0

dlaczego Ney nie strzelał?

2

Co za sędzia 2 karne nie odgwizdane w B klasie są lepsi sędziowie poziom w Hiszpani to sklandal

1

niestety na nc+ tego kanalu nie ma tylko internet

7

i fajnie cwaniaczek sobie odpocznie

2

Costa jak Ney w finale z Atletic

0

chodzi mi o poziom strony nie komentarzy

0

ale cyrk w Monachium nikt nie podaje gdyby podawali na czystą pozycje to z 5:0 by bylo

0

przed kazdym meczem tak jest

0

Drugi sluszny jaki mecz ogladasz ?

1

Hajto wymiata

1

poczekaj do stycznia na Arde i Aleixa

0

nasza strona jest the best i fioletowa nigdy nie zblizy sie poziomem. Podczas meczu gdy u nas jest 2000-2500 kom tam jest 200-300 kom poziom ich a nasz to niebo a ziemia

0

fajny mecz Bayern-Bayer szybki i tylko robben denerwuje

0

jak ciebie nie obchodzi to po co komentujesz

4

sam sobie poszukaj pisac w googlach nie umiesz meczyki.pl i wybrac stream?

0

Komentarz usunięty

0

W Sewilli nie dostanie tylu minut co w Villarreal gdybysmy poczekali rok to jego rozwoj by sie zatrzymal i moglibysmy stracic na El Madrigal bedzie mial duzo wiecej minut

0

ronaldo serio myślał że dostanie tą nagrode za tak beznadziejny sezon? Jego mina by na to wskazywała. To że strzelił 48 bramek w lidze i 10 w LM to nie zmienia faktu że jego sezon był beznadziejny, a 80% tych goli co strzelił to zawodnik A-klasy by zdobył, każdy przecież trafiłby do pustej bramki lub dołożył buta czy głowe lub trafił karnego nic trudnego

0

ja na legendarnym kosze wszystkich z realem na czele a z Leverkusen to rezerwami bym wygral

4

bo grac nie umiesz

0

chciałbym taką grupe
Barca
Leverkusen
Roma
Astana

Dla odmiany łatwiejszą bo ostatnie były ciężkie grupy teraz real niech się męczy dla nich taka grupa

Chelsea
Real
Galatasaray/O.Lyon
Wolfsburg

11

na PSG nie możemy trafić bo jest w koszyku z nami jako mistrz Francji

0

rok temu gdyby nie glupota bylaby w 4 rundzie a w tym roku w eliminacjach LE grają bardzo dobrze jak narazie wygrali kazdy mecz gdyby zdobyli mistrza to bylyby wieksze transfery, wciąz potrzebny LO i skrzydlowy dobrej klasy i LM przy dobrym losowaniu całkiem mozliwa, a teraz potwierdzić awans zwyciestwem u siebie i wygrywac mecze w grupie aby uzbierac pkt do rankingu UEFA aby za rok byc rozstawionym w 4 rundzie el. LM

0

Wiem ze to byl przyklad ale on nigdy nie stanie sie gwiazda formatu Neymara,Hazarda czy Robbena nikt za niego nie da 80 mln a lepiej zeby Barca go odpuścila i niech Munir z Sandro sie ogrywają

0

gwarantuje Ci że nie pójdzie do Bayernu i za niego bym nie dał nawet 10 mln

0

Jakby coś grał nie grałby w lidze ukraińskiej tylko np. niemieckiej lub francuskiej, wiadomo ze to transfer niemożliwy, osobiście nie kupowałbym już nikogo a jeżeli już to tylko Nolito

0

Jesli Legia wygra Mistrza to śmialo moze walczyc o LM przy dobrym losowaniu, maja Nikolicia, Dude,Guiego, Rzeźnik i Pazdan czyszczą kupią kogos do środka pola i LM całkiem realna

2

zazdrosny jestes? Co Ci z tych poleceń? kase dostajesz?

0

dobrze ze go nie wyciągna bo kupili by duzo lepszego napastnika a benzyna za wiele tych bramek nie strzela

13

Najlepszy jest Messi i nikt i nic tego nie zmieni, ronaldo nie potrafi sam odmienic meczu jak pokazal wczorajszy mecz (Leo tez nie zachwycil) Messi to D10S, a ronaldo znakomity pilkarz to tyle ronaldo nigdy nie zblizy sie do poziomy Leo

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?