0

Bardzo dobry mecz Vermy brawo i oby tak dalej

0

Jest Alen na ławce?

17

jesli real nie wygra HD juz wygraly Leo nie strzelil karnego to im wystarczy na jakies 3 tygodnie

1

wszystko wskazuje na to ze benzyna odejdzie do Arsenalu chcialbym zobaczyc mine tego konia z Youtube ktory twierdzi ze jesli prezesem realu jest perez to benzyna nigdy nie odejdzie z klubu ciekawe co teraz powie, i ciekawe kogo kupi real, Aguero raczej nie do wyciagniecia szejki go nie puszcza bo nic by nie wygrali on sam moze wygrac mecz a real 100 mln nie da bo ronaldo sie obrazi, pewnie kupia Cavaniego to moj typ

0

dokladnie to samo mialem pisac teraz Luis zaczął zwycieski sezon

0

dlaczego? Barca wygrala swoj mecz i nic do realu nie traci tylko real traci do nas 3 pkt a lige wygrywa sie na wiosne a nie teraz wiec nie ma sie co podniecac gdyby nawet real przegral dzis w co nie wierze

0

ale kupujesz tylko jakosc hd a nie to ze nie zacina wiem bo sam sprawdzalem

0

ok dzieki za wyjasnienie

0

eleven sport transmituje juz mecze la liga na tej swojej stronie? sory ze pytam ale nie jestem wtajemniczony

2

Dziwie sie dlaczego Lucho z niego zrezygnowal o sam wciaga Munira, Sandro i Halilowicia na sniadanie

0

Na El Classico dalbym nawet i 20 zl ale dawac co 3 dni po 6 zl to mnie nie stac, nie jestem milionerem

0

Znajac Lucho nie zdziwilbym sie gdyby na pozycji Neya wystapil MATS

2

To po co piszą o naszej szkółce? Niech stwierdzają fakty o realu

24

Marca niech się skupi na swojej szkółce, ciekawe ilu zawodników podstawowej 11 jest ze szkółek realu u nas jest Alba,Pique,Busi,Iniesta,Messi trzon pozostał więc jest dobrze a na ławce jeszcze Munir,Sandro,Rafinha,Bartra,Vidal na wypożyczeniu Tello i Denis więc jest bardzo dobrze La Massia nie będzie co roku produkować Messiego i Xaviego

1

idealny zawodnik na lawke, brac go bez gadania

1

Panowie kazdy klub i kibic chcialby byc na naszym miejscu 4 trofea w roku i 5 na horyzoncie. Kto rok temu wierzyl ze bedziemy tyle mieli? Chyba nikt wiec glowy do gory i VeB

0

super wiadmosc idealny zastepca Katabaticia Barca sie zbroi w wiezowcow

0

wszystko zależy od tego ile kasy wyłoży perez ale moim zdaniem system kar jest przestarzały i powinny być kary stałe a nie od 4 do 12 to ogromna różnica czy zawodnik wyleci na 1/3 sezonu czy na 4 kolejki

2

jesli dostanie wiecej niz 1 mecz kary to bedzie wiadomo kto ma swoich ludzi w federacji. ronaldo za chamskie kopniecie dostal zaledwie 2 mecze

0

tylko w nc+ czyli na tvp juz nie?

0

Panowie gdzie bedzie transmitowana LM w tym sezonie?

0

Ale Adriano jest bardziej zwrotny niż Metju

0

zamiast Mathieu Adriano, Metju banalne błędy popełnił z Sewillą

0

Komentarz usunięty

0

sam pracuj nad sobą bo musisz

0

a jakby wygrali to byś miał ból dupy i byś się nic nie odezwał teraz każdy mądry

0

Sklad na ten mecz juz byl szokiem a wynik to koszmar gra bez komentarza. Pomocnicy nie istnieli w meczu mnustwo strat kompletne zero. Obrona zagubiona, atak bez pomocnikow nie byl w stanie nic zrobic. MATS chcial udawac nojera ale mu nie wyszlo nie tak dawno pisalem o tym ze on za bardzo jest pewny siebie i ktos go przelobuje i tak sie stalo mam nadzieje ze w rewanzu wystapi Bravo a niemiec juz nigdy nie wyjdzie poza pole karne. Lucho kompletnie zlekcewazyl rywala wystawiajac sklad na druzyne z ostatniego miejsca. Nadzieja zostaje w rewanzu i trzeba wierzyc bo z Baskami mozna wygrac wysoko nawet 5 czy 6 do zera tylko bez błędow w obronie i w podstawowym skladzie
Veb

0

Pique obraza ich dosc czesto wiec juz sie przyzwyczaili

0

dokladnie ronaldo jest obrazony bo benitezowi bardziej podoba sie "fryzura" bejla niz jego i grubcio rozmawia tylko z bejlem

0

Mistrza wygrywa sie z druzynami z dołu tabeli a Wolfsburgowi tego zabraklo bo z mocnymi radzili sobie dobrze wygrali nawet z Bayernen

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?