bardzo ładne koszulki