0

Nie możemy go stracić dla mnie w gre wchodzi tylko wypożyczenie

6

Mathieu bym życzył aby rzucił papierosy;)

1

wolałbym w styczniu byłby dobrą opcją na zmiane ze słabszymi rywalami

0

Za 12 mln to juz dzisiaj bym go sprzedał

0

Mam nadzieje że Denis dołączy do nas w zimie byłby dobrym wzmocnieniem. Co do ankiety to Marca się nieźle ośmieszyła umieszczając Pepa w roli możliwego trenera realu ale za marzenia do więzienia się nie idzie

1

Dziękuje redakcji za wspaniały rok, robicie genialną prace.
Wszystkim wspaniałych Świąt, zdrowia i żeby Was brzuchy nie rozbolały od jedzenia.
Visca El Barca

1

Genialny filmik, pierwszy raz go widzę ale teraz będe częściej go oglądał
Visca El Barca

2

Jackson w Atleti to duży niewypał i jeden z najgorszych transferów ostatnich lat

0

Oby tylko go wypożyczyli, w końcu zobaczylibyśmy na co go stać

3

Chodziło mu chyba o to że będziemy najwięksi pod względem ekonomicznym

0

Czy ktoś z piłkarzy Barcy ma snapa? Jeśli tak to podajcie
mój to: pawelfcb4ever
swoje też dajcie

3

AS juz mnie nudzi tymi okładkami z Lewym nikt inny nawet już o tym nie wspomina a oni ciagle swoje. Marca jak zwykle zajebista okładka, myslałem że Platini chce coś zrobić dla Futbolu jednak się pomyliłem

1

Piękny dzień dla kibica Barcy
Barcelona zdobywa KMŚ po bardzo dobrym meczu
benitez umacnia sie przy korycie
kibice realu mimo wysokiego zwycięstwa nie są zadowoleni
Atleti przegrywa
BARCA LIDEREM PODCZAS ŚWIĄT + JEDEN MECZ ZALEGŁY
Visca El Barca

1

Myślę że Stoch zacznie skakać jak na mistrza olimpijskiego przystało i już od turnieju 4 skoczni będzie coraz wyżej, a reszta będzie regularnie punktować i wskakiwać do I dziesiątki, taką przynajmniej mam nadzieję

0

po ang
Win-Draw-Lost

3

oglądam podzielam twoją opinię ale 4 msc brałbym w ciemno przed MŚ

1

Gościu z takimi składem to max 1/8 by była a one drugi raz z rzędu były w 1/2 dzięki walce i trenerowi

0

a wiesz czego? bo jest szwabem gdyby Polak lub Czech tak wylądował to by dostał 16

1

Masz racje w czasach Adasia były takie zawody gdy tylko on skakał a innych nawet nie było widać na horyzoncie a teraz na zawody jeździ 7 zawodników i przeważnie 5-6 kwalifikuje się konkursu a do II serii wchodzi 4-5 więc nie jest źle, problem w tym że teraz Polska nie ma takiego dominatora jakim wtedy był Adaś i szczerze mówiąc ja wolałem czasy Małyszomanii

4

Gery jest genialny

1

Polska na MŚ
5 zwycięstw 4 porażki(na cud z Rumunią już nie licze) i 4 miejsce,

rosja
8 zwycięstw 1 porażka(z Polkami) i 5 miejsce,

gdybym był obiektywny zapytałbym się gdzie tu sprawiedliwość ale to mi pasuje, myśle że przed MŚ wszyscy braliby 4 msc w ciemno więc nie narzekać, za rok nikt nie będzie pamiętał jak grały z Rumunią tylko że zajęły 4 miejsce

0

Kocela gra bardzo dobrze a te dwie na prawym chyba to masz racje-parodia

0

Dani Alves i Piszczu gdy jest w formie nikogo więcej nie widze

1

No właśnie zależy od gustu niektórym dziewczynom to i nawet Riberry się podoba więc o gustach się nie dyskutuje

3

Borek do Piechniczka:
"Przełamywanie się opłatkiem z Wojtkiem (Kowalczykiem) jest niebezpieczne bo zazwyczaj kończy się drugiego dnia"

0

A ja proponuje dać perma tobie za pisanie głupot

0

Jak gra czelsi bez muła? Ogląda ktoś?

6

obawiam sie ze NIGDY haha

3

Jak nojer boateng lahm miler Vidal Lewy Coman to dla ciebie głębokie rezerwy to pozdro

0

każdy kto jest obiektywny wie że powinno tu być połowa druzyny Barcy ale nie ma nikogo bo uefie sie tak spodobalo ale na koniec to cały sklad Barcy bedzie na szczycie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?