0

I myślisz źe w turnieju Interkontynentalnym awansujemy? Niemożliwe

1

h*j na gaz

0

Zawalili w Japonii

0

To po meczu, ale wstyd przegrać ze szwabami

0

Gdzie jest Kurek?

1

ok spoko troche mnie poniosło

2

Napisze kolejny raz:
Zawodnicy z otoczenia Leo uważają że to on jest najlepszy (i słusznie) a ci z otoczenia ronalda że on jest najlepszy

0

Gościu ja pisałem karze za zepsuty serwis w piłce siatkowej, a nie o karnym w piłce nożnej, a ty wyjeżdżasz o każe dla Leo po niestrzelonym karnym

0

Norma gdy się przegrywa, a niemcy po wygranym II secie zmienili cały skład

0

Pisałem o serwisie nie o karnym

1

Ale mnie wkur***ją zepsute serwisy, jakbym był trenerem to bym kazał płacić po 1000 zł za każdy zepsuty serwis

0

Na ławce takie same armaty jak na murawie

0

Luis odpocznie w środe, ale Busiemu przerwa by się przydała

0

Teraz już sam niewiem kto chce ten mecz przegrać, Polska II skład, a niemcy III. Na V seta pewnie kadra Kowala wyjdzie, a u niemców trampkarze

1

Będzie mógł pokazać na co go stać
PS.
Fajny awatar

0

Niepotwierdzone na 75% pewne

0

niemcy wyszli III składem że prowadzimy na IV seta? bo na początek nie patrzyłem

0

Arda będzie pełnił role Iniesty, a to odpowiedzialne zadanie, a za Mathieu wolałbym Adriano, niech Lucho da mu jeszcze szanse

0

podziękuj hitlerowi i jego genetycznym eksperymentom

4

Za napisanie prawdy jest większa kara niż za próbe złamania nogi? Witaj w Hiszpanii

0

grał tylko nie całego

0

jeśli przegramy to będziemy grać z Francją a to będzie porażka 3:0 bo francuzi krają kosmos poziom Barcy jeżeli można porównać

1

Powiem tyle że jeśli Grozer by grał byłoby już dawno 2:1, niemcy chcą ten mecz przegrać a my im nie ułatwiamy

0

To pewnie Polka lub turka

1

brak słów co oni robią

0

To masz racje jeśli przejdzie to takie samo

0

Wronaa kra kra kra Brawo!!!

0

Brawo Rafał-człowiek z moich okolic

0

Panowie obudzić się!!! Gramy!!!

0

Nie ten poziom

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?