ViscaElLeo
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: styczeń 2015
Dębica
5 obserwujących
2 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
Rafał Kot w TVP1:
"Kto teraz zdyskwalifikuje freunda lub Prevca? No kto? Nie widze takiej możliwości"
Wypowiedź odnośnie "za dużych" kombinezonów u zawodników
0
Na odwrót oni chcą, a on nie
29
Sebastian Mila z rodziną zwiedził dziś Camp Nou i klubowe muzeum
0
Nie dość że ślepy to jeszcze głuchy, sędzia z C klasy lepiej by to poprowadził
0
mi się wydaje że jest to zwykłe stłuczenie mięśnia które jest bardzo bolesne, kilka razy doznałem tego urazu i w jednym meczu musiałem zejść z boiska bo ból był tak wielki że nie mogłem chodzić, jednak po 4-5 dniach już nic mi nie dolegało i mogłem normalni biegać, mam nadzieję że z Sergim będzie podobnie
1
szkoda ze jest niedostepny
0
Jeśli piszesz prawde to jesteś najbardziej ogarniętym kibicem realu jakiego widziałem szacun bo normalnych kibicow realu jest może jeden na tysiąc, a odnosząc się do słów Diego to trochę racji w tym jest wystarczy zobaczyć jaki cyrk odwala ten gonzalez, w środe dał realowi 3 pkt, a wczoraj dopuścił do brutalnych fauli na zawodnikach Blaugrany i nie pokazał przynajmniej 2 czerwonych kartek. Władze federacji widząc ten cyrk nawet nie próbowały zmienić arbitra na derby, które wiadomo było że będą ostre i pełne fauli.
0
Odnośnie ostatniej wypowiedzi to mógł powiedziec tak:
"A kogo miałem jeszcze wprowadzić? Munira? Mathieu? Żeby znowu 2 dramki zawalił, dajcie mi 100 mln na transfery to będe robił zmiany"
0
perez+hinczyk=punkty dla realu
3
nie dawac mu bana plisss dobrze pisze
5
ten sędzia był tak tragiczny jak noc na syberii, widać że liga jest ułożona pod real w środe sędziowal dla realu a dziś przeciwko nam czyli też dla realu
0
i uj z tym przegrywać też trzeba umieć, a jak mu nie pasuje grzanie ławy to niech spier... z madrytu póki go nie wykończyli jako człowieka
0
leci leci ale teraz zaczyna sie decydująca część sezonu i trzeba utrzymać tą dyspozycje aby zrobić trochę przewagi bo kryzys formy może przyjść i stracimy kilka oczek
2
Nie zwracam uwagi na wypowiedzi jakichś ogurasów którzy na siłe chcą zabłysnąć w mediach tak jak dudek
0
wszystko OK tylko Lewego na 4
0
zostanie nie bój pan żaby
0
Głupie tłumaczenie że głośno słuchał muzyki, ciekawe jakby się tłumaczył gdyby go złapali za jazde pod wpływem alkoholu, kretyn jakich w realu nie brakuje, a ja uważałem go za najbardziej ogarniętego piłkarza fioletowych choć do tego momętu to Isco był tym którego szanowałem najbardziej ale to się zmnieniło po czerwonej kartce w GD gdy chamsko potraktował Neya, teraz już każdy piłkarz prześcieradeł dla mnie nic nie znaczy real psuje piłkarzy jako ludzi
14
Nadszedł dzień dzisiejszy
3
Już nie mogę doczekać się jutrzejszego meczu
Visca El Barca
1
Również polecam super film
0
kup sobie Bartre, Montoye, Grimaldo, Pogbe i Neymara
0
wiecej juz nie pije
0
niestety nie mam rosół mnie jedynie ratuje juz chyba z litre wypilem i troche pomoglo
0
ja pilem ale załuje wiecej nie pije
2
tyskie najlepsze moje ulubiene
0
Pany ledwo zyje ratunkuuuu
3
Że tylko tyle przegrali
0
wwooooooowwwww kosmos
0
nwm czy na Leo by mu starczyło nie mówiąc o reszcie
0
pewnie Zlatan Ibrakadabra