0

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

0

Legia byłaby rozstawiona w 3 rundzie el. a gdyby miała szczęście w 4 rundzie to by awansowała bo ma doświadczenie i zawodników

0

Lech? chyba w d..... a Legia? na szczycie 4 runda el. 1 pozycja w Lidze oby Lech awansował do Ligi Europy były by 2 kluby w Pucharach

0

a Lech zwolnił hahaha

0

Komentarz usunięty

0

i co z tego? Chelsea gra straszną nude i nie da się tego oglądać tylko autobus i kontra a jak grają w pozycyjnym to nic ciekawego nie mogą wymyślić strasznie się to ogląda, a Arsenal w ofensywie całkiem ciekawie wygląda trochę kombinacji podobnie do Barcy gra na jeden kontakt oby wygrali ten puchar

0

dlaczego ma być niemożliwy?

0

32,5 mln to kupa szmalu za Pedrito obysmy nie kupuli nikogo na jego pozycje mamy Munira i Sandro oni wystarcza przeciez kiedys musza wejsc na stale do I druzyny

0

co sie wydarzylo????

3

bale gra padake odkad ma te wlosy dziwne

4

Komentarz usunięty

2

jemu nie chciało się grać we wczorajszym meczu chodził nie biegał gdy się wywrócił to leżał ze 2 min zanim wstał

3

Sandro jest mega utalentowany i juz mógłby śmiało zastąpić Pedrita gdyby chciał nas opuścić

0

Ja bardziej licze na Lige aby utrzeć nosa realowi a obrona LM jest ogromnie ciężka chyba że będziemy mieli szczęście jak real ktory dostaje słabeuszy po drodze do finału, ale najbardziej bym sie ucieszył jakby real nic nie zdobył w tym sezonie a my znów potrójna korona, ale hala dzieci by płakali zwolnili by całą drużynę, ale to marzenie chyba się nie spełni

0

kasa kasa kasa, ktory polski klub da Lewemu tyle kasy co Bayern? Chodzby wszystkie sie zlozyly to by im nie starczylo

0

chyba sobie zarty robisz, lech rozstawiony? haha chcialbym ale jak oni co roku sie kompromituja z zalgirisem i z islandzkim klubem to jak maja byc rozstawieni?

0

ja sie w tym urodzilem i jak zyje polskiego klubu w LM nie bylo man nadzieje ze kiedys doczekam takiej chwili

0

Po prostu nie wiedziałem ze czeryszew to zawodnik realu

0

nie dobrze myslalem ze bedzie zmiennikiem dla Daniego i w koncu odpali a tu kontuzja

0

Kto to ten czeryszew z realu? czyzby marca dala nowe pseudo dla grzmota?

0

Ja tak samo tyle ze 5 min wczesniej
:)

0

Stówa Byku zostań z nami z Najlepszym Klubem Na Świecie
VeB

0

Po co nam szkółka skoro gdy trzeba rezerwowego zawodnika my nie bierzemy go z rezerw tylko kupujemy? Mam nadzieję że transfer Nolito nie dojdzie do skutku i Munir lub Sandro wejdą do I drużyny

1

Super stroje Barca ma w tym sezonie wg mnie jedne z najlepszych na świecie w tym sezonie

0

nie ośmieszaj się

0

Super wiadomość 30 mln za Pedro to kupa szmalu i otwarcie drogi dla Munira i Sandro do I drużyny

0

bujaj sie na ryj

1

Do Ajaxu to akurat dobrze tylko dlaczego nie na wypozyczenie ja sie pytam!!!!???

4

po 2 latach pozbywac sie pilkarza? Głupota, lepiej go wypożyczyć na 2 lata i zobaczyc co z niego bedzie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?