ViscaElLeo
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: styczeń 2015
Dębica
5 obserwujących
2 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Kartofliska wymiatają a pan Waldemar szczególnie
0
Pedro też przedłużył kontrakt przed odejściem do czelsi, z drugiej strony to lepiej kupić ŚO i LO niż kolejnego ŚP ich i tak mamy dużo
2
Kontuzja bajla i wiezienie benzyny, koniec w temacie
0
No i ?
1
Coś więcej niż człowiek
0
Gdyby nie asspaniol to ronaldo miałby 13 bramek, masakra jaki on słaby w tym sezonie, nie dość że nie strzela to jeszcze nic nie rozgrywa i znika na całe mecze
3
Spróbuje tak z kolegami wykonać i zaprosze Kartofliska
0
Gdyby faks pereza do sędziego się nie spóznił to karnego by nie uznał bo był wykonany nie prawidłowo co opisałeś
0
I to chyba na chusteczce w restauracji podpisali
1
Porazki też będą oby w meczach które nie będą się liczyć do końcowych wyników np. 4 kolejki przed końcem zapewniamy sobie Mistrza i 3 ostatnie mecze gramy głębokimi rezerwami i przegrywamy np. 2 z nich, albo w 1/4 LM wygrywamy I mecz jakoś 3/4:0 i rewanż gramy na pół gwizdka tak jak z bayernem rok temu
1
Jeśli mówimy tu o szacunku do rywala to dlaczego inni nie szanują Barcy i jej zawodników kopiąc ich gdzie tylko się da narażając ich na złamania i koniec kariery? Takie zagrania jak ten karny czy sztuczki Neymara to miód dla oczu to coś wspaniałego.
PS
Brawo dla prasy z Madrytu
0
Co nie znaczy że nie jest do kupienia, z Pedro było tak samo
0
W pełni się zgadzam że zagrał dobry mecz ale mi chodzi o to że polskie media za dużo się "podniecają" jego golami z drużynami poziomem zbliżone do polskiej ligi, a nawet słabsze. Myśle że taki Augsburg to i Lech by pokonał nie mówiąc o Legii która wczoraj zagrała genialnie
1
onet ciągle swoje czyli "Lewy jest najlepszym piłkarzem na Świecie" c.d. Połowa artykułów sportowych jest o Polaku co strzelił 2 gole światowej potędze Augsburgowi i to jeszcze w prostych sytuacjach. Cieszy to ale po co robić tyle szumu o nic?
0
Genialny w swoich wypowiedziach, brawo Lucho
0
Komentarz usunięty
0
Ale na farcie i dobrze o tym wiedzą, oby Roma ich wyje... z LM
0
Zwycięstwa budują i to najważniejsze przed meczem z prześcieradłami
0
No to napisałem że 4
5
Najważniejsze piłkarskie wydażenia weekendu:
1. Zwycięstwo Barcelony
2. Zwycięstwo Leicester z City
3. Remis Chelsea z United
4. Tragiczna gra realu
5. Roma w formie
6. Juve w formie
1
I Athletic za tydzień
3
Szkoda ale jest 4 pkt przewagi, po zaległym meczu będzie 7, a po El Classico może być 10 i autostrada do mistrzostwa.
Visca El Barca
3
0
Vamooosss Brawo El Arabiii
Vamos Granada!!!!!!
0
Ok dzięki wszystkim za odp
0
Jak grają źle to dlaczego nie ma szansy na strzelenie gola?
0
Dwa szybkie pytania:
1. Jak gra real?
2. Czy jest szansa na to że Granada urwie punkty?
1
Całe szczęście, serio myślałem że nie zagra z Celtą
1
Chyba tak zrobię
0
Widziałem jego ostatnie mecze i powiem szczerze że były bardzo słabe, pewnie dlatego dziś nie grał