ViscaElLeo
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: styczeń 2015
Dębica
5 obserwujących
2 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
szwaby ewidentnie chcą przegrać mecz, na III seta wystawili II skład tylko nasi nie umieją tego wykorzystać
0
Stefan dawaj Wojtaszka
0
To on się kiedyś kończy? Myślałem że grają cały rok bez większych przerw
0
W P$G jeden reprezentant kraju w I składzie podobnie jak real, city, czelsi, Man Utd z tych mocniejszych europejskich klubów to tylko Barca, Bayern i Juve mają kilku reprezentantów w wyjściowych składach (chodzi mi o najmocniejsze wyjściowe ustawienia)
0
sędziowie porażka
0
Nasi popełnili kilka błędów a niemcy zagrali chyba bez żadnego błędu stąd ta przewaga
8
Nie chciałbym anglika w Barcelonie w dodatku za takie pieniądze. Lepiej kupić Laporte, który będzie tańszy, język już zna i nie zabierze miejsca zawodnikowi z poza Hiszpanii
4
Oglądałeś ostatni Puchar Świata w Rugby? Jeśli tak to pewnie zauważyłeś że taka analiza wideo jest bardzo pomocna dla sędziów i jest ona używana max 3-4 razy podczas meczy i mecz przedłużyłby się max 5 min więc to nie tak dużo jeśli można przy jej pomocy odwrucić lost meczu
0
Nie będzie miało bo głosowanie na ZP zakończyło się już na początku grudnia
0
To jest jedynastka najbardziej medialnych zawodników a nie najlepszych, jakby była najlepszych to byli by tu sami zawodnicy Barcy
1
Takie żeczy tylko w Hiszpanii, wolałbym chyba żeby Katalonia odłączyła się od Hiszpanii i grała we Francji może tam mieliby do nas więcej szacunku i nie znęcaliby się nad Barcą i naszymi zawodnikami
0
Za spalone odpowiada sędzia liniowy jednak i tak poziom sędziów w Hiszpanii jest najniższy na świecie
2
0
Czekałem na ten mecz od momentu ogłoszenia transferu Ardy i Aleixa
0
dawaj Lio brame
0
kocham ich
0
Biorę pod uwagę to że to jest jego pierwszy mecz dla Barcy a Ivan już tych meczy rozegrał dużo i od niego się jak narazie więcej wymagam
0
nie chodzi mi wyłącznie o dzisiejszy mecz
0
jednak są tam obiektywni kibice, jeden na milion
0
W letnim okienku musimy kupić obrońce z prawdziwego zdarzenia, który z marszu wskoczy do podstawowej 11 bo jak widać w dzisiejszym meczu Masche sobie nie radzi za dobrze, a i Pique jest chyba trochę już zmęczony
0
Arda debiut udany lecz za dużo biega do przodu i czasami brakuje zawodnika do rozegrania piłki ale jak narazie ocena 7
2
Mam już dość tych meczy z tymi burakami, a tu jeszcze rewanż. Boję się żeby coś złego się nie wydarzyło z naszymi zawodnikami
2
Poziom sędziowania w lidze hiszpańskiej jest najniższy na całym świecie
3
Chyba ty masz blade pojęcie o piłce, na ten moment nic sobą nie prezentuje nie zdziwie się jak skończy tak samo jak Balotelli
0
Hazard to chyba tylko za to że może się jeszcze rozwinąć bo obecnie to 10 mln bym za niego nie dał
0
Znając Lucho raczej tak to wyglądało nie będzie
0
Odszedł ale dziś jest ważniejszy, dziś debiut Turana i Vidala
2
Nadszedł dzień dzisiejszy
0
ucieczka do zwyciestwa z Deyną, Pele i Stallone
0
Brawo Polacy, Kurek genialny mecz