ViscaElLeo
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: styczeń 2015
Dębica
5 obserwujących
2 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Podczas presezonu ktoś z użytkowników napisał ze to jest sezon prawdy dla Roberto i albo się rozwinie i zacznie grać albo out i Roberto zaczął grać na wysokim poziomie, wg mnie to zasługa Lucho który przesunął go na PO i Sergio zaliczył kilka udanych występów i uwierzył w siebie. Teraz jest z niego pełnoprawny zawodnik I składu. Do momętu gdy Rakitić nie osiągnie poziomu z wiosny będzie w posdstawowej jedenastce
7
Ale żałuje ze nie moge ogladac meczu, z Waszych komentarzy wynika ze gra Barcy jest duzo lepsza niz ostatnio
0
Mam pytanie odnośnie klasyku w Anglii dlaczego Hazard tak wczesnie zszedl? Byl slaby jak od poczatku sezonu czy do obrony sie nie wracal i muł go zdjął?
0
Wątpie ze ronaldo nagle odpusci walke o korone krola strzelcow, przeciez jemu tylko na tym zalezy wiec w Hiszpani walka Leo z cr11 a w LM zalezy od tego jak daleko dojdą poszczegolne kluby ze swoimi snajperami ale wątpie ze Lewy zgarnie korone jak roben bedzie zdrowy
0
to jest kur.... jakis zart niech go wywalą nawet gdyby mieli za to dopłacic przynajmniej mniej kasy lekarz weźmie za leczenie go bo przesiaduje u niego od roku
0
Sandro w II polowie cos walczyl, Samper tez cos probowal a Munir to dno i 2m mułu
0
Takim samym jak Błekitni lali wszystkich w PP i malo braklo graliby w finale a w III lidze nie wywalczyli awansu. Na mecze z klasowym rywalem wszyscy mobilizuja sie duzo bardziej niz na mecz ligowy aby ich zapamietano na dlugo jak Blekitnych
0
ok dzieki za info
1
Witam
Panowie czy istnieje taka opcja aby wykupic pakiet w eleven sport na mecze La Liga aby ogladac w necie?
1
Znakomicie Luis swietuje rok w Barcy oby tak dalej El Pistollllerooo
5
jakby fcbarca.com byla w takim stanie jak fioletowa tez bym nie wchodzil. Nasza strona wymiata, jest na swiatowym poziomie i nikt tego nie zmieni jestesmy najlepszymi kibicami
2
Tez chetnie bym zadzwonil tylko nr nie mam i powiedzialbym jeszcze zeby Bartra wiecej gral a Metju wgl
2
Dzis po 2 golach Rakiety tez cie wysmieje bo on jest wolny i na skrzydlo sie nie nadaje
0
Ney geniusz brawo Ivan Vamos
20
Jesli to jest prawda to jest to znakomita wiadomosc
3
Edgar Ié przeszedl do Villarealu?
0
mam ci przypomniec co bylo w poprzednim sezonie? Pique, Alves, Busi, Rakitić, Iniesta grali dno a forma wrocila w tym sezonie bedzie tak samo. Nie rozumiesz ze cale zycie nie mozna grac najlepszego futbolu i kiedys trzeba miec gorszy okres?
1
nie zapiminaj ze za rok wroci Tello i Denis z wypzyczenia
0
Ja bym chciał El Ghaziego z Ajaxu do ataku lub Nolito do pomocy Coutinho lub Pogba do obrony jakis młody jak Laporte by sie przydal ale niekoniecznie ja bym dal szanse Bartrze w parze z Vermą jak sie wyleczy i na LO pasowałoby kogoś kupić moze Gaye z Valencii
3
Gosciu ale glupoty wypisujesz jak real sie zmobilizuje to my tymbardziej bo gramy na wyjeździe, bo to Gran Derbi, bo to gra o honor i panowanie w Hiszpanii, na taki mecz kazdy mobilizuje sie jak na finał LM lub bardziej. Real gra slabo w ofensywie my w obronie ale na taki mecz wszystko sie wyrowna i zobaczymy wielki mecz naszej Barcy. Nie zapominaj ze wroci Leo i Andres
0
Komentarz usunięty
0
Wg mnie jest pomiedzy na 2 miejscu bo poziomu Leo nikt nie dorowna. Obecnie jest troche wyzej niz ronaldo ze wzgledu na wazne bramki dla Bayernu i Polski a ronaldo takich waznych bramek nie strzela bo w waznych meczach go nie widac a Lewy ciagnie grę Polski i walczy za trzech. Taka moja opinia
0
P$G wygra i Bayern wygra Lewy 2 bramy szkoda ze Wojtkowi nie strzeli moze za rok jesli "najlepsza liga swiata" nie straci miejsca w LM bo wiadomo ze Arsenal bedzie 4
0
wg franca smudy z grupy marzen jest trudniej wyjsc niz z grupy smierci, takich słow uzyl po losowaniu
3
Gdyby Valdesowi zalezalo na regularnej grze to juz dawno by odszedł, widocznie bardziej zależy mu na kasie i siedzi w tym slabym united z beznadziejnym trenerem ktory traktuje zawodnikow jak rzeczy
0
El Ghazi i Munir to nieziemski napad?
0
Jesli dzis nie wywalczymy awansu winnym bedzie tylko i wyłącznie Nawałka ktory wystawil taki sklad, chyba chcial byc jak Lucho i miec silną ławke jak w meczu z Atleti
0
dokladnie albo to hu... dlaczego ja albo jakies zaje... słoiki o dup... maryny tak mnie to wkur.... ze nie moge na to patrzec a to leci co godzine w tv mogliby puscic jakies 4 pancernych lub inny stary klasyk a nie to dziadostwo co sie kłucą o byle co
0
Sobiech i Mila bez formy a reszta to zawodnicy bardziej defensywni szkoda ze trener wiecej zawodnikow ofensuwnych nie powolal
0
Ciekawi mnie kto zagra za Milika. Szkoda ze Nawalka nie powołał Kucharza z Legii zagrałby na skrzydle a Grosika dałbym jako drugiego napastnika lub opcja z Sławkiem Peszko ale jego tez niema i jest słabo bo na ławce słaby Zielinski, niedoswiadczony Soni