6

Rafał Kot w TVP1:
"Kto teraz zdyskwalifikuje freunda lub Prevca? No kto? Nie widze takiej możliwości"
Wypowiedź odnośnie "za dużych" kombinezonów u zawodników

0

Na odwrót oni chcą, a on nie

29

Sebastian Mila z rodziną zwiedził dziś Camp Nou i klubowe muzeum

0

Nie dość że ślepy to jeszcze głuchy, sędzia z C klasy lepiej by to poprowadził

0

mi się wydaje że jest to zwykłe stłuczenie mięśnia które jest bardzo bolesne, kilka razy doznałem tego urazu i w jednym meczu musiałem zejść z boiska bo ból był tak wielki że nie mogłem chodzić, jednak po 4-5 dniach już nic mi nie dolegało i mogłem normalni biegać, mam nadzieję że z Sergim będzie podobnie

1

szkoda ze jest niedostepny

0

Jeśli piszesz prawde to jesteś najbardziej ogarniętym kibicem realu jakiego widziałem szacun bo normalnych kibicow realu jest może jeden na tysiąc, a odnosząc się do słów Diego to trochę racji w tym jest wystarczy zobaczyć jaki cyrk odwala ten gonzalez, w środe dał realowi 3 pkt, a wczoraj dopuścił do brutalnych fauli na zawodnikach Blaugrany i nie pokazał przynajmniej 2 czerwonych kartek. Władze federacji widząc ten cyrk nawet nie próbowały zmienić arbitra na derby, które wiadomo było że będą ostre i pełne fauli.

0

Odnośnie ostatniej wypowiedzi to mógł powiedziec tak:
"A kogo miałem jeszcze wprowadzić? Munira? Mathieu? Żeby znowu 2 dramki zawalił, dajcie mi 100 mln na transfery to będe robił zmiany"

0

perez+hinczyk=punkty dla realu

3

nie dawac mu bana plisss dobrze pisze

5

ten sędzia był tak tragiczny jak noc na syberii, widać że liga jest ułożona pod real w środe sędziowal dla realu a dziś przeciwko nam czyli też dla realu

0

i uj z tym przegrywać też trzeba umieć, a jak mu nie pasuje grzanie ławy to niech spier... z madrytu póki go nie wykończyli jako człowieka

0

leci leci ale teraz zaczyna sie decydująca część sezonu i trzeba utrzymać tą dyspozycje aby zrobić trochę przewagi bo kryzys formy może przyjść i stracimy kilka oczek

2

Nie zwracam uwagi na wypowiedzi jakichś ogurasów którzy na siłe chcą zabłysnąć w mediach tak jak dudek

0

wszystko OK tylko Lewego na 4

0

zostanie nie bój pan żaby

0

Głupie tłumaczenie że głośno słuchał muzyki, ciekawe jakby się tłumaczył gdyby go złapali za jazde pod wpływem alkoholu, kretyn jakich w realu nie brakuje, a ja uważałem go za najbardziej ogarniętego piłkarza fioletowych choć do tego momętu to Isco był tym którego szanowałem najbardziej ale to się zmnieniło po czerwonej kartce w GD gdy chamsko potraktował Neya, teraz już każdy piłkarz prześcieradeł dla mnie nic nie znaczy real psuje piłkarzy jako ludzi

14

Nadszedł dzień dzisiejszy

3

Już nie mogę doczekać się jutrzejszego meczu
Visca El Barca

1

Również polecam super film

0

kup sobie Bartre, Montoye, Grimaldo, Pogbe i Neymara

0

wiecej juz nie pije

0

niestety nie mam rosół mnie jedynie ratuje juz chyba z litre wypilem i troche pomoglo

0

ja pilem ale załuje wiecej nie pije

2

tyskie najlepsze moje ulubiene

0

Pany ledwo zyje ratunkuuuu

3

Że tylko tyle przegrali

0

wwooooooowwwww kosmos

0

nwm czy na Leo by mu starczyło nie mówiąc o reszcie

0

pewnie Zlatan Ibrakadabra

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?