0

a gdzie jest Sevilla?

2

hehe no masz rację trzeba będzie zastanowić się nad inną

0

aha to sory niedoczytałem, to on jest jeszcze większym idiotą niż cała reszta białych

0

Takie pytanie do konkursu
u jakiego selekcjonera debiutował Lewy?
Mi sie wydaje ze u Beenhakkera, czy tak?

1

no benek placze bo znowu kilka kg wiecej a ja 4 kg wiecej od jutra dieta hehe

4

Super zdj uwielbiam Pirlo

0

bardzo dobrze a ten od pogody do realu

0

gdyby katalonia uzyskała niepodległość to Barca grałaby w Ligue1, gościu się niezna tak jak 99% białasów

1

to masz problem, przeprowadź się, a po drugie to gdybys chcial zabłysnąc to bys zablysnął. Lewy na treningi dojeżdzal 2 godz

1

Teraz ci powiem że się bardzo mylisz bo gdyby Lewy nie grał w bayernie czy BVB to nie byłby tak znakomitym piłkarzem, tak samo jak inni Polacy grający w innych klubach zagranicznych, grając w lepszych klubach zawodnicy zdobywają doświadczenie i umiejętności. Gdyby Lewy i spółka grała w polskiej lidze to nasza reprezentacja byłaby na poziomie Malty czy Litwy, a to że zarabiają miliony to tylko zapłata za ich ciężką prace

0

W pełni zasłużył brawo!!!

0

ok dzieki.

1

zal mi cie, jesli sądzisz ze kazdy tak potrafi to dlaczego ty nie grasz w reprezentacji ?

0

szukaj szybko bo za chwile rozmowa o trasferze do realu

0

niestety nie mam NC+ i będę oglądał Lewego

0

Modelu ci nie podam ale jesli chodzi o parametry to patrz żeby było jak najwięcej pamięci ram najlepiej ok.2GB i dobry procesor, za 750 zl napewno cos ciekawego kupisz

2

Dziś o 11 w Cafe Futbol gościem będzie Robert Lewandowski

0

będzie jakaś transmisja w tv lub internet?

1

Może być różnie np. odniesie sukces i wygra wszystko lub nic nie wygra real odpadnie z Romą i spadnie na 4-5 msc w lidze. Pamiętajmy co było z Antigą gdy przed MŚ został trenerem, wszyscy mówili że sobie nie poradzi, a on wygrał MŚ w wielkim stylu więc ze zidanem może być różnie

0

Oby nie był to "nowy" Antiga piłki kopanej

0

Jeśli Neymarowi będzie zależało na kasie to odejdzie bo Barca tyle kasy co real i city mu nie da, ale jeśli będzie zależało mu na trofeach drużynowych, indywidualnych i na grze z najlepszymi to zostanie, gdyby jednak poszedł do realu to chyba bym się zabił

0

Panowie i Panie szanujmy i cieszmy się tym czasem kiedy Leo biega po boiskach piłkarskich bo jak przestanie to skończy się pewna epoka w Futbolu i takiego Magika już nie będzie

0

Super się to czyta mam nadzieję że nasza redakcja nie będzie gorsza i też podsumuje wspaniały rok Barcy

0

Arsenal jak real nie wykorzystuje potknięcia rywali

0

a co mnie to obchodzi nie jestem ich fanem i mi nie zalezy, chodzi mi o to ze muł do realu nie pojdzie

1

chyba w fifie.

0

super lvg odchodzi mam nadzieje ze muł do nich pojdzie

0

Ja bym wzioł Sławka Peszko, Wojtka Kowalczyka, Artura Jędrzejczyka, Romana Kołtonia i Piotrka Żyłe
I niech inne imprezy się chowają

3

byłby ciekawym transferem mam nadzieje że Barca go ściągnie bo Adriano to już nie ten poziom co dawniej

3

jeszcze jest dzień dzisiejszy, dla mnie święta zaczynają się dzisiaj, a nie zapominajmy że jutro jest niedziela i także można świętować

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?