2

Nie wierzę że nigdy nie miałeś nic pirackiego, choćby jednej piosenki

0

Czy jest już crack do Fifa 16? Wiadomo coś?

0

Napoli jest obecnie 2 siłą we Włoszech i grają znakomicie, wszystkie wygrane mecze w grupie i goleady o czymś świadczą. Meczu nie widziałem ale Villarreal musiał zagrać znakomicie żeby pokonać Napoli

0

W derbach Madryru będą jaja bo sędziuje Klos Games, zobaczycie

1

Brawa dla Villarrealu, pokonać rozpędzone Napoli-głównego faworyta do wygrania LE to duże osiągnięcie, mam nadzieję że Żółta łudź przejdzie do następnej fazy

1

Ja mam takie samo zdanie z wyjątkiem meczy polskich drużyn które oglądam

0

Przeprowadził 3-4 rajdy w stylu Messiego, poza tym nic ciekawego

1

studniówke miałeś w maju?

3

Tak trudno wejść na YT i wpisać Gijon-Barcelona i ustawić "Dzisiaj"? Lenistwo nie zna granic

2

Żeby w Najlepszej Drużynie na Świecie nie miał kto strzelić karnego to już jest bardzo źle. Dajmy na to że jest finał LM 89 min. wynik 1:1 i karny dla nas i kto go strzela? Masche? Bez jaj. Na miejscu Lucho od teraz na każdym treningu dałbym po 20 karnych MSN, niech trenują, a jak ktoś na meczu nie trafi to np. niech wpłaci jakąś kwote na cele dobroczynne lub inna "kara"

0

Lio też dużo nie biega, a jest Bogiem, Alen też ma szanse nim zostać

0

Ja też wiem, ale nie powiem

0

Chciałbym aby w II połowie przy bezpiecznym wyniku wszedł Munir za Luisa

0

Moim zdaniem dużo lepszy niż ten z canal+ co r nie wypowiada, mam wrażenie że nie lubi Barcy i ciągle szuka czegoś żeby ją ośmieszyć np. problemy Neya z podatkami

0

Ja nigdy nie oglądam meczy realu oczywiście za wyjątkiem GD, nie chce się wkur... płaczem i wymuszaniem karnych ronalda

0

Skład bardzo fajny, cieszy obecność Ardy, Aleixa i Adriano

0

W Fifie jest ogromny problem żeby go kupić, a co dopiero w rzeczywistości. Poza tym niechciałbym go w Barcelonie, psułby atmosfere

0

" Ważne jest, by sprawić, że zespół wygra" No właśnie-sprawić, wymuszaniem karnych i z pomocą sędziów-to perez i spółka znakomicie potrafią

0

Willian bardzo pozytywnie mnie zaskoczył, meczyk bardzo fajny, a komentarz beznadziejny 0 emocji

1

Dunge to ja bym wyrzucił po zeszłorocznym CA

0

co im nowego wpadło?

0

Tak myślę i wydaje mi się że jedyne czego Brazylii brakuje to trener klasy światowej

0

Marcelo/Danilo real
Luiz/Silva/Marquinhos/Lucas/Maxwell P$G
Fernandinho/Fernando City
Willian/Oscar czelsi
Douglas bayern
Ney/Alves Barca
Hulk Zenit

Z tych najlepszych to chyba wszyscy

0

Dlaczego Brazylia mając tylu znakomitych zawodników ostatnio nic nie wygrała? Aż głowa boli jak o tym pomyśleć. Brazylijczycy stanowią trzon najlepszych klubów europejskich a w kadrze nic nie wygrali

0

Mi II połowa się podobała, było kilka ciekawych zagrań, kombinacji i były też strzały

3

Chyba w Fifie

1

Di Maria jest genialny przypomina mi Messiego w tych zagraniach prostopadłych

0

ok dzieki

0

Panowie pamięta ktoś kto w Fifie 14 był najlepszym ŚPD

1

95% takich wpisów jest robione dla jaj aby się pośmiać

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?