0

napewno jest lepszy niz Żewlakow to jest dopiero tragedia

1

ja awansujemy na euro to Ginek sam sie zglosi i inne farbowane lisy takze

0

to kto wg cb jest obecnie najlepszy?

0

oczywiście, Lewy najlepszy na swiecie obecnie wśród zdrowych zawodników. Messi zdrowy nawet w slabej formie jest najlepszy na świecie

0

obecnie Lewy to najlepszy pilkarz na swiecie

0

a kogo miał wpuscic? Sobiecha? ktory ostatni mecz w kadrze rozegral chyba 2 lata temu

0

Piszczu zagrał dzis wybornie i zamknął mordy wielu krytykom

0

Ja bym wystawil taki:
4-4-2 z dwojka DP
Fabianski-Piszczek-Glik-Pazdan-Rybus-Krycha-Jodla-Grosik-Kuba-Milik-Lewy
Chcialbym zobaczyc Jędze bo on z mojego miasta pochodzi z Dębicy ale jest po ciężkiej kontuzji i może mu sił nie starczyć na 90 min wojny

0

znowu mecz o 16 oby zwycieski

0

znakomity pomysl a nazwa super redakcja najlepsza na swiecie

0

Dziś super dzień i znakomite zakończenie remis realu idealny wynik dla Barcy a ronaldo po raz kolejny pokazal ze Messiemu nie dorasta do niczego i jest 2-3 klasy slabszy

1

m.onet.pl/sport/pilka-nozna/eliminacje-em,skw2cy

na onecie Thiago wciaz jest naszym zawodnikiem

0

witam
ma ktos do sprzedania fife 14 lub 13 na ps2 ?

2

mój kupon na dzis to
City
Atletico
P$G
a na jutro
Basel
Napoli
Ajax
Krasnodar

1

Super są
Barca-Zycie,pasja,ludzie
Leo Messi uwierz w siebie
Andres Iniesta Rok w raju
Xavi Barca moim życiem
Te książki na temat Barcy czytałem i polecam gorąco również polecam Pirlo myślę więc gram

4

dzieki za info obejrzę z przyjemnością

2

ja udam się na Old Trafford myślę że to najciekawszy mecz

0

Busi z Juvenilu A to brat tego starszego Busiego?

0

meczstudio na meczyki.pl lub jakiś zagraniczny zawsze bez ścin a jakość genialna

1

Ja niechciałbym żeby niemcy z tym symulantem robenem, mulerem i nojerem wygrali LM mimo ze jest tam Pep i Lewy nie lubie tego klubu wolałbym zeby LM wygral kazdy inny klub oczywiscie oprocz realu

0

wziąłeś pod uwage forme drużyn i wg mnie będą inne wyniki bo to LM i drużyny staraja sie grać na 100%

0

jak takie padną to kupon mi siadnie obys mial racje

0

Wg mnie bardziej na 3 miejsce zasluguje Suarez 4 Ney 5 Lewy

0

ja zaliczylem juz 3 w tym 2 Barcy i mecz City-Juve wszystko na necie

0

licza sie 3 pkt jak obronimy LM nikt o grze w tym meczu pamietal nie bedzie liczy sie tylko wynik
Vamos Barca
VeB
MesQueUnClub

0

Panowie jestem w pracy i niemoge ogladac meczu czy ktos w skrocie napisze mi o meczu?

1

Brak skuteczności i szczęścia to główny problem Barcy powinno być 2;1 jest 0;1 miejmy nadzieję że Lucho cos podpowie i w drugiej zagramy na plus z przodu. Alves, Pique, Metju, Sandro do zmiany szkoda że jest ich tylko 3 i na ławce praktycznie nikogo kto polepszyłby gre moze Roberto na PO a Alves do przodu

0

nie porównuj Romy do Lecha nie ten poziom a polska liga to nie poziom europejski przez najbliższe 10 lat naszej druzyny w LM nie będzie to pewne

0

a MATS ją zamawiał

0

Bate z Romą 3;0 do przerwy ja nie wiem dlaczego z nimi mieliśmy tylko 1;1

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?