0

Ogień w ataku brzmi nieźle choć narazie poczekał bym aż w róci Leo..

Jestem ciekaw jakbyście poukładali ustawienie tradycyjnie 4-3-3?

0

Dla mnie jak uslyszałem o tym transferze miodzio. Niestety nie pokazał u nas za bardzo nic.. Ehh szkoda można szydzic i opisywac co za nie wypał. Ale panowie mamy go u nas i choć po próbach sprzedaży nadal go w składzie mamy.. Więc trzeba uwierzyć w chłopa dać mu rok szansy niech nam sprobóje zwiekszyć wartość a potem jako 30 latek idealny zawodnik na milan oni Łykają tam takich.

0

@Rewolucja123 fakt
Dzieki wielkie

1

Uwielbiam Frankiego!
A takie pytanko co się dzieje z Dembele?

1

A miałem cicha nadzieję Że bd to Xavi :)

0

Vidal waleczny i chyba się zgodzicie dał ikry w środku pola.
Pamiętacie Paulinho przez wielu krytykowany przed wstąpieniem do drużyny a swoją ambicją zrobił też robotę.

Tego Laporte bym odpuścił

0

Jordi to nasz najlepszy LO, długo był i w sumie jest topowym obrońcą. Nie możemy sobie go o tak puścić jak nawet nie myślimy o zastępstwie.
Obniżyć pensje spróbować jakiegoś młodego wstawiać albo czasem Desta tam wrzucić.
Moim skromnym marzeniem do A. Davies uwielbiam szybkie flanki!

0

@mikokarla
Typowa 9 HAlAND. Chcemy istenieć w przyszłym sezonie musimy mieć topowego Napadziora
Przy naszych szybkich bokach Fati - Dembele było by to ciekawe


2

Barcelona Potrzebuje Kocura na Szpicy !!
Haland na 9 byłby idealny. Gość ma 20 Lat a pewność i siła motoryczna tego młodziana wygląda na prawdę super.

3

Frankie musi u nas zostać !!
Zaczyna u nas tworzyć się młody fajny zespół
Frankie, Pedri, Fati, Araujo, ( Dembele tylko oby kontuzje go nie brały )
Wierzę że dołączy jeszcze do tego grona Dest
Mam nadzieję że to bd kolejne dobre pokolenie :)
Jeszcze tylko niech zarząd znajdzie 9 na miarę Etoo, Suarez młodego jakiegoś walczaka i bd grejt !!
Matheus fernandes - Dla mnie wielką nie wiadomą dałbym mu szanse zobaczyć jak gość wygląda.

0

A.Morata wczoraj jak za dobrych czasów Inzaghi :)

Griezman moim zdaniem wczoraj nie wyglądał źle ( powinien mieć na koncie bramkę ) Podobna sytuacja jak messi też powinien strzelić chociaż w bramkę ...

Pjanić dla mnie super uspokoił grę w środku ..

Ustawił bym Może na alaves ofensywnie

Dest(s.roberto) - Langlet - Pique - Alba
De jong
Dembele - Griezman - Pedri - Fati
Messi

Pedri z Griezmanem dobrze wracali i wspomagali


0

Ok .
Dziś nie będzie Filipka na środku. Więc Gryzek jak sugerowałeś po lidze narodów że wolisz na środku , to dał bym Ci szansę ( pokaż swoją wartość )

Dest - Araujo - Lenglet - Alba
De jong
Dembele - Griezman - Pedri - Fati
Messi

Takiego ustawienia by się nie spodziewali.. Liczyłbym na jakąś fajną zabawę między Dest-Dembele.

0

Ominęło mnie to co pow. Koeman po el clasico? Że ma być zawieszony

0

@Janiama tak halland byłby świetny jeśli tak bd się rozwiłał bd dobry!

0

@AlexDark00
Serio depay?
Teoretycznie jest to kandydat Koemana i życzę aby odpalił ale nwm czy to dobry wybór. To jeśli ma to być holenderski zawodnik to Malen spoko..
Mnie jakoś ostatnio zainteresował
Sékou Koïta

0

Siemka
Panowie jestem ciekaw macie jakiś kandydatów do nas na Napadziora taka 9 ?

4

Panowie dajcie na luz.
Barca fakt to już nie ta drużyna co kiedyś piękne podania jeszcze lepsze wykończenia. Teraz jesteśmy bez topowej 9 no ale trudno stało się i nic nie zmienimy!!
Dziś gramy z węgierskim jak to piszą demonem i wiecie dobrze ze czasem takie właśnie drużyny potrafią zrobić bigos w tabeli.
Real też nie zawsze wygrywał pięknie czy to var czy jakiś karny czy kontuzja salaha ale za rok kto bd to pamiętał?? Żodyn :) będą pamiętali że wygrali LM.. Także dziś 21 i kibicujemy!!
Visca el Barcelona

0

Jak myślicie real Ściągnie do siebie Hallanda? Gość jest mega ambitny.
Wtedy Barca musiała by powalczyć o Mbappe.
Era walki Messiego i Ronaldo pomalutku się kończy czas może na nową erę.

0

@m4ti220 araujo gość mi się naprawdę podoba. Silny na nogach moim zdaniem świetny zmiennik a z czasem następca za pique

1

@Ramek hah podoba się mi ten komentarz!!

1

Jeśli chodzi o Desta jestem pozytywnie nastawiony. Mam nadzieję że odpali i dobrze zgra się z Trincao

2

Kurcze przy takich młodych bokach wybieganych fati trincao głodny cou Suarez na 9 byłby idealny ehh..
Nie lubię simeone a jeszcze tam ma grać nasz jeden z najlepszych strzelców porażka zarządu. Oddać go do rywala za darmo...
Next okienko sprzedać gryzka bo teraz już nie da rady. I szukać konkretną 9.

0

Te ustawienie myślę że jest dla nas korzystne. Do tego dochodzi 5 zmian i jaja trenera to możemy dużo namieszać.
Nwm jak Pjanić się u nas spiszę ale to co grał w Juve to dla mnie środek powinien wyglądać
De Jong - Pjanić

A ofensywa w pomocy czy na szpicy. Mamy wachlarz możliwośći tylko trzeba to ładnie posklejać..

Mówie o jajach trenera aby czasem mógł zdjąć Messiego i włożyć tam np. głodnego Trincao czy kogoś innego

Cou - Gryzek - Depay - Messi ( tu może powstać zabawa z piłką kreatywność )

Trincao - Dembuś - Fati ( SPEED ON , Dziki w napadzie :) )

Mam nadzieję że Fati bd na szpicy taki jak P.Kluivert czy S.Etto
Ale wolę żeby wyrobił własną Markę i w przyszłości do niego porównywać nowych zawodników :)


0

Myślę że gdybyśmy grali ustawieniem 4231
To największy problem jest z obrona.
Bo przy 5 zmianach
Możemy rotowac Depaya z fatim na 9
W pomocy jest młody trincao, gryzek cou, Messi, dembus, puig

Potem frankie, pjanic, busek

A jeszcze jest wahadłowy s. Roberto :)


No a obrona rzić króliczo. Na razie pewny na 100 % lenglet.

0

Mało teraz takich prawdziwych 9.
Jestem ciekaw Hallanda jak w tym roku odpali.
Z drugiej strony ostatnio patrzyłem na Patson Dake trochę mi przypomina Eto.

2

Postawił bym na ustawienie
4-3-1-2
Obrona bez zmian
Semedo-pique- lenglet- alba
Pomoc
Tu kilka wątpliwości
Boki musimy mieć aktywne.
Roberto- frankie - puig
Po lewej stronie biega u nich Davies który ma torpedę w nogach
Atak
Podwieszony Gryzek który potrafi wracać
Messi - Suarez ( w drugiej połowie postawić na Fatiego)

2

Siemson

Gdzie kupujecie koszulki? Macie jakieś sklepy internetowe ?

4

@lukas10 ok sprzedać. Ale nie pozyskać kolejnego emeryta..

4

Sprzedajemy Arthura?? Serio??
Pjanica co ma 30 lat.. Jak dojdzie do tego transferu na prawdę przestanę wierzyć już w ten zarząd..

Widać tutaj że u nas młodzi chcą grać.
Dać więcej minut puiczkowi, frankie z tyłu. Ciekawy jestem tego trincao

0

W 2 meczech Barca miała stosunek Strzał 16 , Strzał na bramkę 11
Real w jednym meczu miał 19 - 14. Wiem że to nie zawsze się odnosi to meczu ale jednak jest obraz głodu Realu ...
Na dzień dzisiejszy możemy liczyć na Messiego i Setiena że poukłada drużynę..
Ale na przyszłość Barca jest w tarapatach. Chyba że bydzie jakoś konkretno rewolucja :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?