ViscaElLeo
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: styczeń 2015
Dębica
5 obserwujących
2 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Czy mecz Polaków ze szwabami będzie w tvp1 lub tvp2?
4
Nic się nie bój już się przygotowałem
0
Oni wszyscy razem wzięci są słabsi niż nasz Leo
0
Trzeci bramkarz jest niepotrzebny
0
Niema co porównywać bo Zidane nie miał w drużynie Boga Futbolu to komu miał podawać i z kim miał wygrywać trofea
0
Z Depor to i Benitez by wygrał, niewiem czym podnieca się Marca i As, poczekajmy na rywala z wyższej półki wtedy będziemy oceniać Zidana
2
3:0 z Elche w lidze Munir nawet strzelił
24
Nie wierzę taki babol naszej redakcji, przy pierwszej bramce asystował Arda a Luis przy drugiej
0
Aha myślałem że o real ogulnie ale nie martw się najbliższy groźny rywal to chyba Atleti jeśli się nie myle, już on ich przetestuje
0
A co to za różnica? W najlepszej trójce napastników będzie Messi Neymar i ronaldo i mimo że krystyna jest LS to pewnie będzie na środku ustawiony ale to bez różnicy, na bramce będzie nojer a wg mnie bardziej zasłużył MATS, i wcale nie zdziwie się jak na ŚO będzie David "dziura" Luiz
1
Lucho ich już przetestował
0
Jak np. ty głosujesz to wybierasz formacje i zawodników do tej formacji
2
Do Sevilli go na wypożyczenie
0
Oby pragnę rewanżu na szwabach po wczorajszej porażce
1
Bardzo fajne spotkanie, widać że nasi się oszczędzali i dobrze, Arda zagrał bardzo dobrze jak na drugi mecz, Aleix musi jeszcze popracować nad współpracą z Messim i jak się "dotrze" to jest z niego materiał na jednego z najlepszych PO na świecie. Jeden problem jaki zauważyłem to zmęczenie Neymara i Luisa. Suarez będzie odpoczywał w dwóch meczach PK ale Ney musi odpocząć bo się zajedzie, myślę że Barca postara się o Nolito i Ney będzie miał godnego zmiennika
0
Dokładnie tak samo myślę, cały czas są komentarze ronaldo to ronaldo tamto aż na ramble odechciewa się wchodzić
0
Jakby Leon był w kadrze Polska zapewniłaby sobie awans już w Pucharze Świata
0
Co się tak podniecacie tym ronaldem i realem?
1
A wystarczyło wczoraj grać I składem i dzisiaj gralibyśmy z ruskimi
0
Nie spinaj się nie można zagrać 60 perfekcyjnych meczy, jakieś wpadki muszą być taki jest sport
0
Pisałem wczoraj że przegramy 3:0 i się nie pomyliłem szkoda
0
Jak gra real? Jaki wynik i kto strzelał?
0
nie mieliśmy w I secie tak było w tym nic
0
Znowu głupi błąd teraz tylko cód nas ratuje bo szczęścia i umiejętności nie mamy wystarczająco
2
Barca B 1:1 wyrównał Camara
0
Gala fen od 20:30 na Polsat Sport kanał 11na CP
0
Jprdl taki głupi błąd
2
Nie wierzę co ten Manchester, taki mocny skład a remisują w 60 minucie z trzecioligowcem
0
on nas wykończy
2
Barca B przegrywa 0:1