ViscaElLeo
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: styczeń 2015
Dębica
5 obserwujących
2 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
napewno jest lepszy niz Żewlakow to jest dopiero tragedia
1
ja awansujemy na euro to Ginek sam sie zglosi i inne farbowane lisy takze
0
to kto wg cb jest obecnie najlepszy?
0
oczywiście, Lewy najlepszy na swiecie obecnie wśród zdrowych zawodników. Messi zdrowy nawet w slabej formie jest najlepszy na świecie
0
obecnie Lewy to najlepszy pilkarz na swiecie
0
a kogo miał wpuscic? Sobiecha? ktory ostatni mecz w kadrze rozegral chyba 2 lata temu
0
Piszczu zagrał dzis wybornie i zamknął mordy wielu krytykom
0
Ja bym wystawil taki:
4-4-2 z dwojka DP
Fabianski-Piszczek-Glik-Pazdan-Rybus-Krycha-Jodla-Grosik-Kuba-Milik-Lewy
Chcialbym zobaczyc Jędze bo on z mojego miasta pochodzi z Dębicy ale jest po ciężkiej kontuzji i może mu sił nie starczyć na 90 min wojny
0
znowu mecz o 16 oby zwycieski
0
znakomity pomysl a nazwa super redakcja najlepsza na swiecie
0
Dziś super dzień i znakomite zakończenie remis realu idealny wynik dla Barcy a ronaldo po raz kolejny pokazal ze Messiemu nie dorasta do niczego i jest 2-3 klasy slabszy
1
m.onet.pl/sport/pilka-nozna/eliminacje-em,skw2cy
na onecie Thiago wciaz jest naszym zawodnikiem
0
witam
ma ktos do sprzedania fife 14 lub 13 na ps2 ?
2
mój kupon na dzis to
City
Atletico
P$G
a na jutro
Basel
Napoli
Ajax
Krasnodar
1
Super są
Barca-Zycie,pasja,ludzie
Leo Messi uwierz w siebie
Andres Iniesta Rok w raju
Xavi Barca moim życiem
Te książki na temat Barcy czytałem i polecam gorąco również polecam Pirlo myślę więc gram
4
dzieki za info obejrzę z przyjemnością
2
ja udam się na Old Trafford myślę że to najciekawszy mecz
0
Busi z Juvenilu A to brat tego starszego Busiego?
0
meczstudio na meczyki.pl lub jakiś zagraniczny zawsze bez ścin a jakość genialna
1
Ja niechciałbym żeby niemcy z tym symulantem robenem, mulerem i nojerem wygrali LM mimo ze jest tam Pep i Lewy nie lubie tego klubu wolałbym zeby LM wygral kazdy inny klub oczywiscie oprocz realu
0
wziąłeś pod uwage forme drużyn i wg mnie będą inne wyniki bo to LM i drużyny staraja sie grać na 100%
0
jak takie padną to kupon mi siadnie obys mial racje
0
Wg mnie bardziej na 3 miejsce zasluguje Suarez 4 Ney 5 Lewy
0
ja zaliczylem juz 3 w tym 2 Barcy i mecz City-Juve wszystko na necie
0
licza sie 3 pkt jak obronimy LM nikt o grze w tym meczu pamietal nie bedzie liczy sie tylko wynik
Vamos Barca
VeB
MesQueUnClub
0
Panowie jestem w pracy i niemoge ogladac meczu czy ktos w skrocie napisze mi o meczu?
1
Brak skuteczności i szczęścia to główny problem Barcy powinno być 2;1 jest 0;1 miejmy nadzieję że Lucho cos podpowie i w drugiej zagramy na plus z przodu. Alves, Pique, Metju, Sandro do zmiany szkoda że jest ich tylko 3 i na ławce praktycznie nikogo kto polepszyłby gre moze Roberto na PO a Alves do przodu
0
nie porównuj Romy do Lecha nie ten poziom a polska liga to nie poziom europejski przez najbliższe 10 lat naszej druzyny w LM nie będzie to pewne
0
a MATS ją zamawiał
0
Bate z Romą 3;0 do przerwy ja nie wiem dlaczego z nimi mieliśmy tylko 1;1