0

Barca to najlepsza druzyna na Swiecie i gra co 3 dni to norma wiec niczego nie braknie co udowodnil zeszly sezon i znakomite przygotowanie fizyczne przez Lucho. Wiec nie wypisuj bzdur

0

jak ronaldo bedzie mial 38 lat i nie bedzie miescil sie w szerokiej kadrze w klubie z Azji to tez bedzie uwazany za faworyta do ZP przez fioletowych (chyba ze zakonczy kariere wczesniej). Juz taka ich natura tego nie zmienisz ronaldo nie potrafi przejsc 2-3 zawodnikow a Messi robi to w kazdym meczu kilka razy nie wspominam juz o tym ze Leo jest Bogiem i robi z piłka co chce

0

Mak ktoś transmisje z Youtube?

0

genialna gra szkoda sytuacji Suareza ze spalonym

0

to jest prawdziwa milosc do klubu szacun brawo panowie

14

Obrońca w miejsce napastnika? czy to logiczne?

1

to kto Neya zastąpi jak nie Pedro? Munir i Sandro są za młodzi na tak ważny mecz potrzeba doświadczenia

0

nwm taki masz nick to chyba cie obchodzi

0

nie placzesz jeszcze po remisie realu z valerenga? to co gra real to tragedia

0

brozek gola kuciakowi nigdy nie strzelil

0

podaj przyklad finalu ktory wygrala druzyna ktora nie byla stawiana w roli faworyta

0

nie ma szans za mlodzi i bez dswiadczenia jako reprezentacja

0

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

0

a u mnie sandro strzela wiecej niz messi suarez i ney sory ze z malej shift mi sie zepsol

0

ranking nie gra

0

chyba z ksiezyca spadles ostatni duzy sukces Francji to 2 miejsce na MŚ ale tam mieli znakomita druzyne z Zidanem, Henry, Abidalem, Maluda teraz to jest niedoswiadcziny Pogba Lacazette. Max dla francji to 1/2 moze final ale przy duzym szczesciu

0

Lech sie stoczy jak Wisla Krakow po ostatnim mistrzostwie a o pucharach moga zapomniec

0

Iker osmieszyl real bo on jeszcze chce grac na najwyzszym poziomie o puchary a nie chce dorobic do emerytury, gdyby tak chcial to by poszedl do USA jak Pirlo, Gerrard i inni on wie ze wszedzie bedzie szanowany gdzie pojdzie w realu tego szacunku nie dostal

0

ktos z tej trojki
Wisła Kraków
Śląsk Wrocław
Lechia Gdańsk (słabo zaczeli ale kto wie jak skończą)

1

robisz kawał dobrej roboty brawo i oby tak dalej ciekawostki sie fajnie czyta

0

Lech jak zakonczy sezon w top 3 to bedzie sukces, Legia bedzie mistrzem w Holandii PSV w Anglii Chelsea lub ManUtd reszta sie zgadza

0

1.ronaldo za pajacowanie i symulki
2.Neuer za wyglad, przez niego kiedys stracimy glupia bramke bo MATS go nasladuje
3.Pepe za wyglad

4

nie bylo krystyny i niemial sie kto wywrucic w polu karnym i real przegral tylko jedna bramka ale Bayern gdyby poprawil celownik wygralby 2\3:0 real w ataku nie istnial bo ma slabiutka lawke, pomocnicy miotali sie jak malpa na sznurku a obrona byla zagubiona jak Kevin w Nowym Jorku, my mozemy sie cieszyc bo Barca gra genialnie D10S wrocil magia wrocila jest i bedzie dobrze

0

Super sprawa niepotrzebny nam nastepny Munir jesli mamy juz kupic zastepce Pedro niech to bedzie doswiadczony zawodnik z europy ktory odrazu wejdzie do skladu. Zawodnikow do szkolenia juz mamy i nastepny nam niepotrzebny

0

wez sobie mecz ogladnij i zobaczysz dlaczego

0

Podawal, odbieral, biegal po calej dlugosci przez 90 min zagral bardzo dobrze, wg ciebie to kto?

0

Komentarz usunięty

4

mecz cudowny trąbki jeszcze lepsze ciekawe czy na stale czy tylko na ten mecx

0

fajne sa jak podczas pucharu narodow afryki ciekawe czy beda w innych meczach

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?