0

Podczas presezonu ktoś z użytkowników napisał ze to jest sezon prawdy dla Roberto i albo się rozwinie i zacznie grać albo out i Roberto zaczął grać na wysokim poziomie, wg mnie to zasługa Lucho który przesunął go na PO i Sergio zaliczył kilka udanych występów i uwierzył w siebie. Teraz jest z niego pełnoprawny zawodnik I składu. Do momętu gdy Rakitić nie osiągnie poziomu z wiosny będzie w posdstawowej jedenastce

7

Ale żałuje ze nie moge ogladac meczu, z Waszych komentarzy wynika ze gra Barcy jest duzo lepsza niz ostatnio

0

Mam pytanie odnośnie klasyku w Anglii dlaczego Hazard tak wczesnie zszedl? Byl slaby jak od poczatku sezonu czy do obrony sie nie wracal i muł go zdjął?

0

Wątpie ze ronaldo nagle odpusci walke o korone krola strzelcow, przeciez jemu tylko na tym zalezy wiec w Hiszpani walka Leo z cr11 a w LM zalezy od tego jak daleko dojdą poszczegolne kluby ze swoimi snajperami ale wątpie ze Lewy zgarnie korone jak roben bedzie zdrowy

0

to jest kur.... jakis zart niech go wywalą nawet gdyby mieli za to dopłacic przynajmniej mniej kasy lekarz weźmie za leczenie go bo przesiaduje u niego od roku

0

Sandro w II polowie cos walczyl, Samper tez cos probowal a Munir to dno i 2m mułu

0

Takim samym jak Błekitni lali wszystkich w PP i malo braklo graliby w finale a w III lidze nie wywalczyli awansu. Na mecze z klasowym rywalem wszyscy mobilizuja sie duzo bardziej niz na mecz ligowy aby ich zapamietano na dlugo jak Blekitnych

0

ok dzieki za info

1

Witam
Panowie czy istnieje taka opcja aby wykupic pakiet w eleven sport na mecze La Liga aby ogladac w necie?

1

Znakomicie Luis swietuje rok w Barcy oby tak dalej El Pistollllerooo

5

jakby fcbarca.com byla w takim stanie jak fioletowa tez bym nie wchodzil. Nasza strona wymiata, jest na swiatowym poziomie i nikt tego nie zmieni jestesmy najlepszymi kibicami

2

Tez chetnie bym zadzwonil tylko nr nie mam i powiedzialbym jeszcze zeby Bartra wiecej gral a Metju wgl

2

Dzis po 2 golach Rakiety tez cie wysmieje bo on jest wolny i na skrzydlo sie nie nadaje

0

Ney geniusz brawo Ivan Vamos

20

Jesli to jest prawda to jest to znakomita wiadomosc

3

Edgar Ié przeszedl do Villarealu?

0

mam ci przypomniec co bylo w poprzednim sezonie? Pique, Alves, Busi, Rakitić, Iniesta grali dno a forma wrocila w tym sezonie bedzie tak samo. Nie rozumiesz ze cale zycie nie mozna grac najlepszego futbolu i kiedys trzeba miec gorszy okres?

1

nie zapiminaj ze za rok wroci Tello i Denis z wypzyczenia

0

Ja bym chciał El Ghaziego z Ajaxu do ataku lub Nolito do pomocy Coutinho lub Pogba do obrony jakis młody jak Laporte by sie przydal ale niekoniecznie ja bym dal szanse Bartrze w parze z Vermą jak sie wyleczy i na LO pasowałoby kogoś kupić moze Gaye z Valencii

3

Gosciu ale glupoty wypisujesz jak real sie zmobilizuje to my tymbardziej bo gramy na wyjeździe, bo to Gran Derbi, bo to gra o honor i panowanie w Hiszpanii, na taki mecz kazdy mobilizuje sie jak na finał LM lub bardziej. Real gra slabo w ofensywie my w obronie ale na taki mecz wszystko sie wyrowna i zobaczymy wielki mecz naszej Barcy. Nie zapominaj ze wroci Leo i Andres

0

Komentarz usunięty

0

Wg mnie jest pomiedzy na 2 miejscu bo poziomu Leo nikt nie dorowna. Obecnie jest troche wyzej niz ronaldo ze wzgledu na wazne bramki dla Bayernu i Polski a ronaldo takich waznych bramek nie strzela bo w waznych meczach go nie widac a Lewy ciagnie grę Polski i walczy za trzech. Taka moja opinia

0

P$G wygra i Bayern wygra Lewy 2 bramy szkoda ze Wojtkowi nie strzeli moze za rok jesli "najlepsza liga swiata" nie straci miejsca w LM bo wiadomo ze Arsenal bedzie 4

0

wg franca smudy z grupy marzen jest trudniej wyjsc niz z grupy smierci, takich słow uzyl po losowaniu

3

Gdyby Valdesowi zalezalo na regularnej grze to juz dawno by odszedł, widocznie bardziej zależy mu na kasie i siedzi w tym slabym united z beznadziejnym trenerem ktory traktuje zawodnikow jak rzeczy

0

El Ghazi i Munir to nieziemski napad?

0

Jesli dzis nie wywalczymy awansu winnym bedzie tylko i wyłącznie Nawałka ktory wystawil taki sklad, chyba chcial byc jak Lucho i miec silną ławke jak w meczu z Atleti

0

dokladnie albo to hu... dlaczego ja albo jakies zaje... słoiki o dup... maryny tak mnie to wkur.... ze nie moge na to patrzec a to leci co godzine w tv mogliby puscic jakies 4 pancernych lub inny stary klasyk a nie to dziadostwo co sie kłucą o byle co

0

Sobiech i Mila bez formy a reszta to zawodnicy bardziej defensywni szkoda ze trener wiecej zawodnikow ofensuwnych nie powolal

0

Ciekawi mnie kto zagra za Milika. Szkoda ze Nawalka nie powołał Kucharza z Legii zagrałby na skrzydle a Grosika dałbym jako drugiego napastnika lub opcja z Sławkiem Peszko ale jego tez niema i jest słabo bo na ławce słaby Zielinski, niedoswiadczony Soni

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?