0

szwaby ewidentnie chcą przegrać mecz, na III seta wystawili II skład tylko nasi nie umieją tego wykorzystać

0

Stefan dawaj Wojtaszka

0

To on się kiedyś kończy? Myślałem że grają cały rok bez większych przerw

0

W P$G jeden reprezentant kraju w I składzie podobnie jak real, city, czelsi, Man Utd z tych mocniejszych europejskich klubów to tylko Barca, Bayern i Juve mają kilku reprezentantów w wyjściowych składach (chodzi mi o najmocniejsze wyjściowe ustawienia)

0

sędziowie porażka

0

Nasi popełnili kilka błędów a niemcy zagrali chyba bez żadnego błędu stąd ta przewaga

8

Nie chciałbym anglika w Barcelonie w dodatku za takie pieniądze. Lepiej kupić Laporte, który będzie tańszy, język już zna i nie zabierze miejsca zawodnikowi z poza Hiszpanii

4

Oglądałeś ostatni Puchar Świata w Rugby? Jeśli tak to pewnie zauważyłeś że taka analiza wideo jest bardzo pomocna dla sędziów i jest ona używana max 3-4 razy podczas meczy i mecz przedłużyłby się max 5 min więc to nie tak dużo jeśli można przy jej pomocy odwrucić lost meczu

0

Nie będzie miało bo głosowanie na ZP zakończyło się już na początku grudnia

0

To jest jedynastka najbardziej medialnych zawodników a nie najlepszych, jakby była najlepszych to byli by tu sami zawodnicy Barcy

1

Takie żeczy tylko w Hiszpanii, wolałbym chyba żeby Katalonia odłączyła się od Hiszpanii i grała we Francji może tam mieliby do nas więcej szacunku i nie znęcaliby się nad Barcą i naszymi zawodnikami

0

Za spalone odpowiada sędzia liniowy jednak i tak poziom sędziów w Hiszpanii jest najniższy na świecie

2

0

Czekałem na ten mecz od momentu ogłoszenia transferu Ardy i Aleixa

0

dawaj Lio brame

0

kocham ich

0

Biorę pod uwagę to że to jest jego pierwszy mecz dla Barcy a Ivan już tych meczy rozegrał dużo i od niego się jak narazie więcej wymagam

0

nie chodzi mi wyłącznie o dzisiejszy mecz

0

jednak są tam obiektywni kibice, jeden na milion

0

W letnim okienku musimy kupić obrońce z prawdziwego zdarzenia, który z marszu wskoczy do podstawowej 11 bo jak widać w dzisiejszym meczu Masche sobie nie radzi za dobrze, a i Pique jest chyba trochę już zmęczony

0

Arda debiut udany lecz za dużo biega do przodu i czasami brakuje zawodnika do rozegrania piłki ale jak narazie ocena 7

2

Mam już dość tych meczy z tymi burakami, a tu jeszcze rewanż. Boję się żeby coś złego się nie wydarzyło z naszymi zawodnikami

2

Poziom sędziowania w lidze hiszpańskiej jest najniższy na całym świecie

3

Chyba ty masz blade pojęcie o piłce, na ten moment nic sobą nie prezentuje nie zdziwie się jak skończy tak samo jak Balotelli

0

Hazard to chyba tylko za to że może się jeszcze rozwinąć bo obecnie to 10 mln bym za niego nie dał

0

Znając Lucho raczej tak to wyglądało nie będzie

0

Odszedł ale dziś jest ważniejszy, dziś debiut Turana i Vidala

2

Nadszedł dzień dzisiejszy

0

ucieczka do zwyciestwa z Deyną, Pele i Stallone

0

Brawo Polacy, Kurek genialny mecz

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?