0

Ja bym chciał taki:
Ter Stegen
Vidal-Bartra-Verma-Adriano
Samper
Kaptoum-Roberto
Messi-Munir-Arda

W II połowie wchodzi Sandro za Messiego, Camara za Adriano

0

Jeśli tak będzie to Dujszebajew będzie I trenerem, a Przybecki II

0

Jak się pomyle i Dujszebajew nie zasiądzie na ławce trenerskiej to usune konto

0

Własne

0

Jeszcze nie oficjalnie ale od dziś już nie jest trenerem Węgrów więc czym szybciej tym lepiej. Z drugiej strony to jest idealnym kandydatem, zna polski, trenuje Vive które gra w polskiej lidze dzięki czemu zna polskich zawodników

0

Dujszebajew trenerem reprezentacji Polski

0

Mój ojciec jeździ Dieslem już 10 lat i bardzo chwali i jedynie co mu się psuje to alternator ja też mam Diesla ale dopiero od 7 miesięcy i nie moge narzekać bo jest oszczędny i ropa jest tańsza o ok. 80 gr. Znajomi którzy mają Diesle również chwalą więc niewiem skąd twoja opinia że łatwo się psuje

4

Znaczek będzie mniejszy+napis Pepsi

8

Ale się podniecają tym butem dla ronaldo, wszystkie gole strzelone ogórom, zapewnił realowi tylko 2 pkt.

0

Chcesz sprzedać najlepszego zawodnika Barcy B i następce Busiego Sampera? Lepiej dać go na wypożyczenie na rok a potem niech będzie zmiennikiem dla Busiego

0

Dlaczego MVP ME Entrerríosa nie było w Top7? Skoro jest najlepszy ze wszystkich to powiniem być w Top 7

0

Nie mieszaj sportu z polityką

1

niemcy mistrzem europy w piłce ręcznej na Polskiej ziemi, a Polacy na 7 miejscu, wstyd

1

Urodziła się w Bremie, jej rodzina to polacy zarówno matka jak i ojciec, mieszka w Puszczykowie mówi doskonale po polsku bo jest polką. Jej dziadek mówi że ona jest polką z niemieckim paszportem

0

Brawo Nole, gość jest niesamowity

0

Niesamowity drugi set w finale AO, 1 godzina i 20 minut, Djokovic prowadzi 6:1 7:5

5

Rywale Reprezentacji Polski w piłce ręcznej w walce o IO to:
Macedonia,
Tunezja,
Chile,

Awans wywalczą 2 reprezentacje i nie ma opcji że nie zagramy w Rio. Wszystko jest na dobrej drodze aby na IO zagrały nasze 2 kadry w piłke ręczną i siatkową. Duża szansa również przed żeńską kadrą piłkarek ręcznych które zmierzą się z Rosją, Szwecją i Meksykiem, tu również awansują 2 kadry

0

Już za chwile wielki finał AO Djokovic-Murray, licze na wielkie widowisko i długi 5-cio setowy mecz, zachęcam wszystkich do oglądania, transmisja Eurosport1 od 9:30

0

Minimum 7 za taki faul

2

To ostatnie to nie było zaskoczeniem to norma

0

Min 10 a ja bym dał 15

2

Komentarz usunięty

1

Brawo Angelika, piękny mecz, znakomity triumf

1

Fantastyczny, niesamowity finał AO, dawać na Eurosport1

0

A tego to nie wiedziałem

1

Moja ulubiona lektura, o ile pamiętam to chyba -5

0

Tak wam powiem że całkiem ładna jest ta Kerber, w końcu pochodzenie ma znaczenie

0

Ciekawe ile ojro merkel im obiecała za wycofanie tego protestu?

1

Busi, Rakitić i Iniesta będzie odpowiednim rozwiązaniem

0

na tym das erste?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?