ViscaElLeo
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: styczeń 2015
Dębica
5 obserwujących
2 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
a gdzie jest Sevilla?
2
hehe no masz rację trzeba będzie zastanowić się nad inną
0
aha to sory niedoczytałem, to on jest jeszcze większym idiotą niż cała reszta białych
0
Takie pytanie do konkursu
u jakiego selekcjonera debiutował Lewy?
Mi sie wydaje ze u Beenhakkera, czy tak?
1
no benek placze bo znowu kilka kg wiecej a ja 4 kg wiecej od jutra dieta hehe
4
Super zdj uwielbiam Pirlo
0
bardzo dobrze a ten od pogody do realu
0
gdyby katalonia uzyskała niepodległość to Barca grałaby w Ligue1, gościu się niezna tak jak 99% białasów
1
to masz problem, przeprowadź się, a po drugie to gdybys chcial zabłysnąc to bys zablysnął. Lewy na treningi dojeżdzal 2 godz
1
Teraz ci powiem że się bardzo mylisz bo gdyby Lewy nie grał w bayernie czy BVB to nie byłby tak znakomitym piłkarzem, tak samo jak inni Polacy grający w innych klubach zagranicznych, grając w lepszych klubach zawodnicy zdobywają doświadczenie i umiejętności. Gdyby Lewy i spółka grała w polskiej lidze to nasza reprezentacja byłaby na poziomie Malty czy Litwy, a to że zarabiają miliony to tylko zapłata za ich ciężką prace
0
W pełni zasłużył brawo!!!
0
ok dzieki.
1
zal mi cie, jesli sądzisz ze kazdy tak potrafi to dlaczego ty nie grasz w reprezentacji ?
0
szukaj szybko bo za chwile rozmowa o trasferze do realu
0
niestety nie mam NC+ i będę oglądał Lewego
0
Modelu ci nie podam ale jesli chodzi o parametry to patrz żeby było jak najwięcej pamięci ram najlepiej ok.2GB i dobry procesor, za 750 zl napewno cos ciekawego kupisz
2
Dziś o 11 w Cafe Futbol gościem będzie Robert Lewandowski
0
będzie jakaś transmisja w tv lub internet?
1
Może być różnie np. odniesie sukces i wygra wszystko lub nic nie wygra real odpadnie z Romą i spadnie na 4-5 msc w lidze. Pamiętajmy co było z Antigą gdy przed MŚ został trenerem, wszyscy mówili że sobie nie poradzi, a on wygrał MŚ w wielkim stylu więc ze zidanem może być różnie
0
Oby nie był to "nowy" Antiga piłki kopanej
0
Jeśli Neymarowi będzie zależało na kasie to odejdzie bo Barca tyle kasy co real i city mu nie da, ale jeśli będzie zależało mu na trofeach drużynowych, indywidualnych i na grze z najlepszymi to zostanie, gdyby jednak poszedł do realu to chyba bym się zabił
0
Panowie i Panie szanujmy i cieszmy się tym czasem kiedy Leo biega po boiskach piłkarskich bo jak przestanie to skończy się pewna epoka w Futbolu i takiego Magika już nie będzie
0
Super się to czyta mam nadzieję że nasza redakcja nie będzie gorsza i też podsumuje wspaniały rok Barcy
0
Arsenal jak real nie wykorzystuje potknięcia rywali
0
a co mnie to obchodzi nie jestem ich fanem i mi nie zalezy, chodzi mi o to ze muł do realu nie pojdzie
1
chyba w fifie.
0
super lvg odchodzi mam nadzieje ze muł do nich pojdzie
0
Ja bym wzioł Sławka Peszko, Wojtka Kowalczyka, Artura Jędrzejczyka, Romana Kołtonia i Piotrka Żyłe
I niech inne imprezy się chowają
3
byłby ciekawym transferem mam nadzieje że Barca go ściągnie bo Adriano to już nie ten poziom co dawniej
3
jeszcze jest dzień dzisiejszy, dla mnie święta zaczynają się dzisiaj, a nie zapominajmy że jutro jest niedziela i także można świętować