1

Kartofliska wymiatają a pan Waldemar szczególnie

0

Pedro też przedłużył kontrakt przed odejściem do czelsi, z drugiej strony to lepiej kupić ŚO i LO niż kolejnego ŚP ich i tak mamy dużo

2

Kontuzja bajla i wiezienie benzyny, koniec w temacie

0

No i ?

1

Coś więcej niż człowiek

0

Gdyby nie asspaniol to ronaldo miałby 13 bramek, masakra jaki on słaby w tym sezonie, nie dość że nie strzela to jeszcze nic nie rozgrywa i znika na całe mecze

3

Spróbuje tak z kolegami wykonać i zaprosze Kartofliska

0

Gdyby faks pereza do sędziego się nie spóznił to karnego by nie uznał bo był wykonany nie prawidłowo co opisałeś

0

I to chyba na chusteczce w restauracji podpisali

1

Porazki też będą oby w meczach które nie będą się liczyć do końcowych wyników np. 4 kolejki przed końcem zapewniamy sobie Mistrza i 3 ostatnie mecze gramy głębokimi rezerwami i przegrywamy np. 2 z nich, albo w 1/4 LM wygrywamy I mecz jakoś 3/4:0 i rewanż gramy na pół gwizdka tak jak z bayernem rok temu

1

Jeśli mówimy tu o szacunku do rywala to dlaczego inni nie szanują Barcy i jej zawodników kopiąc ich gdzie tylko się da narażając ich na złamania i koniec kariery? Takie zagrania jak ten karny czy sztuczki Neymara to miód dla oczu to coś wspaniałego.
PS
Brawo dla prasy z Madrytu

0

Co nie znaczy że nie jest do kupienia, z Pedro było tak samo

0

W pełni się zgadzam że zagrał dobry mecz ale mi chodzi o to że polskie media za dużo się "podniecają" jego golami z drużynami poziomem zbliżone do polskiej ligi, a nawet słabsze. Myśle że taki Augsburg to i Lech by pokonał nie mówiąc o Legii która wczoraj zagrała genialnie

1

onet ciągle swoje czyli "Lewy jest najlepszym piłkarzem na Świecie" c.d. Połowa artykułów sportowych jest o Polaku co strzelił 2 gole światowej potędze Augsburgowi i to jeszcze w prostych sytuacjach. Cieszy to ale po co robić tyle szumu o nic?

0

Genialny w swoich wypowiedziach, brawo Lucho

0

Komentarz usunięty

0

Ale na farcie i dobrze o tym wiedzą, oby Roma ich wyje... z LM

0

Zwycięstwa budują i to najważniejsze przed meczem z prześcieradłami

0

No to napisałem że 4

5

Najważniejsze piłkarskie wydażenia weekendu:
1. Zwycięstwo Barcelony
2. Zwycięstwo Leicester z City
3. Remis Chelsea z United
4. Tragiczna gra realu
5. Roma w formie
6. Juve w formie

1

I Athletic za tydzień

3

Szkoda ale jest 4 pkt przewagi, po zaległym meczu będzie 7, a po El Classico może być 10 i autostrada do mistrzostwa.
Visca El Barca

3

0

Vamooosss Brawo El Arabiii
Vamos Granada!!!!!!

0

Ok dzięki wszystkim za odp

0

Jak grają źle to dlaczego nie ma szansy na strzelenie gola?

0

Dwa szybkie pytania:
1. Jak gra real?
2. Czy jest szansa na to że Granada urwie punkty?

1

Całe szczęście, serio myślałem że nie zagra z Celtą

1

Chyba tak zrobię

0

Widziałem jego ostatnie mecze i powiem szczerze że były bardzo słabe, pewnie dlatego dziś nie grał

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?