0

Jak panowie oceniacie wczorajsze losowanie? Ja uwazam ze grupa faworyta nie ma, Polska ma duze szanse na awans z 1 miejsca i trzeba wygrac wszystkie mecze u siebie to jest jak najbardziej realne+ zwyciestwa na wyjezdzie z Kazachstanem, Armenią i jakies remisy w Podgoricy, Kopenhadze i Bukareszcie to nam daje okolo 23 pkt i I miejsce w grupie, sytuacja jak najbardziej mozliwa. Trudne beda wyjazdy do kazdego południowego miasta, łatwiejsze do Danii tam panuje bardziej europejski doping i licze na pkt. Ale najpierw pojedzmy do Francji potem bedziemy sie martwic Rosją

0

wynik nie pokazuje tego co było na meczu 3 słupki i akcja sam na sam to daje nam 4 100 % szanse na gola +gol Rafinhi po prostu brakuje skuteczności i szczęścia ale przyjdzie z czasem. Mecz oceniam na + , następny z Chelsea szkoda że o 2 w nocy słaba godzina na mecz ale trzeba oglądnąć

0

po co nam ktos jak mamy rezerwy Barcy B ? po to sa mlodzi zeby nie robic glupich transferow. Messi, Xavi, Iniesta, Puyol tez zaczynali jako mlodzi a teraz sa zywymi Legendami Barcy. Dajmy szanse Munirowi i Sandro niech sie ogrywaja a moze na kilka lat zdobędą Zlota Pilke

0

Jak najbadziej. Jakbys sie czul grajac w zespole kilka meczy i przyczyniłbys sie do np wyrobienia przewagi w lidze lub dobrych meczach w pucharach i nie dostal nic? Podam ci przyklad: Rafal Wolski odszedl z Legii w styczniu chyba 3 lata temu i gdy Legia zdobyla mistrza medal na niego czekal zostal na tacy dla niego i jeszcze dla kogos tylko nie pamietam dla kogo

0

Mecz z LA był ciekawy ale i jednostronny przez 95% meczu. Dzisiaj zobaczymy mam nadzieje ze ofensywny ciekawy dla oka mecz

0

a czy ja napisałem ze Basel nie ma szans z Lechem? Napisalem ze daje Lechowi 0% szans. Czytaj ze zrozumieniem

8

Super Marc walcz o swoje z drugiej jednak strony to 21 meczy w podstawowym + kilka z lawki to calkiem dobry wynik prawie polowa meczy Barcy.Cel na ten sezon wg mnie to 30+ i tego mu życze aby jak najczesciej wychodzil w I skladzie

0

chyba nie widzisz co piszesz hahahaha Lech wielki hahahahahah Lecha ograc ciężka sprawa hahahahaha

0

Lech ma 0% szans na awans i z kim by nie grało w III rundzie to i tak by odpadli

0

Ja Lechowi daje 0% szans onet niech sobie pisze co chce a ten "Znafca" niech się schowa jeśli on twierdzi że Lech pokona Basel, jak oni zremisowali z Lieve i Shalke. I ciekawostka Burić powiedział że woli grać z Basel niż z "jakimś" islandzkim zespołem, pewnie dlatego że jak odpadną z Basel to wstydu nie będzie a jakby trafili na jakich ogórków to byłaby kompromitacja jak w 2 poprzednich latach. Lech to nie jest drużyna na europejskie puchary. Mają słabych zawodników, na lige są za słabi gdzie Pogoń ich leje a oni chcą do Europy

3

jak w realu wszyscy beda mieli uprzywilejowaną pozycję to będzie chaos i nic dobrego z tego nie będzie a ronaldo sie obrazi bo on uprzywilejowany nie będzie ale dla kibica Barcy to dobra wiadomość niech się kłucą

0

Do Ajaxu na 2-3 lata to najlepszy klub na Świecie dla młodych zawodników

0

wyłączyłem po tym jak usłyszałem że dostanie w ryja, słabo, takich komentarzy nie używaj a jak w 8 min meczu mogłeś przegrywac 2;0 to słabo. Do poprawy komentarz i gra, wstawki dobre lecz za długie wystarczy 2-3 sekundy

0

ale pila Gerrard. Super mecz jak narazie

0

Fajnie graja jak na I mecz oby tak dalej

4

twój poziom jest niższy od głowonoga wstyd ze Barca ma takich kibiców

0

ciekawe na kogo ty oddałbyś glos i dlaczego?

0

Mam pojecie, Laporta przegral wybory na wlasne zyczenie nie mial programu, gadal glupoty. Za Rossela i Bartomeu dlug zmalał znacznie a za Laporty zaledwie +9 mln wiec nie ma o czym mowic za 6 lat dlugu nie bedzie

2

Niech zwolennicy Laporty mi wytłumacza bo nie rozumiem dlaczego chcieliście aby on wygrał. Kazda jego wypowiedz zaprzeczała poprzedniej, najpierw mowil ze nie bedzie robil glosnych transferow bo trzeba stawiac na La Masie a pozniej powiedzial ze kupi Pogbe za ktorego trzeba by dac ze 100 mln. Gdzie tu sens? Mowil ze wywali Katar z koszulek i za darmo bedzie tam UNICEF to z kad brac kase? Tez jestem przeciwny Katarowi ale sponsor na koszulce w obecnym Futbolu to podstawa i kazdy klub ma dobrego sponsora wiec mysle ze Bartomeu zmieni Katar na inny. Gratuluje Bartomeu i mysle ze zaczął sie dobry okres dla Barcy bo trzeba przebodowac Camp Nou i mysle ze uda sie osiagnac 1 mld przychodu na rok

0

Pirlo mysle wiec gram. nr 1 wsrod biografii

0

Na Mundialu udowodnil ze mozna na nim budowac druzyne mimo mlodego wieku, kadra to cos wiecej niz klub presja duzo wieksza a on sobie znakomicie poradzil i w realu tez sobie radzi dobrze

0

Luis czekal 2 miesiace mniej , z poczatku bylo troche slabo ale sie rozkrecil tak samo bedzie z nimi

0

po co nam Pogba za 100 mln jak mamy Arde za 35 mln poziom porównywalny tylko wiekiem róznica a Pogba jest strasznie przereklamowany tak samo jak bejl 100 mln za takie drewno to juz wolałbym Grosickiego przynajmniej walczylby do upadlego

0

Lucho to gosc na którego w styczniu nie postawiłbym grosza , a teraz nie wyobrażam sobie innego trenera w Barcelonie. Co do Sandro i Munira to bardzo mnie cieszy ze awansowali do I druzyny ale powinni odejsc na wypozyczenie na ok. 2 lata np. do Ajaxu, Arsenalu lub Liverpoolu gdzie wiedza jak obchodzić sie z mlodymi bo w Barcelonie to sobie zawiele nie pograją

1

Nazwiska nie grają

0

w chelsi też będzie zmiennikiem bo Hazarda to nikt nie wygryzie ze składu chyba że Pedrito zmieni pozycje a Żoze bardzo rzadko rotuje skladem

1

Ramosa to niewiem za co lubisz chyba za to że jest super obrońcą ale i chamem

1

Juz sam nwm co o nim myslec z kazdą jego wypowiedzia bardziej sie kompromituje juz wole Bartomeu dwa fajne transfery przedłuzenie kontraktów a ten tylko ten Pogba i Pogba

0

jak tyle daja to brac i nic nie gadac

1

Czy Arda bedzie mógł grac w meczach presezonu?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?