0

na 471 jest jakieś das erste

0

Dlaczego niema skoków na tvp1?

0

Zerwane wiązadła w kolanie, przez tą kontuzje nie pojechał na MŚ i od tego czasu jest na równi bardzo pochyłej

1

Dokładnie, na ławce formy się nie odbuduje, proponuje transfer do klubu pokroju Sevilli lub Valencii tylko że jak będzie chciał tyle kasy co od czelsi to nikt go nie będzie chciał

0

Dlaczego nie pasuje? Może ja tak chciałem

1

Mam nadzieję że Hiszpanie pokażą niemcom miejsce w szeregu i w niedzielę ich zmiażdżą
Vamos Spain

0

Postawiłem dziś na Norwegie ale zremisowali ale jakby niemców wykluczyli to mecz wchodzi czy nie?

0

Dobrze że wziąłeś to tylko w cudzysłów bo gdyby Francja wygrała z Norwegią to Polska by grała o finał. Dla Chorwacji to wielki sukces patrząc na ich sytuacje przed meczami środowymi, więc nie będą płakać że przegrali 1/2

1

Nic im nie zrobią bo to niemcy jakby tak norwegia zrobiła i wygrała to by ją zdyskwalifikowali

2

Już wiem jak czuli się brazylijczycy jak dostali wpier... od niemców, a Argentyna grała w finale na jej ziemi, nigdy się tak źle nie czułem, mam takie dziwne uczucie jakbym stracił coś ważnego, ostatnio się tak czułem jak oblałem I egzamin na prawko przez mój bardzo głupi błąd, okropne uczucie nikomu go nie życze

0

Ja oglądam na przeglądarce Dolphin

0

Słyszałem że Polsat negocjuje z Eleven, ale nwm co z tego wyszło

0

Krajewski na tym turnieju grał jak ronaldo czyli albo znikał na cały mecz albo rzucał gole jak natchniony

5

Dlaczego Konitz nie grał tak od początku? Dziś rewelacja brawo

0

Wiadomo coś o Eleven w Cyfrowym Polsacie?

0

Valencia grała u siebie, a Barca sama sobie winna bo w I połowie było 3 setki które zamknęłyby mecz, nie zapominaj że realowi też wyrwali pkt

0

Mi pasuje Valencia teraz nic nie gra i będzie spokojny awans do Finału mam nadzieję że z Sevillą Grzegorza

0

Pierwszy napewno Pełka z Mielcarskim, a drugi to nwm może być tak jak ty mówisz

4

Przemysław Pełka ale nwm z kim

0

Ja chce Seville w 1/2 i kolejne pojedynki sprinterskie Krychy z Leo

0

Takie tytuły jak patałachy czy wstyd to ogromna przesada, fakt dali dupy po całości ale nie wypada żeby tak nazywać naszych wojowników, wystarczyłoby "ogromne rozczarowanie"

0

To bardziej zasługa Norwegii i jej dobrej obrony niż naszej słabej gry w ofensywie

0

Mogłoby się udać

0

A on jest trenerem?

0

Gra pozycyja zawiodła tylko w meczu z Chorwacją i Macedonią w pozostałych meczach było dobrze. Piotr Przybecki to chyba najlepszy wybór jeśli chodzi o Polskiego trenera

0

Gra pozycyjna nie była zła, obrona zawiodła i gra w przewadze jest do poprawy ale już z innym trenerem najlepiej Polakiem

2

Awans spokojnie będzie, oby tylko zatrudnili Polskiego trenera

4

Tak, związek przyjął dymisję, ale poprowadzi jutrzejszy mecz ze Szwecją

0

Biegler podał się do dymisji

0

Ja jestem za polskim trenerem najlepiej młodym

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?