ViscaElLeo
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: styczeń 2015
Dębica
5 obserwujących
2 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Barca to najlepsza druzyna na Swiecie i gra co 3 dni to norma wiec niczego nie braknie co udowodnil zeszly sezon i znakomite przygotowanie fizyczne przez Lucho. Wiec nie wypisuj bzdur
0
jak ronaldo bedzie mial 38 lat i nie bedzie miescil sie w szerokiej kadrze w klubie z Azji to tez bedzie uwazany za faworyta do ZP przez fioletowych (chyba ze zakonczy kariere wczesniej). Juz taka ich natura tego nie zmienisz ronaldo nie potrafi przejsc 2-3 zawodnikow a Messi robi to w kazdym meczu kilka razy nie wspominam juz o tym ze Leo jest Bogiem i robi z piłka co chce
0
Mak ktoś transmisje z Youtube?
0
genialna gra szkoda sytuacji Suareza ze spalonym
0
to jest prawdziwa milosc do klubu szacun brawo panowie
14
Obrońca w miejsce napastnika? czy to logiczne?
1
to kto Neya zastąpi jak nie Pedro? Munir i Sandro są za młodzi na tak ważny mecz potrzeba doświadczenia
0
nwm taki masz nick to chyba cie obchodzi
0
nie placzesz jeszcze po remisie realu z valerenga? to co gra real to tragedia
0
brozek gola kuciakowi nigdy nie strzelil
0
podaj przyklad finalu ktory wygrala druzyna ktora nie byla stawiana w roli faworyta
0
nie ma szans za mlodzi i bez dswiadczenia jako reprezentacja
0
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
0
a u mnie sandro strzela wiecej niz messi suarez i ney sory ze z malej shift mi sie zepsol
0
ranking nie gra
0
chyba z ksiezyca spadles ostatni duzy sukces Francji to 2 miejsce na MŚ ale tam mieli znakomita druzyne z Zidanem, Henry, Abidalem, Maluda teraz to jest niedoswiadcziny Pogba Lacazette. Max dla francji to 1/2 moze final ale przy duzym szczesciu
0
Lech sie stoczy jak Wisla Krakow po ostatnim mistrzostwie a o pucharach moga zapomniec
0
Iker osmieszyl real bo on jeszcze chce grac na najwyzszym poziomie o puchary a nie chce dorobic do emerytury, gdyby tak chcial to by poszedl do USA jak Pirlo, Gerrard i inni on wie ze wszedzie bedzie szanowany gdzie pojdzie w realu tego szacunku nie dostal
0
ktos z tej trojki
Wisła Kraków
Śląsk Wrocław
Lechia Gdańsk (słabo zaczeli ale kto wie jak skończą)
1
robisz kawał dobrej roboty brawo i oby tak dalej ciekawostki sie fajnie czyta
0
Lech jak zakonczy sezon w top 3 to bedzie sukces, Legia bedzie mistrzem w Holandii PSV w Anglii Chelsea lub ManUtd reszta sie zgadza
0
1.ronaldo za pajacowanie i symulki
2.Neuer za wyglad, przez niego kiedys stracimy glupia bramke bo MATS go nasladuje
3.Pepe za wyglad
4
nie bylo krystyny i niemial sie kto wywrucic w polu karnym i real przegral tylko jedna bramka ale Bayern gdyby poprawil celownik wygralby 2\3:0 real w ataku nie istnial bo ma slabiutka lawke, pomocnicy miotali sie jak malpa na sznurku a obrona byla zagubiona jak Kevin w Nowym Jorku, my mozemy sie cieszyc bo Barca gra genialnie D10S wrocil magia wrocila jest i bedzie dobrze
0
Super sprawa niepotrzebny nam nastepny Munir jesli mamy juz kupic zastepce Pedro niech to bedzie doswiadczony zawodnik z europy ktory odrazu wejdzie do skladu. Zawodnikow do szkolenia juz mamy i nastepny nam niepotrzebny
0
wez sobie mecz ogladnij i zobaczysz dlaczego
0
Podawal, odbieral, biegal po calej dlugosci przez 90 min zagral bardzo dobrze, wg ciebie to kto?
0
Komentarz usunięty
4
mecz cudowny trąbki jeszcze lepsze ciekawe czy na stale czy tylko na ten mecx
0
fajne sa jak podczas pucharu narodow afryki ciekawe czy beda w innych meczach