ViscaElLeo
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: styczeń 2015
Dębica
5 obserwujących
2 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
zwolniony potwierdzone info Marca pisala
0
dlaczego Messi na 9?
w tym sezonie to tylko z początku kilka meczy a później lewa lub pomoc
0
Nie wiem co wam się nie podoba dla mnie te stroje są najlepsze w historii Barcelony a wyjazdowe przypominają stroje Brazylii
Super brawa dla Nike i zarządu widać że idą z postępem
1
Moje własne podsumowanie
Bramkarz:
Claudio Bravo
Tu chyba komentarz jest zbędny wystarczy spojrzeć że Barca straciła tylko 19 bramek gdy bronił Chilijczyk
Środkowy obrońca:
Gerard Pique
Ostoja Barcy w obronie, dzięki niemu Barca straciła tylko 21 bramek a nie grał we wszystkich meczach, zdarzały mu się błędy ale bez konsekwenci i gdy wrócił do formy jest TOP3 obrońców Świata
Defensywny pomocnik
Grzegorz Krychowiak
Wiele pisać nie trzeba wystarczy obejrzeć sprint za Leo Messim i już wszystko jasne
Srodkowy pomocnik
Dani Parejo
Jeden zgłównych twórców sukcesu Valenci który prowadził klub przez cały sezon
Ofensywny pomocnik
Isco
Znakomity sezon hiszpana mimo słabszej końcówki, prowadził Real gdy James i Modrić byli kontuzjowani gdyby nie on real już w zimie zapomniałby o którym kolwiek pucharze
Prawy napastnik
Leo Messi
Bez Komentarza
Lewy Napastnik (skrzydłowy)
Cristiano Ronaldo
Jest tu tylko i wyłącznie za liczbę 48 bramek gdy Real był w potrzebie jego nie było nie kierował drużyną jak na takiego gwiazdora przystało nastrzelał goli "ogórkom" większość do pustej i 10 z karnych i tym zdobył pichichi
Najepszy środkowy napastnik
Luis Suarez
Po odbytej karze i zgraniu z drużyną stał się prawdziwym lisem pola karnego i postrachem rywali gdyby grał od początku przekroczyłby granicę 20 goli w lidze
MVP LA LIGA 2014/15
LEO MESSI
Liczba asyst i bramek mówi sama za siebie pchał wózek cały sezon, brał na siebie ciężar gry gdy nie szło drużynie, znakomity sezon Pchły Brawo
8
Douglas w dzisiejszym meczu bardzo mi się podobał zagrał kilka ciekawych piłek co prawda rywal był słaby ale mogą być z niego ludzie po odejściu Daniego
0
czy na youtubie będzie zacinało ?
0
Mi osobiście to one się podobają ale i tak nie będą lepsze niz obecne
0
Pogba gra zaj... dałbym za niego nawet 100 mln będzie wymiatał jestem tego pewny. Co do realu to jak sprzedadza ronalda i tarzana bale to mistrzostwo i puchar króla dla Nas bo kto tam gole ogórkom będzie strzelał ?
0
Dzięki Xavi za te 17 lat w Dumie Katalonii za kilka lat licze na Twój debiut na ławce trenerskiej
0
Deulofeu i Denis Suarez też są z Barcy a w artykule ani słowa o tym
0
ja tu nie widzę żadnego pilkarza realu
0
1 z Valencią
2
Xavi żywa legenda mam nadzieje że zostanie i zakończy kariere w Barcelonie gratulacje za to co osiągnoł braeo
0
Mistrz jest tylko Jeden ViscaElBarca MesQueUnClub
0
0;0
0
bujaj się spier... na fioletową spuszczać się nad krystyną
53
Barca B odnosi zwycięstwo na wyjeździe z Mirandes 3:2 i jest jeszcze szansa na utrzymanie w Segunda
1
Barca b prowadzi z Mirandes 3:2 oby dowiezli to do końca
0
jakbym miał tyle kasy co on to nawet szpital bym wybudował a nie dawac na operacje kilka tysięcy pewnie nawet nie zauważył ze coś z kąta zniknęło
0
to info z onetu więc to jest bardzo niepewne info. Kto by się pozbywał kury która znosi złote jajka? chyba tylko głupek a jak Laporta wygra wybory to Faust może polecieć
0
Verma debiut za tydzień pewny na 100% a może nawet i jutro gdybyśmy prowadzili 2/3 do 0 to kto wie co zrobi Lucho on jest nieprzewidywalny
0
małe święto i runda honorowa po stadionie na pewno się odbędzie szampan w szatni itp
0
w Getafe i Espanyolu grają byli madridowcy i mówili w wywiadach przed meczami z Barcą że zrobią wszystko żeby real wygrał lige więc można dojść do wniosku że oddadzą te mecze bez walki z realem i pozwolą grzmotowi na strzeleni kilku bramek jeśli trenerzy się zgodzą w co wątpie
2
Gündogan gdyby grał tak jak w tym sezonie co BVB doszło do Finalu LM to chętnie bym go widział w Barcelonie jednak po kontuzji gra dość przeciętnie i jeśli miałby przejść do Barcy to tylko za darmo po wygaśnięciu kontraktu, może by wrócił do dawnej formy
0
już podkupił Danilo
0
ja uwielbiam Ikera i Isco Ramosa tylko szanuje jako człowieka i to co zrobił dla reprezentacji jako piłkarz to on jest chamem i nie potrafi przegrywać
nie lubie chamesa za symulki krosa za to ze jest niemcem i wgl słaby jest varana bo mnie denerwuje wyglądem i benzyny bo jest słaby i boi sie krychy
nienawidze ronalda za wszystko bale bo wygląda jak debil pepe bo to zwykłe zwierze i to chyba wszystko
0
do kiedy ta promocja?
0
Illara kosztowal 30 a sam Morata 20 więc nie osmieszaj się
0
za Pogbe dałbym nawet 90 mln ma 20 lat a już jest bardzo dobry a jak będzie miał 25-30 to będzie w top 5 pomocników na świecie brać i nie gadać o Verattim bo on nigdzie nie odejdzie
0
jest mlody a w Barcy napewno sie "wyrobi" widze w nim przyszłosc wiec brac go za 80-90 mln +zmienne nic więcej a bedziemy mieli z niego pożytek