ViscaElLeo
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: styczeń 2015
Dębica
5 obserwujących
2 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
na 471 jest jakieś das erste
0
Dlaczego niema skoków na tvp1?
0
Zerwane wiązadła w kolanie, przez tą kontuzje nie pojechał na MŚ i od tego czasu jest na równi bardzo pochyłej
1
Dokładnie, na ławce formy się nie odbuduje, proponuje transfer do klubu pokroju Sevilli lub Valencii tylko że jak będzie chciał tyle kasy co od czelsi to nikt go nie będzie chciał
0
Dlaczego nie pasuje? Może ja tak chciałem
1
Mam nadzieję że Hiszpanie pokażą niemcom miejsce w szeregu i w niedzielę ich zmiażdżą
Vamos Spain
0
Postawiłem dziś na Norwegie ale zremisowali ale jakby niemców wykluczyli to mecz wchodzi czy nie?
0
Dobrze że wziąłeś to tylko w cudzysłów bo gdyby Francja wygrała z Norwegią to Polska by grała o finał. Dla Chorwacji to wielki sukces patrząc na ich sytuacje przed meczami środowymi, więc nie będą płakać że przegrali 1/2
1
Nic im nie zrobią bo to niemcy jakby tak norwegia zrobiła i wygrała to by ją zdyskwalifikowali
2
Już wiem jak czuli się brazylijczycy jak dostali wpier... od niemców, a Argentyna grała w finale na jej ziemi, nigdy się tak źle nie czułem, mam takie dziwne uczucie jakbym stracił coś ważnego, ostatnio się tak czułem jak oblałem I egzamin na prawko przez mój bardzo głupi błąd, okropne uczucie nikomu go nie życze
0
Ja oglądam na przeglądarce Dolphin
0
Słyszałem że Polsat negocjuje z Eleven, ale nwm co z tego wyszło
0
Krajewski na tym turnieju grał jak ronaldo czyli albo znikał na cały mecz albo rzucał gole jak natchniony
5
Dlaczego Konitz nie grał tak od początku? Dziś rewelacja brawo
0
Wiadomo coś o Eleven w Cyfrowym Polsacie?
0
Valencia grała u siebie, a Barca sama sobie winna bo w I połowie było 3 setki które zamknęłyby mecz, nie zapominaj że realowi też wyrwali pkt
0
Mi pasuje Valencia teraz nic nie gra i będzie spokojny awans do Finału mam nadzieję że z Sevillą Grzegorza
0
Pierwszy napewno Pełka z Mielcarskim, a drugi to nwm może być tak jak ty mówisz
4
Przemysław Pełka ale nwm z kim
0
Ja chce Seville w 1/2 i kolejne pojedynki sprinterskie Krychy z Leo
0
Takie tytuły jak patałachy czy wstyd to ogromna przesada, fakt dali dupy po całości ale nie wypada żeby tak nazywać naszych wojowników, wystarczyłoby "ogromne rozczarowanie"
0
To bardziej zasługa Norwegii i jej dobrej obrony niż naszej słabej gry w ofensywie
0
Mogłoby się udać
0
A on jest trenerem?
0
Gra pozycyja zawiodła tylko w meczu z Chorwacją i Macedonią w pozostałych meczach było dobrze. Piotr Przybecki to chyba najlepszy wybór jeśli chodzi o Polskiego trenera
0
Gra pozycyjna nie była zła, obrona zawiodła i gra w przewadze jest do poprawy ale już z innym trenerem najlepiej Polakiem
2
Awans spokojnie będzie, oby tylko zatrudnili Polskiego trenera
4
Tak, związek przyjął dymisję, ale poprowadzi jutrzejszy mecz ze Szwecją
0
Biegler podał się do dymisji
0
Ja jestem za polskim trenerem najlepiej młodym