0

skład Mundo bardziej mi pasuje, Bartra niech gra jak najwięcej

0

mamy Rafinhe, a Denis też świetnie się rozwija więc Thiago nie jest nam potrzebny

0

W Barcy bym chętnie zobaczył Hummelsa lub Martineza (z Pique tworzyliby obronę jak z czasów Puyola) i Reusa lub Aubameyanga jeżeli zgodziliby się grzać ławke w co wątpie

0

"Zagraliśmy słaby mecz, ale nie zabrakło zaangażowania" ciekawostka bo po golu na 3;0 wszyscy w realu stanęli i chyba powtórki na telebimie oglądali

0

„Benítez ma pełne moce" ciekawe kto wcześniej mu odebral te moce czy czary że dał du... w El Classico

0

gdyby Thiago został to z Andresem grałby w I składzie a teraz grzeje ławe w Monachium

0

oddał strzał? oddał! to nie jego wina źe na lini byl marcelo

0

łapcie mojego snapa dodawac:
pawelfcb4ever

1

Moim zdanie zostanie do wiosny, nic nie wygra i zmieni go Zizu

0

po co nam następny pomocnik? Lepiej kupić kogoś na atak bo Munir i Sandro muszą iść na wypożyczenie, Alenowi dobrze ono zrobiło

0

wg mnie przy wszystkich główną winę ponosi ramos bo albo był spóźniony albo zgubił krycie

2

ja się tak darłem z nerwów że aż ojciec mnie uspokajał, ja mu na to jakbyś to widział to sam byś nie wytrzymał i po obejrzeniu powtórki stwierdził że miałem prawo nie wytrzymać

15

Wg ASa ronaldo całe życie gra z kontuzją

0

trzeba kupic premium za 7 zl chyba na 3 dni jest lub 3 mecze

0

kto pisał ze Messi jest niepotrzebny?

0

jak ci sie nie podoba to nie wchodz na nasza strone kazdy musial czekac

4

To jest bardzo fajne bo żeby coś dodać lub zmienić to trzeba zasłużyć, sezonowców nam tu nie trzeba

1

nie wiesz kto? perez ja rysowal

0

niewazne co by sie stało nigdy nie bede sie za nich modlił, jestem jak Pique nienawidze ich

19

ten mecz mnie tylko przekonał ze podium ZP powinien wyglądać tak:
1.Messi
2.Neymar
3.Suarez

0

ciekawe kto jeszcze chce aby Lewy zdobył ZP, po 5 dobrych meczach teraz nic nie gra

0

ja na youtube caly mecz bez żadnej sciny

1

vvvaaaammmooosssss na II polowe jedziemy z nimiiiii

0

dodalem łapcie mojego snapa:
pawelfcb4ever

0

głupie gadanie o benzynie, on odczuwa tylko ból przed więzieniem a nie po kontuzji

0

Tylko Legia!!!
CWKS!!!

0

szkoda komentować, nie cierpię komentarza zewlakowa dobrze ze Euro 2016 transmituje Polsat

1

tak Klingental drużynówka+indywidualne

1

Witam czy w Dębicy będzie transmitowane El Classico w jakimś barze lub czymś podobnym?

0

też uważam że 5 mln pensji to zdecydowanie za dużo max 3

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?