ViscaElLeo
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: styczeń 2015
Dębica
5 obserwujących
2 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Czy któryś z Norwegów ma chociarz 30 lat?
0
Wiem wiem jeśli ktoś może wygrać grając słabo to tylko Polscy szczypiornisci
1
Wstrząśnij nimi Biegler bo będzie słabo
Vamooooos Poloniaaaaa
0
Jak tak będziemy grać to czarno to widzę
2
Będzie podobnie jak z Serbią wtedy bramkarze tez nic nie bronili po dwoch stronach
0
Woow Live 3:3 ale remontada
1
Super skład w końcu Adriano na LO myślę że to jedna z ostatnich jak nie ostatnia szansa na pokazanie na co go stać, Alves chyba coraz częściej będzie grzał ławke
0
Tak naprawde to Live zacznie dobrze grać od przyszłego sezonu jak Jurgi dokona swoich transferów i sam przygotuje drużyne
0
Lewy był na 4 miejscu dzięki tym 5 bramkom w 9 min gdyby nie to to byłby 5-6
4
Hahaha nie mogę, zabronili latać do chłopaka, co on teraz zrobi? Pamiętacie jak go ta rosjanka rzuciła to ronaldo zaczął grać fatalnie i tak jest do dziś, to wyobraźcie sobie jak będzie grał teraz po kolejnym nieudanym związku, chyba że marokańczyk będzie latał do Madrytu
0
Myślę że wygramy, po takim meczu z Francją nasi są zmotywowani podwójnie i nie dadzą szans Norwegii. Uważam że Norwegia jest słabsza niż Serbia czy Macedonia
0
Szkoda, oby Leo zagrał bo bez nich to słabo będzie
0
Dlaczego?
0
To niech nie sprzedają
0
Milik też przez rok był poniewierany po niemczech zanim trafił do Ajaxu. Przypomnij sobie Wszołka, Bartka Pawłowskiego, Zielińskiego, Borysiuka, Wolskiego, Furmana i innych
0
Jak się zgodzi to będzie kretynem i skończy jak inni młodzi piłkarze czyli na dnie
0
Niemożliwe że Barca złożyła za niego ofertę na 80 mln max 40 i to w lecie
0
Szkoda że nie rozwinął się jak u mnie w FM 15, idealny zastępca Luisa pod koniec sezonu miał 23 gole i 13 asyst a grał średnio co trzeci mecz
0
Wyglądają jak Bayernu Monachium
4
0
aha następna sesja mojego chyba w czerwcu
0
Tak na kartkach, u nas też na kompach pisali ale inny profil
0
Ten I był trudny, a ten dzisiejszy łatwiejszy ale i tak nie zdałem (chyba). Elektryka samochodowa to nie moja bajka jak zdam to będzie cód. A m.42 też miałem dziś i na luzie zdałem 29/40
0
Komentarz usunięty
1
Szkoda że Tadle zwolnili całkiem przyjemnie się ją oglądało
14
Panie i panowie radzę zaopatrzyć się w melise, od jutra ME w piłce ręcznej zawał w każdym meczu gwarantowany
0
Dlaczego paranoja? Mi się podoba
0
Nie nie awansują
1
Barca też ominęła go to oni nie mogą?
0
I like it. Teraz już wiemy że nikt nie odejdzie i nikt nie przyjdzie chyba że w tym okienku co jest bardzo możliwe