0

Ma ktoś zdjęcie Antonelli z meczu? Chodzi mi o zdjęcie przed meczem gdy było widać jej genialne kształty

0

potrzebuje czasu 2-3 mecze i będzie OK

1

te dołączam sie do pytania

0

Spoko, Alves 2 znakomite asysty ale wg ciebie gra masakre gratuluje ci oceny

2

Messi jako najlepszy piłkarz świata ma prawo do najładniejszej dziewczyny Świata

0

Źle trafił w piłke co zepsuło znakomitą akcje ale ogólnie to Metju gra na ocenę 6,5

0

Lewy to taki ronaldo 90% do pustaka

0

Ney Luis

0

nic bo Litwa na Euro nie zagra i Mila na Euro nie pojedzie

0

Bravo-Alves-Pique-Bartra-Adriano-Masche-Rakitić-Iniesta-MSN
Około 60 minuty przy kożystnym wyniku Samper za Masche, przy 70 min Sandro za Luisa i Verma za Pique

1

Lepiej zeby wymeczyli to 1:0 po karnym z kapelusza bo gdyby przegrali to mogliby zwolnic benka a on na wiosne nam sie przyda

0

Messi wygral wszystko kilka razy i nadal chce wygrywac to samo i skarbowke ma w d...

0

a gdzie Suarez ?

4

Ney nigdzie nie odejdzie bo byłby to duży krok w tył, z żadnym klubem na Świecie nie wygra tego co z Barca

0

Swoje głosy oddałem kilka dni temu i wybrałem wszystkich nominowanych zawodników Barcy, również tak zróbcie dla swojego klubu

1

Co tu robi Casillas i navas? Iker miał słaby sezon i nie zdobył nic, a navas grzał ławe przez cały zeszły sezon i też nic nie zdobył, gdzie jest Bravo i MATS? Bravo najlepszy bramkarz La Liga i zdobył wszystko a MATS jeden z najlepszych bramkarzy LM i też wygrał wszystko. To całe głosowanie jest pod medialnych zawodników a real ma tych zawodników więcej niż Barca i stąd ta liczba 13 chociaż nic nie wygrali. Dla mnie to glosowanie nie ma sensu bo to skład Barcy z Finału LM powinien być wybrany.
Visca El Barca

0

Barcelona jako najlepszy klub na Świecie za reklame na koszulkach powinien zarabiac najwięcej na Świecie

2

LM: znów popis Bayernu, "Lewemu" do zdobycia gola wystarczyło 16 minut
Taki tytuł z onetu aż żal dupe sciska jak oni sie podniecaja, co to kogo obchodzi ze wystarczylo mu 16 min Luisowi wystarczyło 18 i nikt sie tym nie podnieca

0

Szkoda że się już skończyło wspaniały mecz wspaniały powrót Leo szkoda Neya że bramy nie zdobył ale jest dużo na ++++
VeB

0

0

myślę że Barca by ich ograła bo Bayern na razie drużyny z topu nie miał, Arsenal i BVB to jest 2 półki niżej od Bayernu i to jest wlaśnie ich problem że w lidze nie ma takiej drużyny która mogłaby im zagrozić i nie mogą zagrać na 150% swoich możliwości, u nich sezon zaczyna się na wiosnę w fazie pucharowej LM o ile nie trafią na słabą drużynę. Barca ma tą przewagę że w lidze gra real i Atleti które są zbliżone poziomem może Atleti trochę odstaje ale w lidze jest walka do ostatnich kolejek i można utrzymać ten wysoki poziom cały rok. Bayern już w marcu/kwietniu ma zapewnioną lige i zostają im mecze w LM a grać co 2 tygodnie to troche za mało

0

był w 1/2 LM i co? 3;0

1

Zachęcam do głosowania na 11 roku UEFA. Pamiętajcie nie liczy się kto jak grał, głosujcie na zawodników Barcy skoro Lewy jest Ślepy to my też możemy. Głosować można na stronie UEFA

1

Co tu robi david Dziura luiz?

0

Z Hartem to już polecieli ostro dużo lepiej bronił MATS o Bravo nie wspomnę bo to skandal że go niema

0

wymień lepszego nominowanego DP

0

Też taki bym chciał ale bez ronaldo sie nie obejdzie mimo że był słaby w tym sezonie. A za Hazarda Krychowiak

0

ale my mamy prawo pierwokupu

0

to dlaczego rok temu gdy ronaldo zasluzyl na ZP Lewy na niego glosowal a teraz gdy Leo zasluguje, nawet w top3 go nie umieścil. Dla mnie to jest bardzo dziwne, rozumiem kolega kolegom ale trzeba być obiektywnym

7

Widzieliście na kogo głosował Lewy?
1.nojer
2.myler
3.Vidal
Zaden z nich nie zasłużył nawet na top 10 a on ich na pierwszych 3 miejscach.Rok temu głosował tak:
1.ronaldo
2.nojer
3.szwajsztajger
Po tych głosach widać że jest ŚLEPY lub nie lubi Barcy bo Messi ten rok zdominował jak nikt inny, a on wyjeżdża z takimi głosami

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?