0

Czy któryś z Norwegów ma chociarz 30 lat?

0

Wiem wiem jeśli ktoś może wygrać grając słabo to tylko Polscy szczypiornisci

1

Wstrząśnij nimi Biegler bo będzie słabo
Vamooooos Poloniaaaaa

0

Jak tak będziemy grać to czarno to widzę

2

Będzie podobnie jak z Serbią wtedy bramkarze tez nic nie bronili po dwoch stronach

0

Woow Live 3:3 ale remontada

1

Super skład w końcu Adriano na LO myślę że to jedna z ostatnich jak nie ostatnia szansa na pokazanie na co go stać, Alves chyba coraz częściej będzie grzał ławke

0

Tak naprawde to Live zacznie dobrze grać od przyszłego sezonu jak Jurgi dokona swoich transferów i sam przygotuje drużyne

0

Lewy był na 4 miejscu dzięki tym 5 bramkom w 9 min gdyby nie to to byłby 5-6

4

Hahaha nie mogę, zabronili latać do chłopaka, co on teraz zrobi? Pamiętacie jak go ta rosjanka rzuciła to ronaldo zaczął grać fatalnie i tak jest do dziś, to wyobraźcie sobie jak będzie grał teraz po kolejnym nieudanym związku, chyba że marokańczyk będzie latał do Madrytu

0

Myślę że wygramy, po takim meczu z Francją nasi są zmotywowani podwójnie i nie dadzą szans Norwegii. Uważam że Norwegia jest słabsza niż Serbia czy Macedonia

0

Szkoda, oby Leo zagrał bo bez nich to słabo będzie

0

Dlaczego?

0

To niech nie sprzedają

0

Milik też przez rok był poniewierany po niemczech zanim trafił do Ajaxu. Przypomnij sobie Wszołka, Bartka Pawłowskiego, Zielińskiego, Borysiuka, Wolskiego, Furmana i innych

0

Jak się zgodzi to będzie kretynem i skończy jak inni młodzi piłkarze czyli na dnie

0

Niemożliwe że Barca złożyła za niego ofertę na 80 mln max 40 i to w lecie

0

Szkoda że nie rozwinął się jak u mnie w FM 15, idealny zastępca Luisa pod koniec sezonu miał 23 gole i 13 asyst a grał średnio co trzeci mecz

0

Wyglądają jak Bayernu Monachium

4

0

aha następna sesja mojego chyba w czerwcu

0

Tak na kartkach, u nas też na kompach pisali ale inny profil

0

Ten I był trudny, a ten dzisiejszy łatwiejszy ale i tak nie zdałem (chyba). Elektryka samochodowa to nie moja bajka jak zdam to będzie cód. A m.42 też miałem dziś i na luzie zdałem 29/40

0

Komentarz usunięty

1

Szkoda że Tadle zwolnili całkiem przyjemnie się ją oglądało

14

Panie i panowie radzę zaopatrzyć się w melise, od jutra ME w piłce ręcznej zawał w każdym meczu gwarantowany

0

Dlaczego paranoja? Mi się podoba

0

Nie nie awansują

1

Barca też ominęła go to oni nie mogą?

0

I like it. Teraz już wiemy że nikt nie odejdzie i nikt nie przyjdzie chyba że w tym okienku co jest bardzo możliwe

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?