ViscaElLeo
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: styczeń 2015
Dębica
5 obserwujących
2 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
a w Hiszpanii by grał? Na jego pozycje jest 6-7 znakomitych zawodnikow
3
m.onet.pl/sport/pilka-nozna,1btjsc
Robben tak mnie wk..... ze patrzec nie mozna na niego, jesli nie odejdzie Bayern moze sie rozpaść, beda kłutnie o kazdego karnego, odejdzie Pep a za nim Hiszpanie i lepiej dla Lewego zeby tez odszedl oby tylko nie do realu i man utd
1
Ney bedzie drugim Leo wiec spokojnie, jest wart kazdych pieniedzy
12
Francuskie media donoszą, że Manchester United doszedł do porozumienia z AS Monaco w sprawie przenosin 19-latka Abthony'ego Martiala. Kwota odstępnego to 50 mln euro.
To co robi Man Utd to jest skandal, zeby za 19 letniego zawodnika o ktorym malo kto slyszal dawac 50 mln to za Messiego dali by miliard. Za dziadka szwajsztagera ktory ciagle jest kontuzjowany dali 30 mln, za Showa dali 40 mln gosc nigdy nic nie osiagnol, za Herrere tyle samo i grzeje ławke. Oni mysla ze sukcesy przyjda jak wydadza kase oby nic nie zdobyli w tym roku. To psuje rynek za 2 lata za przecietnego zawodnika trzeba bedzie dac 50 mln
0
I za to kocham sport
2
real to na serio z tym De Geą? po co im 3 bramkarz? I tak wszyscy grać nie będą i jeden będzie zły na swoją pozycje bo nie zagra żadnego meczu chyba że Casilla i Navas podzielą się pucharem króla tylko real daleko tam nie zajdzie bo zatrzymają się na drużynie z top 5 ubiegłego sezonu
0
wg mnie tylko Boruc
0
ronaldo jak nie znajdzie sie na okladce jutro to sie zalamie, a tak na serio to moze sie uczyc od Jamesa wykonywac wolne
0
a ty z mózgiem?
0
A przy bramkach nie machał rękami że mu patelni nikt nie wyłożył?
0
Jak wyglądał grzmot we wczorajszym meczu gdy bale strzelił 2 bramy? Oglądał ktoś?
3
a ja mysle ze to twoj kres na tej stronie
0
ciekawe czy dogonią Verme w walce o korone
0
dobrze ze jest przerwa na reprezentacje chlopaki troche odpoczna a potem po kolejne zwyciestwa
0
srac na eleven wole francuskie Bein Sport przynajmniej obraz super bez ścin a komentatorzy ciekawie mowia (troche francuskiego znam)
0
Faule 2-21 dla Malagi w 20 min Barca popelnila ostatni faul
0
Chyba inny mecz ogladales Iniesta z Messim i Neymarem ciągneli ten mecz przez 90 min zagrali bardzo dobrze
1
Czy wy naprawde myśleliscie ze real straci punkty z Betisem? Tam broni byly bramkarz realu adan wiec wysokie zwyciestwo maja zapewnione a grzmot worek bramek
1
Liczą się tylko 3 pkt, jak wygramy lige nikt nie będzie pamiętał o skromnych zwycięstwach które mogliśmy stracić w ostatnich sekundach
0
Ciekawe za kogo wejdzie Sandro
1
TO już chyba koniec zmian MSN Lucho boi się ruszać
1
to juz jest sklandal ile razy jeszcze Javiera poturbują?
0
Super Belg!!!!!!!!!!!!
1
Verma !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
0
i tak spalony był choćby trafił
0
W końcu wpadnie zostało 20 min mamy Messiego może zrobi to co w meczu z Iranem na MŚ
0
Don Andres świetnie dziś
0
Vamos Rafinha !!!!!!!!!
0
Dobramki z piłką nie da się wejść !!!!!!!!!!!!!!!
0
ale autobus ustawili