0

Gdyby nie on byłoby już 0;3 więc nie narzekaj

0

zastanawiam sie dlaczego Bartra nie gra ostatnie 2 mecze zagrał genialnie

2

Wg mnie to powinno wygladac tak: 4-3-3
ter Stegen, Roberto, Bartra, Mascherano, Alba, Busi, Rakitić, Iniesta, Alves, Suarez, Neymar

0

Myślę ze przejście Hazarda do realu jest kwestią czasu i za rok lub dwa bedzie juz tam biegał wiadomo za kogo

1

Dobrze ze ta kontuzja nie wystąpiła później bo teraz mecze są łatwe i zdobycie 3 pkt z kazdego meczu do GD jest obowiązkiem wtedy przystąpimy do szlagieru w roli lidera myślę ze będziemy mieli 3 do 5 pkt przewagi i ewentualna porażka nie spowoduje spadku za real, a z drugiej strony w meczach z ogórkami Messi mógł postrzelać sobie troche goli i może nie dogonić grzmota jesli on bedzie cos strzelał ale jak narazie to jego forma jest bardzo słaba bo strzelał tylko w jednym meczu ligowym i LM i myśle ze Leo jeszcze go dogoni gdu będzie mu zależało na koronie króla strzelców ligi i LM

1

Tak słabego początku sezonu w wykonaniu realu i Barcy nie pamietam ( chodzi mi o styl Barcy bo wyniki dobre) ciekawie zapowiada sie Gran Derbi oby Król wrócił mam nadzieje że Barca duzo pkt nie straci do GD mam nadzieje ze wciaz bedziemy przed realem w tabeli

0

ja chce aby Roberto na stale wszedl na PO

0

Czarny dzien dziś dla kibica - Polska przegrała z Włochami i nie awansowała na IO, Barca przegrała w fatalnym stylu 1:4 i nieoficjalnie Turan nie moze być zarejestrowany

0

chodzi mi o styl gry bo rywale byli z niższej półki niż w tym sezonie

0

tez bym wzioł tylko po walce i bez błędnej gry a to co było dzisiaj to masakra

0

terminarz jest pod real i sedziowie w kazdym meczu im pomagają, naprawde tego nie widać?

0

Jak wroci Bravo da nam spokój, w obronie bym wystawił Verma z Bartrą lub z Masche na prawej Roberto, tylko z pomocą nie ma co zrobic, chyba ze cofnąć Leo i grac Leo Iniesta Busi a w ataku dac Sandro lub sprubować z Alvesem na prawym skrzydle

1

Pique dramat co on zagrał, do czasu stracenia I bramki gral jak profesor a pozniej katastrofa. Przypomina mi sie poprzedni sezon gdzie Pique, Rakitić, Alves, Busi byli bez formy

0

Panowie, poprzedni sezon też Barca zaczęła beznadziejnie a wiemy co osiągnęła. Ten sezon jest pod real, i widocznie władze fify i federacji nie spodobalo sie to ze Barca wygrala wszystko. Dzisiejszy mecz mam nadzieje ze bedzie na przełamanie i reszta juz bedzie z gory

0

Bramka Nolito była z winy Alvesa który sie zagubil jak dziecko w lesie

0

na ostatnim PŚ trzy porażki dały nam awans a teraz nawet z jedna nie awansujemy chyba ze Argentyna sie postara włochom urwali punkty

0

1. Aguero
2. Suarez
3. Lewy
4. benzyna
5. Ibra ( 2-3 lata temu byłby na I miejscu)

0

Ciekaw co tu robi Giroud

2

Lewy to genialny napastnik ale najlepszy jest Aguero on ma wszystko co potrzeba, potem Luis Suarez, a Lewy na trzecim miejscu
Tak wg mnie wygląda ranking "naj" 9 na Świecie

1

Ciekawe jaki numer bedzie miał Alves w przyszłym sezonie, pewnie bedzie chciał oddać hołd temu kto odejdzie i znów zmieni numer. Numer 6 dziwnie wygląda na plecach Alvesa wg mnie powinien być zastrzezony

0

dokładnie na City i na reszte tez

3

za słaby na City? on jest za słaby na każdy klub w Europie, niewiem czy złapałby się do III ligi hiszpańskiej lub Angielskiej czy Niemieckiej, niech siedzi w tym lechu dopóki nie wyrośnie z niego lepszy piłkarz.

2

nie wyobrażam sobie życia bez Gran Derbi, Barca nie moze grac we Francji bo byłaby mistrzem co rok, mecze z realem to cos na co czekam najbardziej

0

tak w I polowie Messi byl najlepszym zawodnikiem meczu

2

Alves jak zwykle tysiące wrzutek i nic z tego. W II chodzi Iniesta, Luis i Roberto i wygramy, worek się rozwiąże, real tez sie wczoraj ośmieszyl z Granadą

0

Z takim trenerem jak Lucho nigdy nie mozna wytypowac skladu na mecz z ogórami on zaskoczy wszystkich. Ciekawe jak to wyjdzie w meczu z Messim w pomocy, mam nadzieje ze Munir i Sandro pokazą się z dobrej strony i Lucho częściej bedzie z nich kożystał

0

teoretycznie to ogory

0

juz po terminarzu było widać o co chodzi 4 ogórkowe druzyny na poczatek a Barca/Atleti druzyny z czołówki
PS
City-West Ham 0:2

0

real ma taki sklad ze z takimi ogorami jak Granada powinni wygrac 5:0 bez pomocy sedziego i bez trenera same nazwiska powinny takie mecze wygrywać, lecz tak nie jest. Pierwszy i prawdziwy egzamin czeka ich w derbach Madrytu zobaczymy na co ich stać i co gruby ich nauczył. Mam nadzieje ze sedziowie nie będą im pomagać i zobaczymy najlepszy mecz w tym sezonie pod względem sędziowania i porażke realu

0

tak samo jak w 1/2 LM mysleli ze mecze same sie wygraja i beda w Finale

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?