ViscaElLeo
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: styczeń 2015
Dębica
5 obserwujących
2 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Nie wierzę że nigdy nie miałeś nic pirackiego, choćby jednej piosenki
0
Czy jest już crack do Fifa 16? Wiadomo coś?
0
Napoli jest obecnie 2 siłą we Włoszech i grają znakomicie, wszystkie wygrane mecze w grupie i goleady o czymś świadczą. Meczu nie widziałem ale Villarreal musiał zagrać znakomicie żeby pokonać Napoli
0
W derbach Madryru będą jaja bo sędziuje Klos Games, zobaczycie
1
Brawa dla Villarrealu, pokonać rozpędzone Napoli-głównego faworyta do wygrania LE to duże osiągnięcie, mam nadzieję że Żółta łudź przejdzie do następnej fazy
1
Ja mam takie samo zdanie z wyjątkiem meczy polskich drużyn które oglądam
0
Przeprowadził 3-4 rajdy w stylu Messiego, poza tym nic ciekawego
1
studniówke miałeś w maju?
3
Tak trudno wejść na YT i wpisać Gijon-Barcelona i ustawić "Dzisiaj"? Lenistwo nie zna granic
2
Żeby w Najlepszej Drużynie na Świecie nie miał kto strzelić karnego to już jest bardzo źle. Dajmy na to że jest finał LM 89 min. wynik 1:1 i karny dla nas i kto go strzela? Masche? Bez jaj. Na miejscu Lucho od teraz na każdym treningu dałbym po 20 karnych MSN, niech trenują, a jak ktoś na meczu nie trafi to np. niech wpłaci jakąś kwote na cele dobroczynne lub inna "kara"
0
Lio też dużo nie biega, a jest Bogiem, Alen też ma szanse nim zostać
0
Ja też wiem, ale nie powiem
0
Chciałbym aby w II połowie przy bezpiecznym wyniku wszedł Munir za Luisa
0
Moim zdaniem dużo lepszy niż ten z canal+ co r nie wypowiada, mam wrażenie że nie lubi Barcy i ciągle szuka czegoś żeby ją ośmieszyć np. problemy Neya z podatkami
0
Ja nigdy nie oglądam meczy realu oczywiście za wyjątkiem GD, nie chce się wkur... płaczem i wymuszaniem karnych ronalda
0
Skład bardzo fajny, cieszy obecność Ardy, Aleixa i Adriano
0
W Fifie jest ogromny problem żeby go kupić, a co dopiero w rzeczywistości. Poza tym niechciałbym go w Barcelonie, psułby atmosfere
0
" Ważne jest, by sprawić, że zespół wygra" No właśnie-sprawić, wymuszaniem karnych i z pomocą sędziów-to perez i spółka znakomicie potrafią
0
Willian bardzo pozytywnie mnie zaskoczył, meczyk bardzo fajny, a komentarz beznadziejny 0 emocji
1
Dunge to ja bym wyrzucił po zeszłorocznym CA
0
co im nowego wpadło?
0
Tak myślę i wydaje mi się że jedyne czego Brazylii brakuje to trener klasy światowej
0
Marcelo/Danilo real
Luiz/Silva/Marquinhos/Lucas/Maxwell P$G
Fernandinho/Fernando City
Willian/Oscar czelsi
Douglas bayern
Ney/Alves Barca
Hulk Zenit
Z tych najlepszych to chyba wszyscy
0
Dlaczego Brazylia mając tylu znakomitych zawodników ostatnio nic nie wygrała? Aż głowa boli jak o tym pomyśleć. Brazylijczycy stanowią trzon najlepszych klubów europejskich a w kadrze nic nie wygrali
0
Mi II połowa się podobała, było kilka ciekawych zagrań, kombinacji i były też strzały
3
Chyba w Fifie
1
Di Maria jest genialny przypomina mi Messiego w tych zagraniach prostopadłych
0
ok dzieki
0
Panowie pamięta ktoś kto w Fifie 14 był najlepszym ŚPD
1
95% takich wpisów jest robione dla jaj aby się pośmiać