0

widzialem, i co? pierwsza obrona+Isco+mlodziki. znaczy to ze real ma slabiutka lawke

0

chyba dowolna ilosc

0

rozwaliła mnie ta wymowa myslalem ze Barca ma pilkarza z ktoregos Juvenilu bo go nie znam

1

real bez ronalda i paliwa gra dno kompletne nie istnieli w meczu z Bayernem

10

Piękny mecz na Camp Nou, gramy cudownie az milo patrzec

0

niemasz polsatu sport?

0

Wojtek Kowalczyk pewnie to zalatwil to wielki kibic Barcy

0

marca i as

4

rzeczywiscie final audi cup to jest wydarzenie wieksze niz final LM a jeszcze gra z Bayernem to juz cos ostatnio rywal tej klasy to Barca w marcu

0

wlasnie o to mi chodzilo. Co to sobie myslisz ze ja jestem taki glupi ze chcialbym zeby Ney odszedl? I kto by za niego przyszedl? Hazard? Niemozliwe ze żoze go pusci, wiec na przyszlosc nie podskakuj jak malpa na sznurku tylko sie zapytaj, zreszta byl artykul w którym bylo mowa o tym ze za rok Ney dostanie paszport hiszpanski

0

Ney za rok zwolni miejsce

0

To nie Ney nie ma tatuażu z lewej strony szyji

1

Komentarz usunięty

0

wg mnie najlepszy ŚO młodej generacji ale PSG go nie puści

0

Super stroje szkoda ze Polska niema Adidasa

0

Środa 21:55 Polsat Sport
zimne piwo i chipsy

0

dzięki

0

offtopic
Panowie polecicie mi jakąś fajną gre? bo już nie mam w co grać

0

Sam nie wiem to w końcu się lubią czy nie?

0

Obrona zdecydowanie do poprawy straciliśmy 8 goli w 4 meczach-Tragedia. Widać że Verma nie jest jeszcze w dobrej formie i to Szefunciu zagra w najbliższych meczach o superpuchary jak i Dani i obrona będzie myślę lepiej funkcjonować. Na bramce zagra MATS w trzech meczach o superpuchary jestem przekonany na 90% Bravo zagra w Gamperze max jedną połowe i bedzie grzał ławe. W lidze będzie grał MATS a Bravo w LM i PK. Również skuteczność jest do poprawy ale jak wróci Leo i Ney to się poprawi.

0

Bartra grał przez 15 min na PO a to nie jest jego pozycja mimo to nie zagrał źle

0

przeciętni zawalił z Pique pierwszego gola przy drugim też się nie popisał

0

Luch załatwia transfer

2

Brawo Generale

0

spoko to dopiero początek nikomu nie chce się skakać

1

ja daje drugą;) kiedy pijemy?

28

Jeśli już wiecie to sory że zasmiecam ale mecz o puchar Gampera będzie w Polsacie Sport o 21;55

0

Błędy w obronie ale sytuacje są w II połowie coś strzelimy i wygramy

0

sory nie widziałem linka

0

Komentarz usunięty

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?