ViscaElLeo
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: styczeń 2015
Dębica
5 obserwujących
2 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
widzialem, i co? pierwsza obrona+Isco+mlodziki. znaczy to ze real ma slabiutka lawke
0
chyba dowolna ilosc
0
rozwaliła mnie ta wymowa myslalem ze Barca ma pilkarza z ktoregos Juvenilu bo go nie znam
1
real bez ronalda i paliwa gra dno kompletne nie istnieli w meczu z Bayernem
10
Piękny mecz na Camp Nou, gramy cudownie az milo patrzec
0
niemasz polsatu sport?
0
Wojtek Kowalczyk pewnie to zalatwil to wielki kibic Barcy
0
marca i as
4
rzeczywiscie final audi cup to jest wydarzenie wieksze niz final LM a jeszcze gra z Bayernem to juz cos ostatnio rywal tej klasy to Barca w marcu
0
wlasnie o to mi chodzilo. Co to sobie myslisz ze ja jestem taki glupi ze chcialbym zeby Ney odszedl? I kto by za niego przyszedl? Hazard? Niemozliwe ze żoze go pusci, wiec na przyszlosc nie podskakuj jak malpa na sznurku tylko sie zapytaj, zreszta byl artykul w którym bylo mowa o tym ze za rok Ney dostanie paszport hiszpanski
0
Ney za rok zwolni miejsce
0
To nie Ney nie ma tatuażu z lewej strony szyji
1
Komentarz usunięty
0
wg mnie najlepszy ŚO młodej generacji ale PSG go nie puści
0
Super stroje szkoda ze Polska niema Adidasa
0
Środa 21:55 Polsat Sport
zimne piwo i chipsy
0
dzięki
0
offtopic
Panowie polecicie mi jakąś fajną gre? bo już nie mam w co grać
0
Sam nie wiem to w końcu się lubią czy nie?
0
Obrona zdecydowanie do poprawy straciliśmy 8 goli w 4 meczach-Tragedia. Widać że Verma nie jest jeszcze w dobrej formie i to Szefunciu zagra w najbliższych meczach o superpuchary jak i Dani i obrona będzie myślę lepiej funkcjonować. Na bramce zagra MATS w trzech meczach o superpuchary jestem przekonany na 90% Bravo zagra w Gamperze max jedną połowe i bedzie grzał ławe. W lidze będzie grał MATS a Bravo w LM i PK. Również skuteczność jest do poprawy ale jak wróci Leo i Ney to się poprawi.
0
Bartra grał przez 15 min na PO a to nie jest jego pozycja mimo to nie zagrał źle
0
przeciętni zawalił z Pique pierwszego gola przy drugim też się nie popisał
0
Luch załatwia transfer
2
Brawo Generale
0
spoko to dopiero początek nikomu nie chce się skakać
1
ja daje drugą;) kiedy pijemy?
28
Jeśli już wiecie to sory że zasmiecam ale mecz o puchar Gampera będzie w Polsacie Sport o 21;55
0
Błędy w obronie ale sytuacje są w II połowie coś strzelimy i wygramy
0
sory nie widziałem linka
0
Komentarz usunięty