ViscaElLeo
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: styczeń 2015
Dębica
5 obserwujących
2 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
No tak ale mi chodzi o to ze karnego im nie dal
0
z Gijon byl.
2
po hu.... ogladacie mecz realu i wypisujecie te glupoty, skoro wiadomo ze sedziowie sie sprzedali i beda robili wszystko zeby real wygrywal
0
a gdzie nie trzeba nr konta?
0
bedzie 2 oba nieslusznie po symulkach
1
Barca bedzie mogla zarejestrowac Turana? Czy to jakaś plotka?
0
Moj idol w czasach gdy grał dla Milanu, znakomity piłkarz, po przejsciu do realu zgasł, mysle ze ten transfer zniszczyl go jako pilkarza
0
Ile jeszcze razy go przelobują?
0
Komentarz usunięty
12
ja mu pogratuluje wtedy gdy stworzy akcje, przejdzie z 2-3 zawodnikow i zdobedzie gola jak Leo a nie do pustaka mu wykładają zeby strzelił
1
Co do grzmota to nic wielkiego nie pokazal 3 patelnie,karny i sam na sam czyli to co zawsze, perez wezwal do siebie wszystkich i powiedzial zeby podawali na pustaka do grzmota bo jak nie to kasy nie bedzie. Barca 3 bardzo trudne mecze w tym 2 na wyjeździe i 9 pkt, real 3 mecze z ogórami i 7 pkt teraz dla Barcy bedzie troche łatwiej choć mecz z Romą ale damy rade
VeB
1
Ja mam dosc tych jeb... sedziow z Hiszpani kur.... w Polskiej B klasie lepiej sedziuja!!!!
4
Gdybym grał profesjonalnie w piłke na najwyższym poziomie to chciałbym zagrać na MŚ nie mówiąc juz o wygraniu. To najpiękniejszy turniej jaki istnieje, gdy skończył sie Mundial w Brazylii przez 2 tygodnie nie mogłem się pozbierać bo tęskniłem za tym klimatem Mistrzostw, za atmosferą, boję się ze MŚ w rosji,a w katarze na pewno nie będą miały tej atmosfery co w Brazylii.
Na drugim miejscu postawiłbym Mistrzostwa Kontynentu z racji tego że gra się dla Ojczyzny.
Na trzecim Liga Mistrzów bo każdy chce wygrać te mordercze rozgrywki
0
Jakich widzieliśmy w meczach na żywo czy w telewizji/internecie bo jak to drugie to Maradona potem Pele a jak to pierwsze to Ronaldo(Brazylia) i Xavi
1
Proponuje założenie osobnego działu lub zakładki na tematy nie związane z Futbolem gdzie można by pisać wszystko bez banowania
1
Redakcja mogłaby założyć osobną zakładke gdzie moglibyśmy pisać o tematach nie związanych z Futbolem
2
Kuzyn mieszka w Madrycie i mowił mi że tam jest jak w niemczech, sami emigranci najwięcej bułgarów i muzułmanów a real jeszcze im pomaga a później płacz bo państwo biedne i kasy nie ma jak na byle co wydają miliony
0
masz na myśli wczorajszy karny dla Hiszpanii?
0
Gładkie zwycięstwo bez straty sił. Wynik 7/8:0 ale licze ze strzelą z 10 bramek
0
zawalił Olkowski on pilnował Goetze na 100%
2
gdyby nie Milik byłoby 3:0
0
z tego co wypisales to moze 2 gole by wpadły
0
Nie zgodze sie z tb Lukasz nie zawinil przy zadnej bramce. Gdyby przy trzeciej pilka nie odbila sie od Glika to by ja zlapał
0
Co za głupoty wypisujesz? Wszyscy na+ zawyjątkiem zmienników i Piszczka. Zagrali znakomicie
0
Momentami znakomity mecz Polaków brawo za walke widać ze braklo sił na ostatnie 20 min. Zabraklo skuteczności, potrzebny jest drugi DP ciągle mam nadzieje ze Polański wróci. Szkoda że brakło Pazdana i Jędzy z nimi byłoby lepiej. Teraz 3 pkt z Giblartarem i licze na strate pkt przez niemcy, po porazce Szkocja musi zdobyć choć 1 pkt jezeli chce sie liczyc w walce o awans
6
za Maczynskiego Kuba za Jodłe Cycu i jedziemy z nimi
0
we wczesniejszych meczach jego dziwne pomysly wypaliły wiec czemu dzisiaj miałyby nie wypalić?
0
Krzysztof.
1
A ja bym sie ucieszyl gdyby Holandia odpadła, na mundialu powinna odpasc juz z Meksykiem tylko szklanka robben popłynął w polu karnym sedzia gwizdnal i gol. Meksyk sie zalamal i stracil druga bramke i po meczu
0
Man Utd wycenil go na 150 mln ale go nie kupił ponieważ jest za słaby do "najlepszej" ligii Świata lepiej kupic Matariala ktory gola w tym sezonie nie strzelil