ViscaElLeo
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: styczeń 2015
Dębica
5 obserwujących
2 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
skład Mundo bardziej mi pasuje, Bartra niech gra jak najwięcej
0
mamy Rafinhe, a Denis też świetnie się rozwija więc Thiago nie jest nam potrzebny
0
W Barcy bym chętnie zobaczył Hummelsa lub Martineza (z Pique tworzyliby obronę jak z czasów Puyola) i Reusa lub Aubameyanga jeżeli zgodziliby się grzać ławke w co wątpie
0
"Zagraliśmy słaby mecz, ale nie zabrakło zaangażowania" ciekawostka bo po golu na 3;0 wszyscy w realu stanęli i chyba powtórki na telebimie oglądali
0
„Benítez ma pełne moce" ciekawe kto wcześniej mu odebral te moce czy czary że dał du... w El Classico
0
gdyby Thiago został to z Andresem grałby w I składzie a teraz grzeje ławe w Monachium
0
oddał strzał? oddał! to nie jego wina źe na lini byl marcelo
0
łapcie mojego snapa dodawac:
pawelfcb4ever
1
Moim zdanie zostanie do wiosny, nic nie wygra i zmieni go Zizu
0
po co nam następny pomocnik? Lepiej kupić kogoś na atak bo Munir i Sandro muszą iść na wypożyczenie, Alenowi dobrze ono zrobiło
0
wg mnie przy wszystkich główną winę ponosi ramos bo albo był spóźniony albo zgubił krycie
2
ja się tak darłem z nerwów że aż ojciec mnie uspokajał, ja mu na to jakbyś to widział to sam byś nie wytrzymał i po obejrzeniu powtórki stwierdził że miałem prawo nie wytrzymać
15
Wg ASa ronaldo całe życie gra z kontuzją
0
trzeba kupic premium za 7 zl chyba na 3 dni jest lub 3 mecze
0
kto pisał ze Messi jest niepotrzebny?
0
jak ci sie nie podoba to nie wchodz na nasza strone kazdy musial czekac
4
To jest bardzo fajne bo żeby coś dodać lub zmienić to trzeba zasłużyć, sezonowców nam tu nie trzeba
1
nie wiesz kto? perez ja rysowal
0
niewazne co by sie stało nigdy nie bede sie za nich modlił, jestem jak Pique nienawidze ich
19
ten mecz mnie tylko przekonał ze podium ZP powinien wyglądać tak:
1.Messi
2.Neymar
3.Suarez
0
ciekawe kto jeszcze chce aby Lewy zdobył ZP, po 5 dobrych meczach teraz nic nie gra
0
ja na youtube caly mecz bez żadnej sciny
1
vvvaaaammmooosssss na II polowe jedziemy z nimiiiii
0
dodalem łapcie mojego snapa:
pawelfcb4ever
0
głupie gadanie o benzynie, on odczuwa tylko ból przed więzieniem a nie po kontuzji
0
Tylko Legia!!!
CWKS!!!
0
szkoda komentować, nie cierpię komentarza zewlakowa dobrze ze Euro 2016 transmituje Polsat
1
tak Klingental drużynówka+indywidualne
1
Witam czy w Dębicy będzie transmitowane El Classico w jakimś barze lub czymś podobnym?
0
też uważam że 5 mln pensji to zdecydowanie za dużo max 3