ViscaElLeo
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: styczeń 2015
Dębica
5 obserwujących
2 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
0
Legia byłaby rozstawiona w 3 rundzie el. a gdyby miała szczęście w 4 rundzie to by awansowała bo ma doświadczenie i zawodników
0
Lech? chyba w d..... a Legia? na szczycie 4 runda el. 1 pozycja w Lidze oby Lech awansował do Ligi Europy były by 2 kluby w Pucharach
0
a Lech zwolnił hahaha
0
Komentarz usunięty
0
i co z tego? Chelsea gra straszną nude i nie da się tego oglądać tylko autobus i kontra a jak grają w pozycyjnym to nic ciekawego nie mogą wymyślić strasznie się to ogląda, a Arsenal w ofensywie całkiem ciekawie wygląda trochę kombinacji podobnie do Barcy gra na jeden kontakt oby wygrali ten puchar
0
dlaczego ma być niemożliwy?
0
32,5 mln to kupa szmalu za Pedrito obysmy nie kupuli nikogo na jego pozycje mamy Munira i Sandro oni wystarcza przeciez kiedys musza wejsc na stale do I druzyny
0
co sie wydarzylo????
3
bale gra padake odkad ma te wlosy dziwne
4
Komentarz usunięty
2
jemu nie chciało się grać we wczorajszym meczu chodził nie biegał gdy się wywrócił to leżał ze 2 min zanim wstał
3
Sandro jest mega utalentowany i juz mógłby śmiało zastąpić Pedrita gdyby chciał nas opuścić
0
Ja bardziej licze na Lige aby utrzeć nosa realowi a obrona LM jest ogromnie ciężka chyba że będziemy mieli szczęście jak real ktory dostaje słabeuszy po drodze do finału, ale najbardziej bym sie ucieszył jakby real nic nie zdobył w tym sezonie a my znów potrójna korona, ale hala dzieci by płakali zwolnili by całą drużynę, ale to marzenie chyba się nie spełni
0
kasa kasa kasa, ktory polski klub da Lewemu tyle kasy co Bayern? Chodzby wszystkie sie zlozyly to by im nie starczylo
0
chyba sobie zarty robisz, lech rozstawiony? haha chcialbym ale jak oni co roku sie kompromituja z zalgirisem i z islandzkim klubem to jak maja byc rozstawieni?
0
ja sie w tym urodzilem i jak zyje polskiego klubu w LM nie bylo man nadzieje ze kiedys doczekam takiej chwili
0
Po prostu nie wiedziałem ze czeryszew to zawodnik realu
0
nie dobrze myslalem ze bedzie zmiennikiem dla Daniego i w koncu odpali a tu kontuzja
0
Kto to ten czeryszew z realu? czyzby marca dala nowe pseudo dla grzmota?
0
Ja tak samo tyle ze 5 min wczesniej
:)
0
Stówa Byku zostań z nami z Najlepszym Klubem Na Świecie
VeB
0
Po co nam szkółka skoro gdy trzeba rezerwowego zawodnika my nie bierzemy go z rezerw tylko kupujemy? Mam nadzieję że transfer Nolito nie dojdzie do skutku i Munir lub Sandro wejdą do I drużyny
1
Super stroje Barca ma w tym sezonie wg mnie jedne z najlepszych na świecie w tym sezonie
0
nie ośmieszaj się
0
Super wiadomość 30 mln za Pedro to kupa szmalu i otwarcie drogi dla Munira i Sandro do I drużyny
0
bujaj sie na ryj
1
Do Ajaxu to akurat dobrze tylko dlaczego nie na wypozyczenie ja sie pytam!!!!???
4
po 2 latach pozbywac sie pilkarza? Głupota, lepiej go wypożyczyć na 2 lata i zobaczyc co z niego bedzie