ViscaElLeo
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: styczeń 2015
Dębica
5 obserwujących
2 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
I myślisz źe w turnieju Interkontynentalnym awansujemy? Niemożliwe
1
h*j na gaz
0
Zawalili w Japonii
0
To po meczu, ale wstyd przegrać ze szwabami
0
Gdzie jest Kurek?
1
ok spoko troche mnie poniosło
2
Napisze kolejny raz:
Zawodnicy z otoczenia Leo uważają że to on jest najlepszy (i słusznie) a ci z otoczenia ronalda że on jest najlepszy
0
Gościu ja pisałem karze za zepsuty serwis w piłce siatkowej, a nie o karnym w piłce nożnej, a ty wyjeżdżasz o każe dla Leo po niestrzelonym karnym
0
Norma gdy się przegrywa, a niemcy po wygranym II secie zmienili cały skład
0
Pisałem o serwisie nie o karnym
1
Ale mnie wkur***ją zepsute serwisy, jakbym był trenerem to bym kazał płacić po 1000 zł za każdy zepsuty serwis
0
Na ławce takie same armaty jak na murawie
0
Luis odpocznie w środe, ale Busiemu przerwa by się przydała
0
Teraz już sam niewiem kto chce ten mecz przegrać, Polska II skład, a niemcy III. Na V seta pewnie kadra Kowala wyjdzie, a u niemców trampkarze
1
Będzie mógł pokazać na co go stać
PS.
Fajny awatar
0
Niepotwierdzone na 75% pewne
0
niemcy wyszli III składem że prowadzimy na IV seta? bo na początek nie patrzyłem
0
Arda będzie pełnił role Iniesty, a to odpowiedzialne zadanie, a za Mathieu wolałbym Adriano, niech Lucho da mu jeszcze szanse
0
podziękuj hitlerowi i jego genetycznym eksperymentom
4
Za napisanie prawdy jest większa kara niż za próbe złamania nogi? Witaj w Hiszpanii
0
grał tylko nie całego
0
jeśli przegramy to będziemy grać z Francją a to będzie porażka 3:0 bo francuzi krają kosmos poziom Barcy jeżeli można porównać
1
Powiem tyle że jeśli Grozer by grał byłoby już dawno 2:1, niemcy chcą ten mecz przegrać a my im nie ułatwiamy
0
To pewnie Polka lub turka
1
brak słów co oni robią
0
To masz racje jeśli przejdzie to takie samo
0
Wronaa kra kra kra Brawo!!!
0
Brawo Rafał-człowiek z moich okolic
0
Panowie obudzić się!!! Gramy!!!
0
Nie ten poziom