ViscaElLeo
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: styczeń 2015
Dębica
5 obserwujących
2 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ja bym chciał taki:
Ter Stegen
Vidal-Bartra-Verma-Adriano
Samper
Kaptoum-Roberto
Messi-Munir-Arda
W II połowie wchodzi Sandro za Messiego, Camara za Adriano
0
Jeśli tak będzie to Dujszebajew będzie I trenerem, a Przybecki II
0
Jak się pomyle i Dujszebajew nie zasiądzie na ławce trenerskiej to usune konto
0
Własne
0
Jeszcze nie oficjalnie ale od dziś już nie jest trenerem Węgrów więc czym szybciej tym lepiej. Z drugiej strony to jest idealnym kandydatem, zna polski, trenuje Vive które gra w polskiej lidze dzięki czemu zna polskich zawodników
0
Dujszebajew trenerem reprezentacji Polski
0
Mój ojciec jeździ Dieslem już 10 lat i bardzo chwali i jedynie co mu się psuje to alternator ja też mam Diesla ale dopiero od 7 miesięcy i nie moge narzekać bo jest oszczędny i ropa jest tańsza o ok. 80 gr. Znajomi którzy mają Diesle również chwalą więc niewiem skąd twoja opinia że łatwo się psuje
4
Znaczek będzie mniejszy+napis Pepsi
8
Ale się podniecają tym butem dla ronaldo, wszystkie gole strzelone ogórom, zapewnił realowi tylko 2 pkt.
0
Chcesz sprzedać najlepszego zawodnika Barcy B i następce Busiego Sampera? Lepiej dać go na wypożyczenie na rok a potem niech będzie zmiennikiem dla Busiego
0
Dlaczego MVP ME Entrerríosa nie było w Top7? Skoro jest najlepszy ze wszystkich to powiniem być w Top 7
0
Nie mieszaj sportu z polityką
1
niemcy mistrzem europy w piłce ręcznej na Polskiej ziemi, a Polacy na 7 miejscu, wstyd
1
Urodziła się w Bremie, jej rodzina to polacy zarówno matka jak i ojciec, mieszka w Puszczykowie mówi doskonale po polsku bo jest polką. Jej dziadek mówi że ona jest polką z niemieckim paszportem
0
Brawo Nole, gość jest niesamowity
0
Niesamowity drugi set w finale AO, 1 godzina i 20 minut, Djokovic prowadzi 6:1 7:5
5
Rywale Reprezentacji Polski w piłce ręcznej w walce o IO to:
Macedonia,
Tunezja,
Chile,
Awans wywalczą 2 reprezentacje i nie ma opcji że nie zagramy w Rio. Wszystko jest na dobrej drodze aby na IO zagrały nasze 2 kadry w piłke ręczną i siatkową. Duża szansa również przed żeńską kadrą piłkarek ręcznych które zmierzą się z Rosją, Szwecją i Meksykiem, tu również awansują 2 kadry
0
Już za chwile wielki finał AO Djokovic-Murray, licze na wielkie widowisko i długi 5-cio setowy mecz, zachęcam wszystkich do oglądania, transmisja Eurosport1 od 9:30
0
Minimum 7 za taki faul
2
To ostatnie to nie było zaskoczeniem to norma
0
Min 10 a ja bym dał 15
2
Komentarz usunięty
1
Brawo Angelika, piękny mecz, znakomity triumf
1
Fantastyczny, niesamowity finał AO, dawać na Eurosport1
0
A tego to nie wiedziałem
1
Moja ulubiona lektura, o ile pamiętam to chyba -5
0
Tak wam powiem że całkiem ładna jest ta Kerber, w końcu pochodzenie ma znaczenie
0
Ciekawe ile ojro merkel im obiecała za wycofanie tego protestu?
1
Busi, Rakitić i Iniesta będzie odpowiednim rozwiązaniem
0
na tym das erste?