1

Czy mecz Polaków ze szwabami będzie w tvp1 lub tvp2?

4

Nic się nie bój już się przygotowałem

0

Oni wszyscy razem wzięci są słabsi niż nasz Leo

0

Trzeci bramkarz jest niepotrzebny

0

Niema co porównywać bo Zidane nie miał w drużynie Boga Futbolu to komu miał podawać i z kim miał wygrywać trofea

0

Z Depor to i Benitez by wygrał, niewiem czym podnieca się Marca i As, poczekajmy na rywala z wyższej półki wtedy będziemy oceniać Zidana

2

3:0 z Elche w lidze Munir nawet strzelił

24

Nie wierzę taki babol naszej redakcji, przy pierwszej bramce asystował Arda a Luis przy drugiej

0

Aha myślałem że o real ogulnie ale nie martw się najbliższy groźny rywal to chyba Atleti jeśli się nie myle, już on ich przetestuje

0

A co to za różnica? W najlepszej trójce napastników będzie Messi Neymar i ronaldo i mimo że krystyna jest LS to pewnie będzie na środku ustawiony ale to bez różnicy, na bramce będzie nojer a wg mnie bardziej zasłużył MATS, i wcale nie zdziwie się jak na ŚO będzie David "dziura" Luiz

1

Lucho ich już przetestował

0

Jak np. ty głosujesz to wybierasz formacje i zawodników do tej formacji

2

Do Sevilli go na wypożyczenie

0

Oby pragnę rewanżu na szwabach po wczorajszej porażce

1

Bardzo fajne spotkanie, widać że nasi się oszczędzali i dobrze, Arda zagrał bardzo dobrze jak na drugi mecz, Aleix musi jeszcze popracować nad współpracą z Messim i jak się "dotrze" to jest z niego materiał na jednego z najlepszych PO na świecie. Jeden problem jaki zauważyłem to zmęczenie Neymara i Luisa. Suarez będzie odpoczywał w dwóch meczach PK ale Ney musi odpocząć bo się zajedzie, myślę że Barca postara się o Nolito i Ney będzie miał godnego zmiennika

0

Dokładnie tak samo myślę, cały czas są komentarze ronaldo to ronaldo tamto aż na ramble odechciewa się wchodzić

0

Jakby Leon był w kadrze Polska zapewniłaby sobie awans już w Pucharze Świata

0

Co się tak podniecacie tym ronaldem i realem?

1

A wystarczyło wczoraj grać I składem i dzisiaj gralibyśmy z ruskimi

0

Nie spinaj się nie można zagrać 60 perfekcyjnych meczy, jakieś wpadki muszą być taki jest sport

0

Pisałem wczoraj że przegramy 3:0 i się nie pomyliłem szkoda

0

Jak gra real? Jaki wynik i kto strzelał?

0

nie mieliśmy w I secie tak było w tym nic

0

Znowu głupi błąd teraz tylko cód nas ratuje bo szczęścia i umiejętności nie mamy wystarczająco

2

Barca B 1:1 wyrównał Camara

0

Gala fen od 20:30 na Polsat Sport kanał 11na CP

0

Jprdl taki głupi błąd

2

Nie wierzę co ten Manchester, taki mocny skład a remisują w 60 minucie z trzecioligowcem

0

on nas wykończy

2

Barca B przegrywa 0:1

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?