1

wypozyczyc zawsze mozna Arsenal to idealny klub dla mlodych zawodnikow a wiec wypozyczyc go na 2 lata i sie okaze czy cos z niego bedzie.

14

Messi powiedzial ze jego znakomita forma w tym sezonie jest spowodowana tym ze przegrał final MŚ i ze juz nigdy nie chce czuc tego co czuł, az sie boje myslec co bedzie w przyszlym sezonie jak przegral final CA

2

nie denerwuj sie bo ci żyłka pęknie

0

To jest zazdrość i nic wiecej a dla federacji chilijskiej to kompromitacja

6

35 mln za Turana to o 10 za dużo ale cieszy mnie ten transfer, a 100 za Pogbe to jest sklandal on jest wart max 50 mln niech szejki sobie go wezmą bo on chce grać dla kasy a nie dla pucharów i sławy

0

real juz kupil Danilo

0

Jezeli Lucho by nie chcial Vidala i Turana nie byloby ich w Barcelonie oba te transfery musiał prosic trener to nie real ze perez kupuje kogo chce bez uzgodnienia z trenerem

0

Skoro Lucho nalegal na transfer Turana to musi mu on być potrzebny tylko zeby nie szedl na rok do Turcji bo juz pisali o takiej mozliwosci lepiej niech sie ogrywa i w styczniu niech pomaga druzynie

0

po co nam Arda Turan skoro staramy się o Pogbe? Oby plotki o Turku były tylko plotkami

1

niech żałuje że wcześniej do nas nie dołączył zdobyłby tryplet a teraz niech spada

2

Wolałbym Coutinho dużo tańszy i niewiele ustępuje Pogbie

0

ja znam wszystkich tylko zastanawia mnie dlaczego nie broni Diego Alves, wiecie cos o tym?

10

wcale bym sie nie zdziwil gdyby Polska wygrala z Brazylią

1

Brazylia powinna juz w fazie grupowej odpaśc z CA grali tak słabo że sie nie dalo tego oglądac gdyby nie Ney w I meczu to na 90% by ich nie było w fazie pucharowej. Federacja brazylijska chyba nie wie ze dwa razy nie wchodzi sie do tej samej rzeki i zatrudniajac Dunge sami strzelili sobie w glowe teraz pora na trenera swiatowej klasy może Pellegrini by to wszystko ułozyl z MC mu nie wyszlo ale moze z Brazylia by dal rade ale to nie moja sprawa tylko szkoda że Brazylia mając tak znakomitych zawodników nie potrafi tego wykorzystać

2

Sędziowie na Copa America to jakaś masakra dwa faule które powinny się skończyć karnym (sytuacja w której po rożnym najpierw skoszono Aguero puźniej Leo) a oni nie gwiżdżą skandal i tyle . Leo wielokrotnie kopany faulowany a oni nic

0

mam nadzieje ze te plotki z turanem to zart

0

Właśnie nie wiem jak można mieć większy szacunek dla ronalda tego chama który jak mu coś nie wyjdzie to się obraża na cały świat, a co z tego że Messi dostał talent przecież ronaldo tez go ma bo bez niego nie bylby tu gdzie jest teraz a samą pracą na treningu wszystkiego się nie osiągnie

0

A ja Diego Godin fajnie

2

Całkowite Nie dla Angela jest on Nam nie potrzebny Pogba by się przydal ale tylko jeśli obniży swoje oczekiwania wobec pensji

7

100 Lat Dla Leo Messiego Najlepszego Piłkarza w Historii Futbolu

0

mam nadzieje że jest to Isco bo inny zawodnik to tylko ławka, nie ma lepszego hiszpańskiego zawodnika grającego w Hiszpanii od Isco

1

„Cristiano jest obrażony” nic nowego on jest obrażony całe życie na wszystkich

1

Właśnie mnie to martwi bo nie ma sprawiedliwości na świecie jak ronaldo kopnął gościa specjalnie, nogą nie piłką dostał tylko 2 mecze, a Ney uderzył piłke, być może nie chciał w Kolumbijczyka ale akurat w niego trafił to przecierz piłka nikogo jeszcze nie zabiła i 2 mecze by wystarczyły

0

ok dzieki za odp

0

w grupie może być dwa kluby z jednego kraju?

0

Transfer bez potrzeby mamy na ławce Rafinhe i Sergiego a w Sevilli Denis wię dajmy im szansę moze nie Sergiemu bo ileż można ale Rafinha i Denis mają zadatki na dobrego piłkarza, a co do Pogby to max 60 mln na transfer i max 7 mln na pensje jak nie to Adios Roma ić do City które nigdy nie wygra LM bo kasa nie gra

3

Widać że Hiszpania bez Iniesty i Isco gra słabo a wynik 1;0 z Bialorusią to wstyd powinno być min 3/4;0

0

Do kiedy Ney ma ważny kontrakt?

0

Iniesta zostaje u nas do końca kariery lub robi to co Xavi jedzie sie uczyć trenerki a przy okazji dobrze zarobic i wraca do nas

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?